Haha die Florian, lekker droog heel knap alle blokjes goed in de stoof schuiven

Knap hoor!
Hij is gewoon chagrijnig omdat hij zijn speelgoed te makkelijk vindt

Knappe Rienk! Wat doet hij dat beheerst en geduldig.
Ik weet helemaal niet of Niels al kan puzzelen, hij zegt wel eens "puzzel maken" maar dan haalt hij 1 stukje eruit en stopt het terug, of niet als het niet direct lukt

Auto's, auto's, auto's...
Ivan

en dat Lena mee moet doen

Bluh, drama vanavond

Niels was al heel moe, hij werd om 6 uur wakker en heeft daarna alleen van half 10 tot half 12 geslapen, daarna lukte het niet meer. Ik had hem om 19 uur naar bed gebracht en om 20 uur werd hij helemaal overstuur wakker. Hij wist gewoon niet meer waar hij het zoeken moest, zo zielig. Uiteindelijk is hij om 21 wel weer gaan slapen gelukkig.
Toen we beneden wat water gingen halen begon hij over "papa papa papa" dus even zijn vader gebeld, maar toen had hij geen zin om te luisteren naar de telefoon.
Maar ik bedacht me dat Senna ook zo slecht sliep toen ze haar vader een tijdje moest missen. Misschien is het dat wel gewoon. We bellen wel iedere dag en dan houd ik de telefoon ook bij Niels' oor, maar hij snapt het concept bellen nog niet helemaal.
<a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank">Niels</a> en <a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank">Sam</a>