Als jij dat er uit opmaakt, snap je niet wat ik bedoel.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:42 schreef S95Sedan het volgende:
Ik weet niet wat triester is, die mensen of het niet respecteren dat een ander er anders over denkt.
Met je mond vol tanden?quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:41 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Komtie dan...
Laat ze es zien, dat praat wat makkelijker.
heb ze vanavond nog gepostquote:Op woensdag 29 juni 2011 22:41 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Komtie dan...
Laat ze es zien, dat praat wat makkelijker.
Partypooper.quote:
Oh, dat idee heb ik niet.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:42 schreef S95Sedan het volgende:
Ik weet niet wat triester is, die mensen of het niet respecteren dat een ander er anders over denkt.
Que?quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:42 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Als jij dat er uit opmaakt, snap je niet wat ik bedoel.
Jij hebt daar boobs, jij mag helemaal niet zeuren!quote:
quote:
quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:44 schreef Samzz het volgende:
[..]
Oh, dat idee heb ik niet.L-E en MissB blijven imo gewoon normaal hun punt verkondigen en snappen ook wat ik bedoel.
Niet gezien, maar op basis van ervaring uit het verleden durf ik wel te beweren dat ze vast niet nakend waren.quote:
Dat durft nu helemaal niemand meer natuurlijkquote:Op woensdag 29 juni 2011 22:44 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Niet gezien, maar op basis van ervaring uit het verleden durf ik wel te beweren dat ze vast niet nakend waren.
En gelukkig kan jij dat wel zonder persoonlijk aan te gaan vallenquote:
Pas je op je benen?quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:42 schreef El_Matador het volgende:
Ik ga maar eens als rijke hypocriet een lekker filmpje kijken waar veel negers doodgaan.
Een fijne avond allen.
Ik wil zoveel mogelijk andere boobs zien. En iedere keer als ik een stel zie, zeg ik tegen MissMSX: ze zijn bij lange na niet zo mooi als die van jou.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:44 schreef missbehavin het volgende:
Jij hebt daar boobs, jij mag helemaal niet zeuren!
nee in n keigave nieuwe bh en ik wil geen banquote:Op woensdag 29 juni 2011 22:44 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Niet gezien, maar op basis van ervaring uit het verleden durf ik wel te beweren dat ze vast niet nakend waren.
quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:45 schreef Samzz het volgende:
[..]
En gelukkig kan jij dat wel zonder persoonlijk aan te gaan vallen
Dan verandert er dus niks.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:45 schreef missbehavin het volgende:
Dat durft nu helemaal niemand meer natuurlijk
Ah dus ze dienen enkel als veer in je vrouwtjes bips!quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:45 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ik wil zoveel mogelijk andere boobs zien. En iedere keer als ik een stel zie, zeg ik tegen MissMSX: ze zijn bij lange na niet zo mooi als die van jou.
Dt zeg ik ook niet, vind het alleen triest dat je blijkbaar geen andere mening mag hebbenquote:Op woensdag 29 juni 2011 22:44 schreef Samzz het volgende:
[..]
Oh, dat idee heb ik niet.L-E en MissB blijven imo gewoon normaal hun punt verkondigen en snappen ook wat ik bedoel.
Als die ban de enige hinder is, dan zijn er topics waar je wel terecht kan.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:45 schreef Memento-Mori het volgende:
nee in n keigave nieuwe bh en ik wil geen ban
Mijn mening is overigens wel genuanceerder hoor.quote:
Jawel, we hebben nu iets om ons achter te verschuilenquote:
Dat mag, voor zover ik zie, alleen van Mata niet.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:46 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Dt zeg ik ook niet, vind het alleen triest dat je blijkbaar geen andere mening mag hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |