quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steam: Metonae
Origin: Metonae
Xbox One: Metonae
BattleTag: Metonae#2152
http://www.mmo-champion.c(...)ds-MMO-Report-Comicsquote:Op zondag 3 juli 2011 17:14 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wat heb je aan die daily quests in Firelands trouwens?
quote:Op zondag 3 juli 2011 16:25 schreef Metonae het volgende:
[..]
Neem jij maar in je eentje een stuk of 20 man opEn niet op een pvp realm zitten? Dit heeft niks meer met PvP te maken. Dit is gewoon pure grief play.
Jammer dan. Je zit op een PvP-realm, dan kan je dat verwachten. Of wou je hetzelfde soms zeggen als je in een BG zit? Als je niet wilt dat er gegrieved wordt, dan ga je maar lekker naar een PvE-realm. Je hebt het zelf volledig in de hand.quote:Op zondag 3 juli 2011 16:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mee eens hoor1 tegen 1 vind ik uitdagend, 5 tegen 1 is gewoon vervelend.
quote:Op zondag 3 juli 2011 17:47 schreef Metonae het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Weten dat je in je eentje tegenover tien man kunt komen te staan is wat anders dan het ook allemaal maar leuk en goed vinden.quote:Op zondag 3 juli 2011 19:17 schreef Tijntje83 het volgende:
[..]
[..]
Jammer dan. Je zit op een PvP-realm, dan kan je dat verwachten. Of wou je hetzelfde soms zeggen als je in een BG zit? Als je niet wilt dat er gegrieved wordt, dan ga je maar lekker naar een PvE-realm. Je hebt het zelf volledig in de hand.
je kan ook gewoon rep runs doenquote:Op zondag 3 juli 2011 14:08 schreef TwyLight het volgende:
Ik hoop dat ik snel meer dalies kan doen, want ben nu elke dag binnen 15 minuten klaar
Geen idee, ik kan niet voor een ander spreken. Als ik zelf op een PvP-realm zou spelen en ik zou het in principe leuk vinden, dan had ik echter geen realm transfer aangevraagd enkel omdat ik het niet leuk vind dat ik door tien man aangevallen wordt tijdens een daily quest in Mount Hyjal.quote:Op zondag 3 juli 2011 21:45 schreef Tijntje83 het volgende:
En wat doe je dan precies op een PvP-realm als je het niet leuk en goed vind?
Ik heb geen probleem maar misschien is lezen dan ook niet jouw sterkste punt.quote:Op zondag 3 juli 2011 22:36 schreef Rikketik het volgende:
Ik snap ook niet zo goed wat nu jouw probleem is
En toch is het een vorm van grief play. Wel of geen PvP-realm.quote:Op zondag 3 juli 2011 22:49 schreef Tijntje83 het volgende:
[..]
Ik heb geen probleem maar misschien is lezen dan ook niet jouw sterkste punt.Andere mensen hebben een probleem met 5 tegen 1 en dat hoort wel degelijk bij PvP, ja. Als jouw (in het algemeen) dat overkomt en dat vervelend vind, hoor je niet op ene PvP-realm thuis. Arrogant? Misschien, maar ik heb zeker een punt hiermee.
Hetzelfde gebeurt tijdens het doen van je dailies. Als je 10-20 keer achter elkaar afgeslacht word door een groepje van 8 is er ook geen zak meer aan.quote:Op zondag 3 juli 2011 22:59 schreef drumstickNL het volgende:
PvP realms zijn best leuk tenzij je wil levelen en de Horde 10x zoveel aanwezig is dan de Alliance. (En je zelf Alliance bent)
In een uur 20 keer dood gaan door elke keer een andere ganker haalt de lol wel een beetje weg. Zowel als de leveling progress.
In het algemeen? Wat nou "in het algemeen"? Dit ging over die dailies in Mount Hyjal en dat die nauwelijks voor de Horde te doen waren op Isabeau's server. Misschien moet jij zelf eerst even de stront uit je ogen vegen voordat je anderen gaat beschuldigen van slecht lezen.quote:Op zondag 3 juli 2011 22:49 schreef Tijntje83 het volgende:
[..]
Ik heb geen probleem maar misschien is lezen dan ook niet jouw sterkste punt.Andere mensen hebben een probleem met 5 tegen 1 en dat hoort wel degelijk bij PvP, ja. Als jouw (in het algemeen) dat overkomt en dat vervelend vind, hoor je niet op ene PvP-realm thuis. Arrogant? Misschien, maar ik heb zeker een punt hiermee.
Ik zal het hier ook maar gewoon verder bij laten overigens.
Iets in de zin van ze vervelen zich, geen leven, etc. als ik zo moet gokken.quote:Op zondag 3 juli 2011 23:07 schreef Metonae het volgende:
Maar serieus? Wat zien mensen erin om een andere speler tot in de treure af te slachten?
Als je GM een maand offline is ofzo dan kan een nieuwe aangewezen worden(niet 100% zeker)quote:Op maandag 4 juli 2011 00:19 schreef Reuzelbek het volgende:
Hm op het eerste gezicht leek het wel wat, maar nadat je de thrall quest line hebt voltooid (die overigens wel een van de beste is die ik tot nu toe heb mogen meemaken) is de inhoud toch niet zo veel als ik verwacht had.
Ohja mijn guild is nu bijna helemaal weggevaagd, bijna alle leden zijn overgelopen naar een nieuwe guild van een oud-lid en onze leader is er mee gestopt. Maar hij weigert iemand anders leader te maken (want dan zouden iedereen terug kunnen komen vanuit die nieuwe guild) omdat hij bang is dat iemand guild leader wordt waar hij een hekel aan heeft. Lekker kinderachtig allemaal. Zonde van alle effort ook want het is een lvl 25 guild met behoorlijk veel achievements. Ik heb maar een GM gepost met de hoop dat zij iets kunnen betekenen.
En! Ik ben dus zelf alliance hè. Moet je nagaan dat ik het zelfs sneu vind voor de horde spelers, want het ganken is echt niet normaal meer.quote:Op zondag 3 juli 2011 23:19 schreef Rikketik het volgende:
In het algemeen? Wat nou "in het algemeen"? Dit ging over die dailies in Mount Hyjal en dat die nauwelijks voor de Horde te doen waren op Isabeau's server. Misschien moet jij zelf eerst even de stront uit je ogen vegen voordat je anderen gaat beschuldigen van slecht lezen.
Tja, zo schiet het niet op hè? Je kunt wel constant naar anderen blijven wijzen, dat het aan hen ligt, maar misschien zijn jouw posts niet zo helder uiteen gezet als jij zelf denkt. Als er überhaupt al wat uiteen gezet wordt, want je beperkt je vooral tot opmerkingen als "beter lezen" en "omg je begrijpt me echt niet hè".quote:Op zondag 3 juli 2011 23:22 schreef Tijntje83 het volgende:
Mijn god, begrijp je echt het punt van mijn post niet? En was Isabeau de enige die ik heb ge-quote? En lees mijn voorgaande posts ook even ajbedit: alle posts die over het onderwerp gingen bedoel ik eigenlijk, excuus.
De trash valt opzich nog wel mee , als iedereen weet wat te doen knal je er zo doorheen + dat er BoE epics kunnen droppen en je rep krijgt voor epics wat het allemaal niet zo erg maakt imo.quote:Op maandag 4 juli 2011 00:58 schreef Sjiznit het volgende:
Begin nu al een hekel te krijgen aan die lading trash in Firelands. Gelukkig hoeft er maar een iets mindere lading dood voor Shannox te voorschijn komt. Ach, die is wel bijna dood in ieder geval. Valt me alleszins mee. Kregen hem op 16% toen de enrage ons verneukte. Wat opzich niet erg was aangezien we een dps vrijwel in het begin verloren. Dinsdag gaatie neer
Dat mag ook wel. Er zijn zoveel guilds die een burnout hebben gekregen van vorige content. Dit is een soort opstekertje, iets makkelijkere content, visueel enorm mooi. Geen 13 bazen maar de helft. Gameplay wise zijn de bazen een verademing.quote:Op maandag 4 juli 2011 11:22 schreef Altron het volgende:
[..]
De trash valt opzich nog wel mee , als iedereen weet wat te doen knal je er zo doorheen + dat er BoE epics kunnen droppen en je rep krijgt voor epics wat het allemaal niet zo erg maakt imo.
Shannox is echt simpel , dus die krijg je de volgende raid wel down![]()
Daarna effe die spiderboss neerknallen , dat is effe wennen met de 2 levels waar je op vecht maar als je dat voor elkaar hebt is het een kill![]()
Volgende week heroics. Ben benieuwd hoeveel er plat gaan.
Valt me echt op dat de firelands bosses wel heel erg easy zijn...
Het mag van mij allemaal wel iets uitdagender.quote:Op maandag 4 juli 2011 11:28 schreef D_tjuh het volgende:
[..]
Dat mag ook wel. Er zijn zoveel guilds die een burnout hebben gekregen van vorige content. Dit is een soort opstekertje, iets makkelijkere content, visueel enorm mooi. Geen 13 bazen maar de helft. Gameplay wise zijn de bazen een verademing.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |