Sorry bro, 1 seconde eerder dan je!quote:
quote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:06 schreef Internet-Held het volgende:
[..]
Sorry bro, 1 seconde eerder dan je!
quote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:05 schreef Dalando het volgende:
[ code verwijderd ]
Zo TS update de OP even, wil je. Deze OP lijkt nergens op.
Veel te veel gedoe anders.quote:
Nou gister had ik de officiele nachtbagger geopend, nou en toen gooide remlof die dicht en bleef de nachtbagger open die geopend was voor 12 UUR !quote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:05 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Vertel. Ik wil graag weten wat je is overkomen.
Mhauw, daar moet ik even over na denkenquote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:05 schreef Dalando het volgende:
[ code verwijderd ]
Zo TS update de OP even, wil je. Deze OP lijkt nergens op.
Hij is net als Britt. Hij krijgt zo veel fanmail dat hij alleen de aantrekkelijke kan beantwoorden.quote:
Nacht!quote:
Doe nou maar, er staat Hertog jan in en een lijstje van bekende NBers.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:07 schreef Internet-Held het volgende:
[..]
Mhauw, daar moet ik even over na denken
Ik snap serieus niet waarom sommige mensen het niet begrijpen.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:07 schreef Boterbartje het volgende:
Nou gister had ik de officiele nachtbagger geopend, nou en toen gooide remlof die dicht en bleef de nachtbagger open die geopend was voor 12 UUR !![]()
En toen ging die nachtbagger helemaal dood want iedereen was boos
Ik ben aantrekkelijk, alleen geen vrouw.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:08 schreef Dalando het volgende:
[..]
Hij is net als Britt. Hij krijgt zo veel fanmail dat hij alleen de aantrekkelijke kan beantwoorden.
Deze dusquote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:08 schreef Socios het volgende:
[..]
Ik snap serieus niet waarom sommige mensen het niet begrijpen.
Het eerste Nachtbaggertopic geopend op of na 00:00:00 is de officiële, de rest kan dicht.
Jaa maar een mod in de fout! misschien zijn ze dan toch menselijk..quote:Op vrijdag 8 juli 2011 00:08 schreef Socios het volgende:
[..]
Ik snap serieus niet waarom sommige mensen het niet begrijpen.
Het eerste Nachtbaggertopic geopend op of na 00:00:00 is de officiële, de rest kan dicht.
Haaai monkyyy!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |