we ?quote:Op zondag 17 juli 2011 13:50 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Jaja, we hebben het weer over een Kermis-meet gehad
Tuurlijk niet, in mijn stamkroeg toch niet? Gewoon lekker op de bar. Knappe persoon die hem weg doet proberen te halen...quote:
hehe, lekker rustig dan iddquote:Op zondag 17 juli 2011 19:27 schreef theKiD het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, in mijn stamkroeg toch niet? Gewoon lekker op de bar. Knappe persoon die hem weg doet proberen te halen...En zit zowiezo fijner zonder die telefoon in mijn broekzak.
Maar ik heb m weer![]()
5 oproepen gemist, 4 facebookberichten, 3 smsjes en 4 personen whatsapp gemistIk vond het wel fijn dat het zo rustig was zonder telefoon
jij ook al niet ?quote:Op maandag 18 juli 2011 09:03 schreef Guard het volgende:
Nog een week werken en dan heb ik een paar weken vakantie.
Eerst (natte) kermis vieren en dan een weekje Zwitserland.
Geheel verrassend heb ik dus deze week he-le-maal geen zin om te werken
oepsquote:Op maandag 18 juli 2011 19:48 schreef theKiD het volgende:
[..]
Als dat zo zou zijn, dan is het: "IS messenga vandaag niet jarig ?"
![]()
![]()
Om te janken zo slecht...quote:
ieder zn smaakquote:
maar zo denken: nog 24 uurtjes ongeveerquote:Op dinsdag 19 juli 2011 08:48 schreef Guard het volgende:
[ afbeelding ]
ik heb er zo'n zin in vandaag [/sarcasm]
pfftquote:Op dinsdag 19 juli 2011 08:51 schreef Guard het volgende:
zal wel iets minder worden... heb vrijdag "thuiswerkdag"
quote:Extreem nat weer is voorbij
AMSTERDAM – Er is plotseling een einde gekomen aan het extreem natte weer in Nederland. Meteorologen van Weerplaza voorspellen op de lange termijn zelfs een flinke verbetering van het weer.
Er zou vandaag een regengebied uit Frankrijk naar Oost-Nederland en West-Duitsland trekken. Door noodweer in Zuid-Frankrijk is de koers echter gewijzigd.
In Nederland schijnt vandaag de zon geregeld en valt er verspreid over het land een enkele bui. Het droge weer overheerst en het wordt vandaag 20 of 21 graden. Morgen kan het 23 graden worden.
Tot begin volgende week blijft het licht wisselvallig weer en kunnen er elke dag buien vallen. Maar op de langere termijn kan het beter worden. Halverwege volgende week neemt de kans op regen af, krijgt de zon meer ruimte en kan de temperatuur stijgen naar 20 tot 25 graden.
quote:Op dinsdag 19 juli 2011 09:24 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Ik vond het wel wat hebben eigenlijk
WOEPIEquote:
Goed verzonnen? 1 op 1 kopie van de Appiereclame!quote:Op dinsdag 19 juli 2011 05:15 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ieder zn smaak
maar vond hem zo goed verzonnen![]()
mja ze lopen wel voorquote:Op dinsdag 19 juli 2011 09:36 schreef SpeCulaes het volgende:
[..]
Goed verzonnen? 1 op 1 kopie van de Appiereclame!
Zo te zien wel haha.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 18:56 schreef theKiD het volgende:
Eerste vrachtwagens van de kermis staan er al?![]()
http://www.tilburg.com/webcams.html
het station is altijd toegankelijk, alleen nu met je wel vanaf de westpoint komen.quote:Op woensdag 20 juli 2011 13:51 schreef Tink89 het volgende:
Mensen! Ik heb issues...
Kan ik vrijdag rond 12:00 nog tot het station komen? Moet iemand oppikken die slecht ter been is...
Xx!
lolquote:Op woensdag 20 juli 2011 13:48 schreef theKiD het volgende:
Thanks all!
Weet je.. ik ben nu idd een oude man. En deze oude man begint nu zijn levensvragen te stellen... Geen idee hoe ik bij dit sentimentele onderwerp aan ben gekomen, maar ik begin me steeds meer vragen te stellen.
Vragen zoals.. "Wie heeft de birthday-blowjob in de wereld geblazen?"En.. "Waarom heb ik er vanmorgen geen gehad..?"
![]()
![]()
Misschien wel altijd zo geweest, maar pas sinds een paar maandjes een autootjequote:Op woensdag 20 juli 2011 13:55 schreef Crazy-M het volgende:
het station is altijd toegankelijk, alleen nu met je wel vanaf de westpoint komen.
al altijd zo geweest
Pieter vredeplein kun je ook nog komen om te parkerenquote:Op woensdag 20 juli 2011 13:58 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Misschien wel altijd zo geweest, maar pas sinds een paar maandjes een autootje
En txs voor de info!
Xx
Volgens mij zag ik net haar tuintje hier voorbij komen drijvenquote:Op woensdag 20 juli 2011 17:54 schreef _Ophelia_ het volgende:
Nat buiten! (mijn buurvrouw stond een half uur geleden nog de plantjes in de voortuin water te geven)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |