abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_98778516
Als puntje bij paaltje komt... Anyways, dat dacht ik al.
  Redactie Frontpage dinsdag 28 juni 2011 @ 18:51:44 #27
38148 crew  Innisdemon
pi_98779073
Het zit je wel hoog he? als iemand het niet met je eens is. :* Geeft niet hoor, mensen houden vast wel van je
'Me' is géén bezittelijk voornaamwoord
pi_98779415
die René Leegte van de VVD doet z'n naam eer aan, wat een leeghoofd :')
pi_98780103
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 18:51 schreef Innisdemon het volgende:
Het zit je wel hoog he? als iemand het niet met je eens is. :* Geeft niet hoor, mensen houden vast wel van je
Nee en ja. Maar je ontloopt nog steeds de inhoud, misschien is een politieke loopbaan iets voor jou? :)
  dinsdag 28 juni 2011 @ 19:11:01 #30
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_98780225
Wahhahaha Innisdemon! _O- _O-
Wat blijft het internet toch een wonderlijke plaats. O+
  Moderator dinsdag 28 juni 2011 @ 19:14:03 #31
8781 crew  Frutsel
pi_98780391
quote:
KNMI waarschuwt voor extreem weer
Het KNMI waarschuwt voor extreem weer in de provincies Zeeland, Noord-Brabant en Zuid-Holland en boven de VVD fractieleden. Daar barst zwaar onweer los en dat trekt in de loop van de nacht naar het noordoosten.

Het gaat volgens het KNMI ook nog hard waaien en hagelen. Er worden windstoten tot 80 kilometer per uur verwacht. Automobilisten moeten goed oppassen want op de wegen kan het gevaarlijk worden, zegt de ANWB.

Ook de NS is voorbereid op het extreme weer en heeft de dienstregeling aangepast. De verzekeraars adviseren om de ramen dicht te houden.
pi_98781592
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 19:14 schreef Frutsel het volgende:

[..]

:+
  Redactie Frontpage dinsdag 28 juni 2011 @ 23:20:07 #33
38148 crew  Innisdemon
pi_98798529
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 19:11 schreef pfaf het volgende:
Wahhahaha Innisdemon! _O- _O-
Wat blijft het internet toch een wonderlijke plaats. O+
Fijn he? Hoef je niet naar buiten.

Cynic: zou je denken? het schijnt wel goed geld op te leveren, en echt nadenken over je opmerkingen hoeft dan niet (getuige Dhr. Leeghoofdte)
'Me' is géén bezittelijk voornaamwoord
pi_98798590
KNMI zat fout.... geen storm gezien.....

Zoveel techniek en het dan nog fout hebben.... KNMI kan dus wel weg :+
Dit account is niet meer in gebruik.
pi_98798836
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 23:20 schreef Innisdemon het volgende:

Cynic: zou je denken? het schijnt wel goed geld op te leveren, en echt nadenken over je opmerkingen hoeft dan niet (getuige Dhr. Leeghoofdte)
Dat ben ik dan weer helemaal met je eens. :)

quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 23:20 schreef Spezza19 het volgende:
KNMI zat fout.... geen storm gezien.....

Zoveel techniek en het dan nog fout hebben.... KNMI kan dus wel weg :+
Niet? Nou, hier heeft het fors geregend en zeldzaam veel geonweerd met windstoten. Heb wel de zware hagel gemist, maar of ik daar nu treurig om moet zijn....In Brabant liggen ook bomen om e.d.
pi_98798893
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 23:24 schreef cynicus het volgende:

[..]

Dat ben ik dan weer helemaal met je eens. :)

[..]

Niet? Nou, hier heeft het fors geregend en zeldzaam veel geonweerd met windstoten. Heb wel de zware hagel gemist, maar of ik daar nu treurig om moet zijn....In Brabant liggen ook bomen om e.d.
Dan ben je 1 van de weinigen volgens mij.... Ik zie in meerdere topics mensen klagen over het uitblijven van de storm...
Dit account is niet meer in gebruik.
pi_98799742
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 23:25 schreef Spezza19 het volgende:

[..]

Dan ben je 1 van de weinigen volgens mij.... Ik zie in meerdere topics mensen klagen over het uitblijven van de storm...
Zo'n beetje de hele as van het complex is dan ook over komen trekken. De eerste onweer kwam omstreeks achten en nu is het nog aan het onweren (wel veel rustiger). In het "Atmosfeer staat op ontploffen" topic zijn er ook meer die al aardig onweer en felle regen gehad hebben. Het noordoosten moet idd nog wat krijgen.
  Redactie Frontpage woensdag 29 juni 2011 @ 08:21:45 #38
38148 crew  Innisdemon
pi_98806890
Hier ook (Leeuwarden) flinke wolkbreuk :) lekker fris
'Me' is géén bezittelijk voornaamwoord
pi_98867902
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 09:56 schreef cynicus het volgende:
Nou, eens kijken hoe snel dit in een AGW bash topic verzand...

Als Leegte nu had geargumenteerd dat het KNMI gesplitst moet worden in een commerciele weerkundige dienst die zijn eigen broek moet ophouden en een kennisinstituut dat eventueel bij een universiteit onder gebracht wordt, dan had ik daarin een echt VVD plan kunnen herkennen.
Het grootste deel van de weerdienst van het KNMI is begin jaren '90 al afgesplitst naar een commercieel weerbedrijf (HWS, later opgegaan in Weathernews). Wat er nu nog zit in de weerkamer doet nog een een deel luchtvaart (burgerluchtvaart, oa Schiphol en Rotterdam), maritieme dingen. Daarnaast heeft het KNMI idd ook nog de waarschuwingsfunctie voor gevaarlijk en extreem weer. Hoewel we dinsdag hebben kunnen zien dat, de media ongevraagd de waarschuwtaak al aan het overnemen is. :') het wordt er voor de leek/gewone man niet duidelijker op met al die wildgroei aan waarschuwingen.

Zie trouwens ook: http://www.knmi.nl/over_het_knmi/
Kan me trouwens wel indenken dat een MeteoConsult bijv nog wel wat van de huidige taken v/d KNMI weerkamer over zou willen nemen. ;)

Hier trouwens een voorbeeld van de uiteenlopende zaken waar het KNMI mee bezig is, van onderzoek naar en ontwikkeling van instrumenten (zowel voor metingen op of in de aarde als voor satellieten in de ruimte) en meetmethodes tot klimaatprojecties voor de (nabije) toekomst.
http://www.knmi.nl/bibliotheek/technischrapport.html
http://www.knmi.nl/bibliotheek/wetenschappelijkrapport.html
http://www.knmi.nl/bibliotheek/internrapport.html

Trouwens als we het KNMI opheffen, wie gaat er dan het waarnemingsnetwerk (waaronder ook de weerradar waar buienradar bijv ook gebruik van maakt) onderhouden*? En als een private partij dat doet: zijn die waarnemingen dan nog steeds algemeen beschikbaar en hoeveel kost dat dan? En mogen we dan nog deelnemen in/gebruik maken van buitenlandse/internationale meetnetten, weermodellen en weersatellieten? En zo ja gaat het ons dan meer kosten omdat we zelf geen (grote) bijdrage meer leveren in het onderzoek?

* daar zal toch wel de staat voor opdraaien ivm landsbelang, defensie heeft bijv weergegevens nodig en denk ook aan Schiphol ed. Alleen blijft het dan nog steeds zo gemakkelijk hergebruikbaar zoals nu buienradar dat doet?

quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 11:53 schreef cynicus het volgende:

Dus zonder een gedegen opleiding kun je bepalen hoe, ik noem maar wat, of de Beer-Lambert wet, Stefan-Bolzmann wet, de thermodynamische wetten, Kirchoff enz enz correct toegepast worden op de atmosfeer en oceanen? Geen diepgaande kennis nodig van Planck constantes, ijskap dynamica, Raleigh scattering, feedbacks in wolken, albedo veranderingen, aerosol emissies, oceaan chemie, quantummechanische interacties tussen infrarood fotonen en di-pool moleculen enz. enz.?
Je bent nu ws 80% van alle ongelovigen en/of 'sceptici' al kwijt. ;) Die denken ws dat je net met een zwik verzonnen termen op de proppen bent gekomen van de 'AGW-lobby' om hun 'conspiracy' intelligent te laten klinken. :')

Nou ja voor de geinteresseerde leek met een open geest is deze cursus wel interessant: http://geoflop.uchicago.edu/forecast/docs/lectures.html

quote:
Mede mogelijk gemaakt dankzij veel reclame en het feit dat de Amerikaanse weerdienst gewoon uitvoer van hun globale weermodel zonder restricties online zet waardoor iedereen er zelf weerkaarten van kan maken (itt tot de Europese tegenhanger ECMWF). ;) En natuurlijk de schaarse (analyse)kaarten en waarnemingen die een aantal Europese weerdiensten al wel online verspreiden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')