quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:48 schreef zandsculptuur het volgende:
Net even teruggekeken, maar wat een ver-van-mijn-bed-aflevering zeg.
Nouja, die moeten er ook zijn, denk ik dan maar.
En die Denise...Ik vind het ook een apart gevalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."
Samengesteld gezin van oorsprongquote:Op vrijdag 19 april 2013 20:34 schreef DJMomo het volgende:
Ik kijk het nu terug. Mijn reactie: 18!!!! Kinderen!!!!
Ja maar toen zij daar woonde toen ze zestien was woonden er ook al 12 kinderen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 22:52 schreef mrien het volgende:
[..]
Samengesteld gezin van oorsprong
Ik heb het ook gekeken gisteravond een stuk en vanmorgen een stuk. Ik vond het verhaal van Anne en Michael in ieder geval indrukwekkend om te zien , maar dat is vooral omdat ze m'n achternichtje is en ik het verhaal destijds vooral via via heb gehoord
Dan nog moet elke ouder er al een behoorlijk aantal inbrengen, en zelf samen ook nog een en ander maken.quote:Op vrijdag 19 april 2013 22:52 schreef mrien het volgende:
[..]
Samengesteld gezin van oorsprong
Ik heb het ook gekeken gisteravond een stuk en vanmorgen een stuk. Ik vond het verhaal van Anne en Michael in ieder geval indrukwekkend om te zien , maar dat is vooral omdat ze m'n achternichtje is en ik het verhaal destijds vooral via via heb gehoord
ja dit inderdaadquote:Op vrijdag 19 april 2013 22:42 schreef Zo-is-dat het volgende:
Owh my owh my, 23, een of andere donor van internet, geen verstand, en verdriet als 3 pogingen niet lukken...
Nee, of die worden niet gevraagd voor een verhaal. Net als bij Mooiste meisje van de klas, dat zijn ook nooit vrouwen die al 25 jaar gelukkig getrouwd zijn en in een Vinexwijk wonen en een baan als ambtenaar hebben. Dat is altijd minstens een moeilijke jeugd, een buitenlands avontuur, twee scheidingen en een ziekte.quote:Op donderdag 25 april 2013 22:00 schreef amaranta het volgende:
Oke, doen er ook mensen met een 'gewoon' verhaal mee.
Wat een bak ellende zeg.
Precies, dat bedoel ik.quote:Op donderdag 25 april 2013 22:01 schreef Leandra het volgende:
Dat zou idd wel fijn zijn, gewone mensen, waarmee je je nog een beetje kunt identificeren.
Vind ik toch wel net iets anders.quote:Op donderdag 25 april 2013 22:15 schreef alors het volgende:
really? wat hypocriet zeg, doen ze dat ook met rokers en drinkers?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |