Weet je wat mijn probleem is met autosport als de beste coureur in een langzame auto rijdt kan hij niet winnen. Rijdt er een matige coureur in de snelste auto dan kan hij wereld kampioen worden. Beetje scheef tochquote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:33 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Jajaja we weten het nu wel dat je autosport niks vind.
Snap wel dat het iets voor jou is, hij heeft een rekje achterop voor een krat grolschquote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:49 schreef KneusTeun het volgende:
[ afbeelding ]
Voor leuke trips! en dan voor de fun een cafe racer erbij!
Het is de combinatie van de twee. Een matige coureur kan nog zo'n goede auto hebben maar wereldkampioen zal hij daarmee nooit wordenquote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Weet je wat mijn probleem is met autosport als de beste coureur in een langzame auto rijdt kan hij niet winnen. Rijdt er een matige coureur in de snelste auto dan kan hij wereld kampioen worden. Beetje scheef toch
ugliest bike ever?quote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:50 schreef KneusTeun het volgende:
[ afbeelding ]
Voor de fun! een KTM a530 omgebouwd
Haha gaat mij er meer om dat zoiets wel fijn is als je een reis naar Buitenland wil maken.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:50 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Snap wel dat het iets voor jou is, hij heeft een rekje achterop voor een krat grolsch
Het hele formule 1 is voor mij gewoon kenser saai geworden nadat Schumacher 50 keer achter elkaar kampioen werdquote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:51 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Het is de combinatie van de twee. Een matige coureur kan nog zo'n goede auto hebben maar wereldkampioen zal hij daarmee nooit worden
valt reuze mee hoor, had met mijn gsxr ff zevenaar breda heen en weer gedaan das 200km. Kreeg alleen maar last van me benen omdat die gebogen zitten. Rug krijg je nauwelijks last van of je moet een slechte rug hebben. Maar dan kan je beter helemaal niet gaan rijden.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:44 schreef Rossdale het volgende:
Vind hem wel heel erg vet, ben alleen bang dat je te ver voorover ligt en zo dus geen lange afstanden kunt rijden zonder je rug half te breken
Hahahahaquote:Op vrijdag 8 juli 2011 15:36 schreef Fsmxi het volgende:
Deze serie!
Hoer die denkt dat het haar parkeerplek is! deel 3 met cam
oke geniaal ook al kan ik de stream niet kijkenquote:Op vrijdag 8 juli 2011 15:36 schreef Fsmxi het volgende:
Deze serie!
Hoer die denkt dat het haar parkeerplek is! deel 3 met cam
Die stream is echt baas, er kijken gewoon 300 mensenquote:Op vrijdag 8 juli 2011 15:42 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
oke geniaal ook al kan ik de stream niet kijken
Ik zit ook met een paar maten op de bank met een biertje erbij te kijken.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 15:52 schreef Michhas het volgende:
[..]
Die stream is echt baas, er kijken gewoon 300 mensen
Hahaha nicequote:Op vrijdag 8 juli 2011 15:56 schreef Frankii het volgende:
[..]
Ik zit ook met een paar maten op de bank met een biertje erbij te kijken.
deze wil ik ook graag, alleen duur!quote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:49 schreef KneusTeun het volgende:
[ afbeelding ]
Voor leuke trips! en dan voor de fun een cafe racer erbij!
iemand moet die auto ff op de krik zetten en dan wat bakstenen er onderpleuren dat is het bestquote:Op vrijdag 8 juli 2011 15:56 schreef Frankii het volgende:
[..]
Ik zit ook met een paar maten op de bank met een biertje erbij te kijken.
heb ik ook gehad, twee cilinder VTR toch? (zit mobielquote:Op vrijdag 8 juli 2011 14:29 schreef Rossdale het volgende:
Best een mooi brommertje gespot in een motoshop in de buurt
[ afbeelding ]
Zo een! Voor relatief weinag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |