Aan de meeste middelen kun je niet verslaafd raken dus dat scheelt weer hequote:Op zondag 10 juli 2011 17:34 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Dan krijg je weer gezeik met, wanneer ben je verslaafd. Mensen die een paar keer heroïne geprobeerd hebben, beweren dat ze die-hard gebruikers zijn. Waardoor ze makkelijk kunnen scoren.
Iemand die een paar keer heroine heeft gebruikt zal nooit opeens methadon willen, iemand die regelmatig een biertje drinkt gaat toch ook geen fles spiritus kopen als de kroeg een avond dicht is omdat de eigenaar ziek is?quote:
Zwitserland wel hoor. Die waren dan ook weer heel snel van het probleem af.quote:Op zondag 10 juli 2011 17:40 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Daarom geeft geen enkel land hero weg, alleen evt methadon, goedkope hero voor junks
Bier en spiritus is wel heel iets anders dan heroïne en methadone. Of gebruik passende vergelijkingen, of niet.quote:Op zondag 10 juli 2011 17:42 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Iemand die een paar keer heroine heeft gebruikt zal nooit opeens methadon willen, iemand die regelmatig een biertje drinkt gaat toch ook geen fles spiritus kopen als de kroeg een avond dicht is omdat de eigenaar ziek is?
Neger watquote:Op zondag 10 juli 2011 17:40 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Aan de meeste middelen kun je niet verslaafd raken dus dat scheelt weer he
Kweenie, maar die Life2.0 loopt een beetje onzin uit te kramen nu. Eerst vergelijkt ie bier en spiritus met heroïne en methadone. Daarna begint ie ineens te lullen over drugs waar je niet aan verslaafd kunt raken.quote:
Wat, bestaan die volgens jou niet dan?quote:Op zondag 10 juli 2011 17:47 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Daarna begint ie ineens te lullen over drugs waar je niet aan verslaafd kunt raken.
Ik doelde meer op het feit dat heroïne erg verslavend is en dan ineens iets zeggen over niet-verslavende drugs. Makes no sense. Er bestaan zeker wel drugs die niet of nauwelijks verslavend zijn. Zoals de psychedelics.quote:Op zondag 10 juli 2011 17:50 schreef arucard het volgende:
[..]
Wat, bestaan die volgens jou niet dan?
Zegt de man die de werking van heroïne vergelijkt met de werking van nicotine en cafeïne...quote:Op zondag 10 juli 2011 17:38 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Ja dat doet nogal wat af aan jouw mening ja, daar rustte namelijk alles op
Je hebt geen kennis van zaken en je laat het blijken.
Een perignon en euroshopper dan, gebruik je fantasiequote:Op zondag 10 juli 2011 17:45 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Bier en spiritus is wel heel iets anders dan heroïne en methadone. Of gebruik passende vergelijkingen, of niet.
Op zich is de werking van alle drugs ongeveer hetzelfde. Aan receptoren in de synaps binden, en zo de opname van neurotransmitters verminderen, waardoor er meer in de synapsspleet bevindt.quote:Op zondag 10 juli 2011 17:52 schreef TheGame het volgende:
[..]
Zegt de man die de werking van heroïne vergelijkt met de werking van nicotine en cafeïne...
Gebruik jij eerst maar eens wat logica.quote:Op zondag 10 juli 2011 17:57 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Een perignon en euroshopper dan, gebruik je fantasie
Eerst quoten, dan kunnen anderen ook zien dat je uit je duim zuigt.quote:Op zondag 10 juli 2011 17:52 schreef TheGame het volgende:
[..]
Zegt de man die de werking van heroïne vergelijkt met de werking van nicotine en cafeïne...
Dat jij het niet snapt maakt het nog niet onwaar.quote:Op zondag 10 juli 2011 17:58 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Gebruik jij eerst maar eens wat logica.
Dat jij nou niet snapt wat er fout aan is.quote:Op zondag 10 juli 2011 17:59 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Dat jij het niet snapt maakt het nog niet onwaar.
Laat me eens lachen en leg het me uit.quote:Op zondag 10 juli 2011 18:01 schreef Henkie94 het volgende:
[..]
Dat jij nou niet snapt wat er fout aan is.
Nope.quote:Op zondag 10 juli 2011 18:04 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Laat me eens lachen en leg het me uit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |