-even offtopic-quote:Op maandag 12 december 2011 19:38 schreef 2cv het volgende:
BX gekocht ---> 1 uur na aankoop knop wat de ventilator bedient/regelt aangeraakt ---> kachelventilator dood.
Helaas heb ik niet zoveel verstand van elektriek. Maar na veel pluizen, proberen, testen en vervangen van onderdelen denk ik dat er ergens een draadbreuk is ...
moettie ff trouwen met die van mn oudersquote:Op maandag 12 december 2011 19:38 schreef 2cv het volgende:
BX gekocht ---> 1 uur na aankoop knop wat de ventilator bedient/regelt aangeraakt ---> kachelventilator dood.
Helaas heb ik niet zoveel verstand van elektriek. Maar na veel pluizen, proberen, testen en vervangen van onderdelen denk ik dat er ergens een draadbreuk is ...
kom jij uit limburgquote:Op maandag 12 december 2011 22:04 schreef CHiNo4ReaL het volgende:
Ik heb er ook eentje.![]()
Op een avond wou mijn rechterzij-ruit niet meer omlaag (elektrisch), terwijl ik het raam een tijdje geleden nog bediend had. Dus even later zekeringen etc. gecheckt wat allemaal goed bleek te zijn.
Volgende dag met een maat deurpaneel eraf gehaald, apart stroom op het motortje gezet etc. Werkplaatshandboek doorgekeken. toen zagen wij opeens een aftakking in de stroomcircuit naar een knopje. en je raad het vast al![]()
Helemaal vergeten te denken aan het raam blokkeer knopjegelijk moeilijk gaan denken en alles uit elkaar trekken
hahaha nee, maar vroeger had ik een buur jongen, tevens schoolmaat die zich zelf (met zelfde hoofdletter gebruik) Chino for real noemdequote:
Ghehe dat(schijven) heb ik dus ook gedaan alleen maar om mijn remmen swap passend te maken....ben nu 1500 km verderquote:Op woensdag 28 december 2011 18:38 schreef Turquaz52 het volgende:
voordat mensen gaan joelen dat ik geen 2e hands remmen moet kopen voor de golf: ik koop ze om gelijk de achter as te voorzien van schijfremmen, ipv trommels.. Schijven & blokken komen er uiteindelijk toch nieuw onder..
Zolang ie het nog doet is het toch goed..quote:Op woensdag 28 december 2011 23:57 schreef bietelboer het volgende:
[..]
Ghehe dat(schijven) heb ik dus ook gedaan alleen maar om mijn remmen swap passend te maken....ben nu 1500 km verder
ja.. tot die het niet meer goed doet en je de snuit van je golfje mag gaan laten uitdeuken / voorzien van nieuw plaatwerkquote:Op donderdag 29 december 2011 11:51 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Zolang ie het nog doet is het toch goed..
Tot die het niet meer goed doet zijn er weer nieuwe schijven&blokken onder denk ik he? Waarom zouden zij gaan falen onder mijn auto maar niet onder de auto waar het vandaan komt..?quote:Op donderdag 29 december 2011 11:53 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
ja.. tot die het niet meer goed doet en je de snuit van je golfje mag gaan laten uitdeuken / voorzien van nieuw plaatwerk
Oeehhh 2e hands remmen zijn levensgevaarlijk dat mag niet. ga je dood van!quote:Op donderdag 29 december 2011 14:47 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
Tot die het niet meer goed doet zijn er weer nieuwe schijven&blokken onder denk ik he? Waarom zouden zij gaan falen onder mijn auto maar niet onder de auto waar het vandaan komt..?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Net zoals de mensen die bang zijn met tweedehandse banden![]()
Van de E34 en e39 weet ik dat je voorbanden snel onder je reet slijten. Zo kut was dat. Met een breedset kon ik toen ook niet fftjes voor met achter wisselenquote:Op donderdag 29 december 2011 17:00 schreef Turquaz52 het volgende:
2 hands banden FTW! Slijt zowiezoo met de BMW minstens een set per maand.. Maar ben hooguit 50 euro kwijt aan nieuwe banden..
Interessant, maar niet hier; ga effe lekker over je remmen/banden,onderspoilerslijtage baggeren in je eigen topic(s) aubquote:Op donderdag 29 december 2011 17:00 schreef Turquaz52 het volgende:
2 hands banden FTW! Slijt zowiezoo met de BMW minstens een set per maand.. Maar ben hooguit 50 euro kwijt aan nieuwe banden..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |