Bedankt maar doe vooral geen moeite om me te pleasen... ook namens de rest die hier ook gewoon over sport wil praten!quote:
Ik hoop dat ze scherp zijn bij Rabo... die 8 seconden van vandaag zijn wellicht peanuts met wat je kan verliezen bij de verkeerde waaierquote:
quote:
Poulidor of Indurain inderdaad.quote:
Zag je hem lachen cq. watertanden ?quote:
quote:Op dinsdag 5 juli 2011 23:52 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zag je hem lachen cq. watertanden ?
Ik wist het wel. Stond hoog op mijn 'verdachtenlijstje'.
Quizt niet dat je kwaad werd, dit is toch het slowchattopicquote:Op dinsdag 5 juli 2011 23:49 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Bedankt maar doe vooral geen moeite om me te pleasen... ook namens de rest die hier ook gewoon over sport wil praten!
Der Jan hoort met z'n mijnwerkersgezicht zeker in de top 10 thuis...quote:Op dinsdag 5 juli 2011 23:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Poulidor of Indurain inderdaad.
6. Zoetemelk
7. Van Impe
8. Jansen
9. Thevenet
10. Fignon
zoiets...en dan laat ik Bartali, Coppi en Pantani maar even buiten deze beschouwing.
Oh ik kan het wel hebben hoor... je hapt primaquote:Op dinsdag 5 juli 2011 23:53 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Quizt niet dat je kwaad werd, dit is toch het slowchattopic
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |