Die studeren dit jaar allemaal BMWquote:Op donderdag 14 juli 2011 09:23 schreef dotKoen het volgende:
En? Waar blijven de nieuwe eerstejaars?
quote:Op donderdag 14 juli 2011 09:58 schreef ZwarteSteen het volgende:
Opleiding: b geneeskunde Resultaat: IngelootUniversiteit Maastricht
Verder heb ik geen lotnummer, volgnummer of instelling. Ben ik dan toch decentraal geselecteerd?![]()
![]()
Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 14 juli 2011 09:58 schreef ZwarteSteen het volgende:
Opleiding: b geneeskunde Resultaat: IngelootUniversiteit Maastricht
Verder heb ik geen lotnummer, volgnummer of instelling. Ben ik dan toch decentraal geselecteerd?![]()
![]()
![]()
Yepz! Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 14 juli 2011 09:58 schreef ZwarteSteen het volgende:
Opleiding: b geneeskunde Resultaat: IngelootUniversiteit Maastricht
Verder heb ik geen lotnummer, volgnummer of instelling. Ben ik dan toch decentraal geselecteerd?![]()
![]()
Dat is jammerquote:
Jup. Ook decentraal net te laag. En lotingsklasse D, dus hij had ook weinig kans.quote:Op donderdag 14 juli 2011 10:35 schreef ZwarteSteen het volgende:
[..]
Dat is jammerDeed hij ook niet mee met de decentrale selectie in Nijmegen waar jij hem in geholpen had, als ik me goed herinner?
Gefeliciteerd!quote:Op donderdag 14 juli 2011 10:41 schreef Perzikvrucht het volgende:
Bam, ingeloot in Groningen! Klasse C. Wel tweede keer dat ik meeloot.
Wellicht, ik weet z'n lotnummer niet.quote:@dotKoen: jammer! Misschien heeft ie een laag volgnummer, zodat de kans dat ie wordt nageplaatst redelijk groot is?
quote:Op donderdag 14 juli 2011 10:41 schreef Perzikvrucht het volgende:
Bam, ingeloot in Groningen! Klasse C. Wel tweede keer dat ik meeloot.
ken ~10 medestudenten bmw die nu aan het stressen zijn om het lotingsresultaatquote:Op donderdag 14 juli 2011 09:25 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Die studeren dit jaar allemaal BMW
Toepasselijke UI, ookquote:Op donderdag 14 juli 2011 14:09 schreef Megaman het volgende:
Megaman heeft net te horen gekregen dat hij in het 2e jaar geneeskunde mag beginnen![]()
en minder in de derde persoon moet praten over zichzelf
Mijn broertje ookquote:
So truequote:Op donderdag 14 juli 2011 16:06 schreef Ludacriss het volgende:
Oh nee medisch contact... na 2 weken heb je al geen tijd meer om ze te lezen!
digitaal gratis lidmaatschap is wel verrekte handig, dan kun je bij al die tuchtzaken enzo (Y)quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:06 schreef Ludacriss het volgende:
Oh nee medisch contact... na 2 weken heb je al geen tijd meer om ze te lezen!
En dan neem je nog een abonnement op het NTVG en dan heb je helemaal geen tijd meerquote:Op donderdag 14 juli 2011 16:06 schreef Ludacriss het volgende:
Oh nee medisch contact... na 2 weken heb je al geen tijd meer om ze te lezen!
Nee, weet ik niet. Mijn broer gaat nu ook iets heel anders doen aan een technische universiteit.quote:Op donderdag 14 juli 2011 14:39 schreef Rituals het volgende:
[..]
Weet jij of er überhaupt (een kleine) kans is dat hij hier op die manier geplaatst wordt voor BMW?
Zeker ruilen, het AMC is sowieso de leukste, dan krijg je binnenkort een door mij persoonlijk dichtgestrikte uitnodiging voor de introductieweek!quote:Op donderdag 14 juli 2011 12:35 schreef HappyGirl91 het volgende:
Ik ben gewoon ingeloot!!![]()
Meteen de eerste keer! Ik had er al niet meer op gerekend, verwachtte MIK te gaan doen.
Het is alleen wel in Leiden (mijn 3e keus) terwijl mijn 1e en 2e voorkeuren in Amsterdam waren - dus ik ga morgen wel zorgen dat ik meedoe aan de ruilbeurs.
Mijn felicitaties aan alle anderen die zijn ingeloot
Wat is dit voor opmerking?quote:Op donderdag 14 juli 2011 12:47 schreef intoxicated het volgende:
LeidenVeel beter dan de VU en ook beter dan het AMC! Gefeliciteerd
![]()
quote:Op donderdag 14 juli 2011 20:57 schreef MaxC het volgende:
Interne co-schap op SEH afgesloten met een dikke 8 (gegeven door de opleidingscoördinator van Interne), moet ook zeggen dat ik het een hele toffe specialisatie begin te vinden.
Dit is echt mijn nachtmerrie. Sterkte jullie. Hou je ons op de hoogte? (als je bv behoefte hebt om iets van je af te schrijven mag je me pmmen hoor)quote:Op woensdag 13 juli 2011 11:24 schreef Honeymooner het volgende:
Haha nou ik heb wegren-neigingen bij de gynaecologische OK's en wil juist alleen maar obstetrie, dus samen zouden we een goede gyn zijn denk ik!
Bij mij heeft heel erg meegespeeld dat ik eigenlijk veel liever iets op HBO-niveau wilde gaan doen, maar omdat ik vanaf kleins af aan ook altijd het hoogste van het hoogste wilde, heb ik me op de 1 of andere manier daar een beetje door laten leiden. Ik vond geneeskunde de leukste studie op universitair niveau en kinderarts worden leek me geweldig. Dat was eigenlijk direct over bij m'n coschap kindergeneeskunde, maar gelukkig was ik inmiddels wel gefascineerd door de gyn, maar dan dus wel alleen de obstetrische en de fertiliteitskant. Ik wi
l in principe perinatoloog worden, maar het hele gebeuren rondom in opleiding
komen, wetenschappelijk artikelen publiceren staat me nogal tegen, dus misschien word ik wel parttime een soort
van kliniekarts op de verloskamers en ga dan aanvullend een eigen zaak beginnen in wat ik wel echt 100% leuk vind.
Met m'n zusje is het niet zo goed, ze heeft een superzeldzaam soort tumor, beetje het meisje met de 9 pruiken-verhaal, voor wie dat boek kent, en de
pathologie laat op zich wachten door de ingewikkeldheid. Ze gaat vandaag over naar een specialistisch centrum en vooralsnog praten we iig wel over behandelingen, maar geen mens weet
hoe het gaat lopen, dat het heftig wordt, is zeker..
Haha. Ik ging heel vroeg opstaan en dan lekker tegen de computer schreeuwen, omdat de ib-groep site vastliepquote:Op donderdag 14 juli 2011 18:12 schreef Pluizel het volgende:
toen ik werd ingeloot heb ik staan springen in het hotel in kroatië waar we de computer even mochten gebruikenbeetje jammer alleen dat de vriend waarmee ik het ging bekijken niet was ingeloot en de rest van de vakantie me heeft genegeerd
Even met de stethoscoop op je rug luisterenquote:Op vrijdag 15 juli 2011 07:38 schreef June. het volgende:
Trouwens, ik zit met een dilemma. Ben al 2,5 week aan het hoesten, groenig sputum en moe. Verder niks, behalve in het begin misschien wat koorts (maar niet gemeten want geen thermometer en direct pcm) . What to do? Naar HA voor AB?
zo lang je niet buiten adem raakt van een trapje lopen en de koorts niet terugkomt zou ik het mooi accepteren. Tegenwoordig geven huisartsen geen AB meer voor bronchitis (tenzij je astma hebt).quote:Op vrijdag 15 juli 2011 07:38 schreef June. het volgende:
Trouwens, ik zit met een dilemma. Ben al 2,5 week aan het hoesten, groenig sputum en moe. Verder niks, behalve in het begin misschien wat koorts (maar niet gemeten want geen thermometer en direct pcm) . What to do? Naar HA voor AB?
wtf is dat?quote:Op vrijdag 15 juli 2011 17:53 schreef MaxC het volgende:
Vandaag iemand op SEH gezien met het RS3PE-syndroom
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |