SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
hoe kom je daarbij?quote:Op maandag 27 juni 2011 19:20 schreef AirwiN het volgende:
Ze kan ook jou in huis nemen dawg. Jij hebt niet veel beweging nodig.
De krassen in je rug komen als mooie tepelpiercings bij je borst naar buiten?quote:Op maandag 27 juni 2011 19:20 schreef dawg het volgende:
[..]
hoe kom je daarbij?
en bij spiritje in huis, ik weet niet of ik dat wel overleef.
Je mag een of twee dagen naar haar ouders en twee keer per week met de uitlaatservice meequote:Op maandag 27 juni 2011 19:20 schreef dawg het volgende:
[..]
hoe kom je daarbij?
en bij spiritje in huis, ik weet niet of ik dat wel overleef.
meer dat ze totaal mn type niet is en de krassen dus ws door de ruzies komenquote:Op maandag 27 juni 2011 19:21 schreef El_Matador het volgende:
[..]
De krassen in je rug komen als mooie tepelpiercings bij je borst naar buiten?
Ja maar ik denk dat jij er iets teveel van overtuigd bent dat dat het geval is. As I said, heb zelf 4 jaar in een asiel gewerkt, ik ben niet helemaal achterlijkquote:Op maandag 27 juni 2011 19:20 schreef Samzz het volgende:
@ Spirit: Je moet het zelf weten, maar het zou zo jammer zijn (voor de hond) als er 'ik zei het toch' gezegd moet gaan worden...
Dan heb je echt reden om haar bank en bed onder te schijten.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:22 schreef dawg het volgende:
meer dat ze totaal mn type niet is en de krassen dus ws door de ruzies komen
Dat zeg ik ook niet.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:22 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja maar ik denk dat jij er iets teveel van overtuigd bent dat dat het geval is. As I said, heb zelf 4 jaar in een asiel gewerkt, ik ben niet helemaal achterlijk
Tegelijk geef je ook aan dat je je er niet vanaf laat praten, dus geheel objectief ben je ook niet meer.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:22 schreef Spirit82 het volgende:
Ja maar ik denk dat jij er iets teveel van overtuigd bent dat dat het geval is. As I said, heb zelf 4 jaar in een asiel gewerkt, ik ben niet helemaal achterlijk
Nee, maar het komt wel even over alsof je denkt dat ik zomaar een hond zou nemen omdat ik daar nu toevallig even zin in hebquote:
voorkomen is beter dan genezenquote:Op maandag 27 juni 2011 19:23 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dan heb je echt reden om haar bank en bed onder te schijten.
nee dat zeg ik niet, ik zeg alleen dat ik om advies vraag, maar uiteindelijk zelf de beslissing neem. En tuurlijk ben ik niet 100% objectief. Ik ken mezelf het best en weet hoe ik hier in sta. Dus als jullie heel hard roepen NEEEE, wil dat niet zeggen dat ik het niet doe, omdat jullie mij simpelweg niet kennenquote:Op maandag 27 juni 2011 19:24 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Tegelijk geef je ook aan dat je je er niet vanaf laat praten, dus geheel objectief ben je ook niet meer.
Dat denk ik niet.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:24 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Nee, maar het komt wel even over alsof je denkt dat ik zomaar een hond zou nemen omdat ik daar nu toevallig even zin in heb
Met jouw username zit je altijd in f&fquote:
Dat is ook weer zo ja!quote:Op maandag 27 juni 2011 19:29 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Met jouw username zit je altijd in f&f
Dit is mn gebruikelijke hangplek, maar leek me niet de meest geschikte locatie voor een topicquote:
Hoe is het met je stage? Afgerond? Gehaald?quote:Op maandag 27 juni 2011 19:28 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat denk ik niet.Ik denk dat het onverstandig is om met een fulltime baan een hond te nemen. Je vraagt om ervaringen en adviezen, de mijne is: niet doen.
Maar jij als hondenliefhebber hebt hier vast wel een mening over.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |