Ik zeg dan altijd dat het zeer slecht gaat en dat ik erover denk om een einde aan het leven te maken. Alles gepaard met het opstropen van de mouwen waardoor bekraste armen zichtbaar worden.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:30 schreef MarokkaanseKip het volgende:
Dat is gewoon iets standaards.
Net als 'alles goed?', je weet gewoon al wat het antwoord is.
Nee, 2 fout.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:30 schreef MarokkaanseKip het volgende:
Dat is gewoon iets standaards.
Net als 'alles goed?', je weet gewoon al wat het antwoord is.
En luisteren je metgezellen daar doorgaans naar?quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:32 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Ik zeg altijd "let niet op de opengereten babykadavers".
Ah oke! Ga je zaterdag wel opstap?quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:30 schreef Dastan het volgende:
[..]
Ik zeg dan altijd dat het zeer slecht gaat en dat ik erover denk om een einde aan het leven te maken. Alles gepaard met het opstropen van de mouwen waardoor bekraste armen zichtbaar worden.
Kan ik mee inkomen. En komen.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:33 schreef jogy het volgende:
Ik zeg altijd; 'Denk niet aan een roze olifant.'
Soms trappen ze die dan expres aan gort, een enkele keer eten ze er een ribbetje van.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:33 schreef Ezio het volgende:
[..]
En luisteren je metgezellen daar doorgaans naar?
Je kunt er maar beter niets over zeggen, anders gaan mensen er juist op letten. Kan toch schrikken zijn.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:32 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Ik zeg altijd "let niet op de opengereten babykadavers".
anders sterf jij wel van mijn kanker rommel op mijn kamer.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:28 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Nee, dat heeft hij ook niet verzonnen.
Mensen die dat zeggen moeten gewoon sterven.
Steriel? Wie woont er nou ik een OK.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:26 schreef CaptainCookie het volgende:
En dan een steriele kamer binnenlopen
Aww. Bah. Mijn ogen.quote:Op woensdag 6 juli 2011 17:06 schreef sinepedraap het volgende:
Dit is mijn kamer ook redelijk steriel![]()
[ afbeelding ]
Maar ik heb het laatst opgeruimd
[ afbeelding ]
Now that's nasty.quote:Op woensdag 6 juli 2011 17:06 schreef sinepedraap het volgende:
Dit is mijn kamer ook redelijk steriel![]()
[ afbeelding ]
Maar ik heb het laatst opgeruimd
[ afbeelding ]
Ik gniffeldequote:
Dat is wel een enorme verzameling aan colaflessen.quote:Op woensdag 6 juli 2011 17:06 schreef sinepedraap het volgende:
Dit is mijn kamer ook redelijk steriel![]()
[ afbeelding ]
Maar ik heb het laatst opgeruimd
[ afbeelding ]
Net of een OK volledig steriel isquote:Op woensdag 6 juli 2011 17:09 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Steriel? Wie woont er nou ik een OK.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |