Nou heb ik totaal geen verstand van geluidssystemen, maar die dingen lijken op elke speaker ooit gemaakt.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 23:11 schreef Shogo het volgende:
[..]
Ik weet niet of ze goed klinken (volgens de reviews zijn ze niet onaardig) maar ik vind de looks van deze http://audioengineusa.com/Store/Audioengine-2 in het wit echt fantastisch.
Wat is je budget?quote:Op zaterdag 16 juli 2011 11:33 schreef w00h00 het volgende:
Binnenkort ga ik samenwonen en momenteel ben ik aan het rond kijken voor een home cinema set.
2.1 is voldoende en deze moet praktisch zijn voor onze Macbook, iMac, Iphones en iPad. En dit moet geen standaard Philips setje zijn, liever iets exclusiever met een strak design.. aanraders?
Je Mac heeft het besturing systeem al geinstalleerd. Die DVD's goed bewaren. Mocht de HDD bijvoorbeeld kapot gaan, dan heb je die weer nodig om hem weer te installeren.quote:Op zondag 17 juli 2011 13:11 schreef Eva4Evah het volgende:
Ik heb er ook nog 2 cdroms bij gekregen, eentje met applicaties die ik al heb geinstalleerd, en een andere met Mac OS X. Een nog beter besturingssysteem als ik het goed begrijp? Ofzo, ik moet die nog installeren.
Verder ben ik nog wel op zoek naar een mooie hoes, zoiets als dit:
[ afbeelding ]
Iemand een idee waar je die enigszins goedkoop kunt krijgen? Wil eigenlijk alleen Nederlandse sites, heb geen Paypal of dergelijke. Marktplaats heeft ze wel, als ik niks anders vind ga ik daar wel heen.
quote:Op zondag 17 juli 2011 14:38 schreef Q. het volgende:
Hey, grappig, ik zie op Funda dat mn onderbuurvrouw een iMac heeft.
Hacken en Photobooth opstarten terwijl ze naakt door huis banjert.quote:Op zondag 17 juli 2011 14:38 schreef Q. het volgende:
Hey, grappig, ik zie op Funda dat mn onderbuurvrouw een iMac heeft.
Oeh, goed idee, t is best een lekker wijf.quote:Op zondag 17 juli 2011 14:47 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Hacken en Photobooth opstarten terwijl ze naakt door huis banjert.
Ander idee: biertje mee gaan drinken, over Apple spullen babbelen en d'r ah einde van de avond helemaal tot rauwe tartaar n..ken.quote:
Hey, ik ben wel een nerd hè? Anders zou ik hier niet posten.quote:Op zondag 17 juli 2011 15:25 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Ander idee: biertje mee gaan drinken, over Apple spullen babbelen en d'r ah einde van de avond helemaal tot rauwe tartaar n..ken.
heeft ze wifi? Dan is het 10min werk.quote:
Met WPA2 kan je het wel vergeten hoor. En met WPA1 alleen als ze voor een wachtwoord uit een rainbow table heeft gekozen. "hoeperdepoepditzitkeiharddichtenzelfseen133th@x0rkomternietin" krijg jij echt niet binnen 10 minuten gekraakt.quote:Op zondag 17 juli 2011 15:43 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
heeft ze wifi? Dan is het 10min werk.
Even nerds need a break some timequote:Op zondag 17 juli 2011 15:36 schreef Q. het volgende:
[..]
Hey, ik ben wel een nerd hè? Anders zou ik hier niet posten.
Hopelijk een Speedtouch-modem, wachtwoord binnen 5 secondenquote:Op zondag 17 juli 2011 15:43 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
heeft ze wifi? Dan is het 10min werk.
Met een Speedtouch is het zo gedaan.quote:Op zondag 17 juli 2011 15:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Met WPA2 kan je het wel vergeten hoor. En met WPA1 alleen als ze voor een wachtwoord uit een rainbow table heeft gekozen. "hoeperdepoepditzitkeiharddichtenzelfseen133th@x0rkomternietin" krijg jij echt niet binnen 10 minuten gekraakt.
Uhu, WPA2 zal idd moeilijk zijn.quote:Op zondag 17 juli 2011 16:02 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Precies, je bevestigt mijn verhaal. Die hebben ALLEMAAL hetzelfde STANDAARD wpa wachtwoord.
Het is wel een 'uniek' wachtwoord per device. Alleen met een makkelijk formule gebaseerd op het serie nummer ofzow. En daarvoor zijn tooltjes te vinden. Maar het is inderdaad echt heel stom geweest. En je had veel beter mogen verwachten.quote:Op zondag 17 juli 2011 16:03 schreef Swetsenegger het volgende:
Overigens schandalig dat zowel KPN als speedtouch dit op de markt hebben laten komen. Je kan natuurlijk nooit alles voorkomen, maar een uniek wachtword per device is toch wel het minste wat je mag verwachten.
Nee in het begin hadden ze 100K devices uitgeleverd met allemaal hetzelfde wachtwoord ofzo. En later was MAC address gelijk aan het wachtwoord ipv dat ze er een hash of algoritme op hadden losgelaten.quote:Op zondag 17 juli 2011 16:14 schreef Junkie het volgende:
[..]
Uhu, WPA2 zal idd moeilijk zijn.
Maar we kunnen ook gaan social engineren. ff aankloppen en zeggen dat het signaal stoort ofzow.
[..]
Het is wel een 'uniek' wachtwoord per device. Alleen met een makkelijk formule gebaseerd op het serie nummer ofzow. En daarvoor zijn tooltjes te vinden. Maar het is inderdaad echt heel stom geweest. En je had veel beter mogen verwachten.
Ben ook groot voorstander van de wizards die de gebruiker een wachtwoord laat verzinnen.
Okay, dat wist ik niet. Dat maakt het alleen nog 1000x suffer.quote:Op zondag 17 juli 2011 16:19 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee in het begin hadden ze 100K devices uitgeleverd met allemaal hetzelfde wachtwoord ofzo. En later was MAC address gelijk aan het wachtwoord ipv dat ze er een hash of algoritme op hadden losgelaten.
Onbegrijpelijk voor zulke grote namen. En wij, met een merkje als Sitecom, leveren al 4 jaar 'out-of-the-box' security.
Ja klopt. Prima dingetje. Geen hoogvlieger mbt snelheid maar doet het prima. En met een nieuwe firmware ook time machine support. (Nog niet op Lion)quote:Op zondag 17 juli 2011 16:42 schreef Junkie het volgende:
[..]
Okay, dat wist ik niet. Dat maakt het alleen nog 1000x suffer.
Ik heb ook altijd goede ervaringen met Sitecom gehad.![]()
Zag net zelfs bij de Informatique jullie NAS voor 50 euro staan. Met bittorrent en iTunes server. Dat noem ik nog eens een leuke prijs.
Sitecom MD-253 Home Storage Center, Smart Living
Damn is dat ding van een flat gevallen ofzo, mijn 2007 Macbook ziet er nog niet eens zo uitquote:Op vrijdag 15 juli 2011 22:08 schreef Mindstate het volgende:
Even iets heel anders dan het Lion gebeuren, ik heb een probleempje met m'n MacBook uit 2009. Niet het scherm zelf, maar in het witte plastic eromheen zit een grote barst, zo erg zelfs dat er een kabeltje te zien is, waarvoor ik een beetje bang ben dat die op een gegeven moment kapot gaat. Vooral nu met open en dicht doen heb ik het idee dat er wat spanning op het hele gebeuren staat.
De MacBook is in 2009 gekocht, zonder AppleCare; ben nog niet bij de MacStore langs geweest omdat die niet in mijn woonplaats zit, maar verwacht dat als het door hun gedaan moet worden dat het al snel 400 euro oid gaat kosten. Is zoiets zelf op te lossen, voor een wat lagere prijs? Het hoeft er niet per se heel mooi uit te zien, als er maar een soort van zekerheid is dat m'n laptop niet verder kapot gaat
[ afbeelding ]
Hij is een keer van een tafel gevallen, toen is dus die barst erin gekomen. Opzich valt het met de rest nog wel mee geloof ik, al ben ik niet heel zuinig op m'n laptop.quote:Op zondag 17 juli 2011 17:20 schreef Henno het volgende:
[..]
Damn is dat ding van een flat gevallen ofzo, mijn 2007 Macbook ziet er nog niet eens zo uit
De eerste Apple Store nabij het Leidsche Plein wordt op dit moment verbouwd, dus vandaar.quote:Op zondag 17 juli 2011 19:36 schreef Studiotje het volgende:
Sinds wanneer adverteert Apple met dit?
[ afbeelding ]
Linkt naar dit klik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |