Daar ben ik dus ook bang voor met een border collie...quote:Op maandag 27 juni 2011 21:57 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar met een kort trippeltje met TS haar moeder en een hondenuitlaatservice op meerdere dagen red je het volgens mij echt niet
Ja tuurlijk, maar dat alleen zijn moet je sowieso opbouwen. En daarnaast moeten mijn buren niet zeurenquote:Op maandag 27 juni 2011 21:59 schreef Greys het volgende:
Oh dat paar uurtjes stappen laat in de nacht als de hond eenmaal groter is, moet geen probleem zijn hoor. Dat deed ik ook gewoon, inderdaad omdat hij dan normaal toch al slaapt.
Maar met een pup die in het begin wellicht verlatingsangst heeft en je hele huis bij elkaar blaft en piept krijg je naast een zielige pup wellicht ook ruzie met je buren, dus in het begin moet je er zeker wel even over nadenken
Nou, hiervoor viel het wel mee, maar sinds een jaar ofzo heeft hij een vriendin en zit hij vaak daar omdat zij een kind heeft (daarom zitten de honden dus alleen). En hij heeft ze van een junk in Amsterdam gekocht omdat die ze verwaarloosde... Dus ja... Hij bedoelde het goed, de uitvoer is nu opt moment alleen wat minder.quote:Op maandag 27 juni 2011 22:03 schreef Greys het volgende:
Wat zielig voor die honden van je buurman, je vraagt je af waarom zo iemand dan uberhaupt honden neemt als ze toch het grootste deel van de tijd alleen zitten he?
Waarom start je niet met die twee honden van je buurman als hij er geen tijd voor heeft en jij wel?quote:Op maandag 27 juni 2011 22:00 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, maar dat alleen zijn moet je sowieso opbouwen. En daarnaast moeten mijn buren niet zeurenMijn onderbuurman heeft zelf 2 honden die dus wel de hele dag alleen zijn en soms de nacht etc en dan dus idd de hele boel bij elkaar blaffen en janken. Mijn bovenbuurman heeft het er sowieso over dat ik herrie maak, dus dit kan er ook nog wel bij
quote:Op vrijdag 24 september 2010 19:02 schreef Spirit82 het volgende:
Harder werken aan mn carriére, mezelf een stuk minder serieus nemen, veel meer sociale activiteiten ondernemen, bij vrienden/vriendinnen eten, drankjes doen, kroeg in, chatten, fokken, bankhangen, tv kijken, lezen, stappen, sporten etc.
Mijn vrijdag: werken tot half 6, fokken, zometeen hapje koken, misschien komt er een vriend crashen om mee te eten. Uurtje of 9 á 10 de kroeg in tot...
Zaterdag: uitslapen, huisje schoonmaken, misschien beetje shoppen, bij zusje langs, eten koken, muziek luisteren, douchen, tutten, vriendin komt drankje doen en uurtje of 11 gaan we richting kroeg, tot een uurtje of 5 waarschijnlijk.
Zondag: dood zijn en vooral niks zinnigs doen.
Heb je nu een hond of heb je er toch vanaf gekeken ?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:25 schreef Spirit82 het volgende:
leuk dat je die moeite hebt genomen, maar dat is een post van anderhalf jaar geleden
Volgens mij 10 maandenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:25 schreef Spirit82 het volgende:
leuk dat je die moeite hebt genomen, maar dat is een post van anderhalf jaar geleden
Dit topic is nog niet eens een dag oud, mag ze er nog even over nadenken?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:53 schreef Aloria het volgende:
[..]
Heb je nu een hond of heb je er toch vanaf gekeken ?
Verrek, je hebt gelijk. Maar dan nog: grootste deel van wat ik daar schrijf kan prima met hondquote:
Wooowww, inderdaad zeg!!quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit topic is nog niet eens een dag oud, mag ze er nog even over nadenken?
Vriendin van me riep ook al heel hard DOEN!! Die heeft een engelse bulldog en zegt dat die de hele dag slaapt (is ook nog een pup). Maarja, das wel een ander genre dan een bordercollie of herderquote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:03 schreef masterblaster het volgende:
Ik heb 2 bulldogs en die zijn overdag ook vaak de hele dag alleen zonder problemen.
Dus het kan wel maar goed denk goed na over welke hond je kiest.
Mja, het kan wel, maar vindt de hond het leuk? I doubt it. Vindt de hond het veel beter als zijn baas er is? Yep.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 17:59 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Vriendin van me riep ook al heel hard DOEN!! Die heeft een engelse bulldog en zegt dat die de hele dag slaapt (is ook nog een pup). Maarja, das wel een ander genre dan een bordercollie of herderMaar thanks in elk geval voor de bijdrage!
....en een lift ? ,is wel een pre als je een pup wil nemen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 19:11 schreef Sloggi het volgende:
Ik zie nu trouwens dat je in een appartement woont. Wat moet ik me daarbij voorstellen? Heb je een tuin?
Herkenbaarquote:Op dinsdag 28 juni 2011 20:47 schreef erodome het volgende:
Zeker niet als je hond zo rond het jaar/anderhalf jaar is en heerlijk aan het uitproberen is of hij een topdog kan worden?
Ik heb een 7 maanden oude kwal in huis, dus ik ken het zeg maarquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |