quote:Op zondag 26 juni 2011 23:55 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Je hebt toch gewoon dat patroonontgrendelscherm neem ik aan?
quote:Op maandag 27 juni 2011 00:31 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Meteen ingesteld!
Eigenlijk zou je nog wel je adres moeten kunnen instellen, voor de eerlijke vinders.
Wel echt wennen, zo'n smartphone.
• Pincode activeren op je simkaart;quote:Op zondag 26 juni 2011 23:40 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Het is gelukt, bedankt!![]()
Ik vond het eigenlijk al vreemd dat je wél met een Microsoft-product (Outlook) zou kunnen werken en niet met Google.
Ik vraag me nu alleen wel iets af. Stel: ik verlies mijn telefoon, dan zou de vinder (of dief) wel erg makkelijk bij mijn recente e-mail en agendapunten kunnen komen, omdat hij gewoon kan blijven syncen. Zie ik nu een instelling over het hoofd die dit tegen kan gaan, ben ik gewoon paranoia of een combinatie van beiden?
Ik heb een sticker met de relevante info erop aan de binnenkant van mijn batterijklepjequote:Op maandag 27 juni 2011 00:31 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Meteen ingesteld!
Eigenlijk zou je nog wel je adres moeten kunnen instellen, voor de eerlijke vinders.
Wel echt wennen, zo'n smartphone.
Thanks! Ik ben weer gerustgesteld.quote:Op maandag 27 juni 2011 00:36 schreef zarGon het volgende:
Hm, het topic was volgepost tijdens het schrijven van deze post..
[..]
• Pincode activeren op je simkaart;
• Schermvergrendeling instellen op je telefoon;
• Wachtwoord van je Google-account (en eventueel andere accounts) wijzigen mocht het zo ver zijn gekomen;
• Applicaties uit de Market downloaden (zoek naar "lock" bijvoorbeeld) waarmee je applicaties kunt locken.
Dat is slim!quote:Op maandag 27 juni 2011 00:37 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Ik heb een sticker met de relevante info erop aan de binnenkant van mijn batterijklepje
Dit staat in de handleiding, maar ik neem aan dat een sticker aan de binnenkant van het klepje niet veel kwaad kan (ook i.v.m. de hitte)?quote:Verf het toestel niet en plak geen stickers op het toestel
Verf en stickers kunnen ervoor zorgen dat de bewegende onderdelen vastlopen, waardoor het toestel niet correct kan werken. Als u allergisch bent voor de verf of metalen onderdelen van het product, kunt u last krijgen van jeuk, eczeem of zwelling van de huid. Als dit gebeurt, moet u het product niet langer gebruiken en moet u uw huisarts raadplegen.
Android is wel een hele grote verademing vergeleken met WM..quote:Op maandag 27 juni 2011 00:44 schreef SiGNe het volgende:
Ik heb afgelopen weekend android op m'n Omnia 2 (windows mobile 6.5 telefoon) gezet, in eerste instantie vond ik het fantastisch werken tot ik erachter kwam dat m'n batterij wel heel snel leeg ging.. halve dag slechts op een volle batterij.
Nu weer terug bij windows dus tot ze dat verholpen hebben, of nog een half jaartje wachten tot m'n abonnement verloopt.
Zekers, daarom baal ik ook dat de batterij zo snel leeg is.quote:Op maandag 27 juni 2011 00:48 schreef o.us het volgende:
[..]
Android is wel een hele grote verademing vergeleken met WM..
Bedankt! Ook maar even op het standaard-toetsenbord ingesteld.quote:Op maandag 27 juni 2011 00:51 schreef Aneurysma het volgende:
Mijn gezicht toen ik erachter kwam dat ik op mijn Galaxy S2 al een week 'normaal' aan het typen ben op het Swype-toetsenbord in plaats van het daarvoor bedoelde standaard-toetsenbord. En ik maar klagen over hoe kut dat toetsenbord werkt. Even wennen, dat Android.
Ik vind de producten van Google doordacht en daarom heel fijn om te gebruiken. Ik zie die afhankelijkheid (nog) niet als een nadeel. Verder heeft iBenny er zelf voor gekozen om gevolgd te worden door Google, aangezien hij er zelf voor gekozen heeft om Google Latitude te gebruiken.quote:Op maandag 27 juni 2011 00:54 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Nadeel is dat het best afhankelijk is van Google en je dus in feite alles online opslaat en je via GPS eigenlijk overal gevolgd wordt. (zie plaatje van iBenny)
Waarom Outlook gebruiken als er ook Google Calendar is (kan tevens ook samenspelen met Outlook mocht je dat willen).quote:Maar goed, ik heb nog te weinig met Android gewerkt om er ook echt iets van te zeggen.
Ik had wel een Outlooksync app gedownload maar die werkte niet geod (misschien doordat ik geen officieel Android toestel heb)
Er zijn ook gegevens opgenomen van dagen dat ik het nog niet gebruikte...quote:Op maandag 27 juni 2011 01:06 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik vind de producten van Google doordacht en daarom heel fijn om te gebruiken. Ik zie die afhankelijkheid (nog) niet als een nadeel. Verder heeft iBenny er zelf voor gekozen om gevolgd te worden door Google, aangezien hij er zelf voor gekozen heeft om Google Latitude te gebruiken.
Ik vind Google eigenlijk een beetje te groot worden, je krijgt nu al gepersonaliseerde reclame te zien op websites.quote:Op maandag 27 juni 2011 01:06 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik vind de producten van Google doordacht en daarom heel fijn om te gebruiken. Ik zie die afhankelijkheid (nog) niet als een nadeel. Verder heeft iBenny er zelf voor gekozen om gevolgd te worden door Google, aangezien hij er zelf voor gekozen heeft om Google Latitude te gebruiken.
[..]
Waarom Outlook gebruiken als er ook Google Calendar is (kan tevens ook samenspelen met Outlook mocht je dat willen).
Je gebruikt het altijd. Behalve als je je weer afmeldt.quote:Op maandag 27 juni 2011 01:08 schreef iBenny het volgende:
[..]
Er zijn ook gegevens opgenomen van dagen dat ik het nog niet gebruikte...
Ik bedoel dat ik het ook allemaal kan zien van dagen nog voordat ik me daarvoor had aangemeldquote:Op maandag 27 juni 2011 01:32 schreef MarkM het volgende:
[..]
Je gebruikt het altijd. Behalve als je je weer afmeldt.
Haha.quote:Op maandag 27 juni 2011 00:59 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Bedankt! Ook maar even op het standaard-toetsenbord ingesteld.![]()
En vervolgens krijg je weer reclames van bedrijven op je route..quote:Op maandag 27 juni 2011 01:32 schreef MarkM het volgende:
[..]
Je gebruikt het altijd. Behalve als je je weer afmeldt.
Staat het standaard aan dan?quote:Op maandag 27 juni 2011 01:32 schreef MarkM het volgende:
Je gebruikt het altijd. Behalve als je je weer afmeldt.
51.632 kilometer gereisdquote:Op maandag 27 juni 2011 00:37 schreef iBenny het volgende:
Ik vroeg me af waarom Google Maps zichzelf steeds opnieuw startte (op de achtergrond), maar het is me nu duidelijk. Om de paar minuten geeft-ie je cooordinaten door.
[ afbeelding ]
(GPS heb ik hierbij niet aan staan)
Op een hoop werkplekken wordt Outlook gebruikt natuurlijk. Hier ook last van. Eigenlijk het enige nadeel van mijn overstap van WM6.5 naar Android; ik kan mijn agenda niet meer syncen met het werk (zonder die 6 cijferige exchange code in te tikken). Al heb ik daar nu misschien met "enhanced mail" een oplossing voor, maar dat moet ik nog proberen.quote:Op maandag 27 juni 2011 01:06 schreef zarGon het volgende:
Waarom Outlook gebruiken als er ook Google Calendar is (kan tevens ook samenspelen met Outlook mocht je dat willen).
In je telefoonboek: -> menu -> weergaveopties -> google contacten uitzettenquote:Op maandag 27 juni 2011 10:27 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Oh crap, nu heeft hij ook mijn Google-contacten gesynchroniseerd.
Ah, bedankt!quote:Op maandag 27 juni 2011 10:38 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
In je telefoonboek: -> menu -> weergaveopties -> google contacten uitzetten
je hebt de app geocaching maar daar moet je voor betalen. Je hebt ook C:geo, die gebruik ik (ook) en die werkt ook erg goed.quote:Op maandag 27 juni 2011 07:25 schreef Rewimo het volgende:
Ik ga hier ook maar eens meekijkenHeb sinds kort een Samsung Galaxy Mini en mijn abonnement is eindelijk ingegaan
Weet nog weinig van smartphones, het is mijn eerste. Dus ik heb nog een hoop te leren. Ik wil hem o.a. gebruiken voor geocaching.
Ik hoop op tips voor handige apps en andere leuke dingen waarvan ik niet wist dat ze bestaan
of 'Alleen contacten met telefoonnummer weergeven' doen.quote:Op maandag 27 juni 2011 10:38 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
In je telefoonboek: -> menu -> weergaveopties -> google contacten uitzetten
Die heb ik ook ja, maar die heb ik geloof ik nog niet aan de praat gekregen. Zal het nog eens proberen, was alleen met wifi en nu zit mijn simkaart er natuurlijk in. Hopelijk werkt ie dan wel.quote:Op maandag 27 juni 2011 11:44 schreef Blue Thunder het volgende:
je hebt de app geocaching maar daar moet je voor betalen. Je hebt ook C:geo, die gebruik ik (ook) en die werkt ook erg goed.
En hij is gratis. Staat in de market en op http://cgeo.carnero.cc/
Ik had wel een programma gevonden van Avamboo.de , Outlooksync, die kan als het goed is ook via WiFi syncen.quote:Op maandag 27 juni 2011 09:45 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Op een hoop werkplekken wordt Outlook gebruikt natuurlijk. Hier ook last van. Eigenlijk het enige nadeel van mijn overstap van WM6.5 naar Android; ik kan mijn agenda niet meer syncen met het werk (zonder die 6 cijferige exchange code in te tikken). Al heb ik daar nu misschien met "enhanced mail" een oplossing voor, maar dat moet ik nog proberen.
Vroeger hing ik gewoon mijn telefoon via usb aan de werkcomputer en ging dat ding syncen. Oh simpele tijden..
Tja, ik kan op mijn werk niets installeren, dus die vlieger gaat niet op. Enhanced mail gaat volgens mij gewoon uit van Exchange over een dataverbinding, alleen wijzigt hij denk ik iets in de beveiliging waardoor je niet constant je pin hoeft in te voeren.quote:Op maandag 27 juni 2011 12:52 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ik had wel een programma gevonden van Avamboo.de , Outlooksync, die kan als het goed is ook via WiFi syncen.
Moet je ook een plugin voor Outlook hebben.
Werkte bij mij helaas niet super, maar Android werkt op mijn telefoon ook niet helemaal zoals het moet.
Die is er al een tijdjequote:Op maandag 27 juni 2011 17:13 schreef delano.888 het volgende:
Denk dat de meeste mensen t al gehoord hebben, maar cut the rope is uit voor android, en tijdelijk gratis!
http://www.getjar.com/mob(...)or-google-nexus-one/
Nee, sinds vrijdagquote:Op maandag 27 juni 2011 17:19 schreef iBenny het volgende:
[..]
Die is er al een tijdje
De advertenties zijn irritant
Ikzelf heb ook enorm lang moeten prutsen voordat ik mn outlook agenda sync kreeg met mijn galaxy. Heb uiteindelijk een klein programma (Google calendar sync) gedownload op mn pc en die synct mn afspraken door naar de google calendar (waar ik overigen niks mee doe qua invoer). Die synct alleen vervolgens alles weer prima naar mijn telefoon. Op mijn telefoon heb ik vervolgens deze outlook/google calendar ingesteld als de enige agenda voor alle afspraken/notities etc dus ook omgekeerd werkt het prima. Weet niet of je er wat aan hebt aangezien je niks kan installeren op je werk maar (na bloed zweet en tranen) werkt het hier (met een kleine omleiding) inmiddels wel perfectquote:Op maandag 27 juni 2011 13:14 schreef Cheiron het volgende:
Tja, ik kan op mijn werk niets installeren, dus die vlieger gaat niet op. Enhanced mail gaat volgens mij gewoon uit van Exchange over een dataverbinding, alleen wijzigt hij denk ik iets in de beveiliging waardoor je niet constant je pin hoeft in te voeren.
je hebt gelijk... ik had idd een spel die er sprekend op leek. Sorryquote:Op maandag 27 juni 2011 17:25 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Nee, sinds vrijdag
En ga dr alsjeblieft niet tegenin
http://pocketnow.com/andr(...)pe-exclusive-out-now
En wat doet dat?quote:Op maandag 27 juni 2011 17:13 schreef delano.888 het volgende:
Denk dat de meeste mensen t al gehoord hebben, maar cut the rope is uit voor android, en tijdelijk gratis!
http://www.getjar.com/mob(...)or-google-nexus-one/
Ik weet dat ik (te) veel vraag, maar kan hier iemand nog iets over vertellen?quote:Op maandag 27 juni 2011 10:56 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Ah, bedankt!
Inmiddels had ik het al verwijderd via 'Toepassingen beheren', net als die Picasa-albums via de 'Galerij-toepassing'. Ik zag enkel hele kleine miniaturen als ik niet op het internet was aangesloten.
Gebruiken jullie dat eigenlijk ooit, dat 'Toepassingen beheren'? Of kan ik daar het beste zoveel mogelijk vanaf blijven? Je telefoon slaat -volgens mij- best wel veel gegevens op die niet nodig zijn.
Ik ga hem vanavond sowieso even resetten; nu ik weet hoe het allemaal zo'n beetje werkt.
Wat gebeurt er trouwens als je het 'RAM-geheugen wist'
Taakbeheer -> RAM - Geheugen wissen.
Als ik daarop klik staat er bijvoorbeeld '9 toepassingen gesloten', over welke toepassingen gaat het dan? Ik heb namelijk geen (extra) toepassingen aangezet.
Kan vanalles zijn, iig toepassingen die niet direct met het OS te maken hebben met uitzondering van het dashboard.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:11 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
[..]
Ik weet dat ik (te) veel vraag, maar kan hier iemand nog iets over vertellen?
GALAXY S ZAL EEN VERADEMING ZIJN NA EEN BLACKBERRYquote:Op dinsdag 28 juni 2011 02:30 schreef 1517 het volgende:
Mijn blackberry is vorige week gestorven en wil nu een andriod toestel aanschaffen. Alleen kan ik wel wat hulp gebruiken bij het uitkiezen van een toestel.
Ik vind het belangrijk dat de browser gebruiksvriendelijk en snel is. Enigszins betaalbaar, office gebruik, pdf files, e-books, daarnaast zou het ook fijn zijn als het toestel als modem te gebruiken is voor mijn laptop.
Nou denk ik dat alle toestellen wel aan mijn eisen voldoen, dus kwam ik uit bij de Samsung Galaxay S, Google Nexus S, HTC Desire S. Kunnen jullie me wat informatie verstrekken die helpt bij een keuze maken? Of zijn er ergens aantrekkelijke aanbiedingen op het moment?
Ja, maar die zou ik nu niet meer kopen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 02:40 schreef Parafernalia het volgende:
gAL
[..]
GALAXY S ZAL EEN VERADEMING ZIJN NA EEN BLACKBERRY
Tnxquote:
Vind tt wel mee vallen voor die prijs..quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:29 schreef kelderfantoom het volgende:
Dames en heren. Mooi androidtelefoontje op ibood
Kwam hem ook tegen en zoek nog een (redelijk goedkope) telefoon. Wat is jullie indruk van de Acer Liquid E? http://www.ibood.com/nl/nl/index/quote:Op dinsdag 28 juni 2011 11:59 schreef Exentric90 het volgende:
[..]
Vind tt wel mee vallen voor die prijs..
Acer werkt gewoon prima voor z'n prijs. Het een soort budget telefoon en moet hem dan ook niet vergelijken met de top lijn. Voor 150¤ krijg geen betere lijkt me.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 12:58 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Kwam hem ook tegen en zoek nog een (redelijk goedkope) telefoon. Wat is jullie indruk van de Acer Liquid E? http://www.ibood.com/nl/nl/index/
Is Acer een beetje aan te raden wat betreft mobiele telefoons? Ik ga er van uit dat Android fijn werkt anders zaten jullie hier niet
Zouden jullie evt. nog een andere aanraden tot 150¤?
Ik geloof dat alle andriod toestellen dat zullen zijn. Maar waarom zou ik een Galaxy S verkiezen boven een Nexus S bijvoorbeeld? Ik weet bijvoorbeeld dat de Galaxy S wel uitbreidbaar geheugen heeft maar mijn muziek speel ik voornamelijk van mijn ipod dus 16gb lijkt me genoeg.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 02:40 schreef Parafernalia het volgende:
gAL
[..]
GALAXY S ZAL EEN VERADEMING ZIJN NA EEN BLACKBERRY
Ik zou dat niet doen. De Nexus S is praktisch hetzelfde als de Galaxy S, maar net wat beter, en zonder de lelijke schil over de ui van Samsung. Bovendien heb je met de Nexus S altijd de nieuwste firmware.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:51 schreef 1517 het volgende:
[..]
Ik geloof dat alle andriod toestellen dat zullen zijn. Maar waarom zou ik een Galaxy S verkiezen boven een Nexus S bijvoorbeeld? Ik weet bijvoorbeeld dat de Galaxy S wel uitbreidbaar geheugen heeft maar mijn muziek speel ik voornamelijk van mijn ipod dus 16gb lijkt me genoeg.
De SGSII is wel een klasse hoger dan de Nexus S, maar de prijs van de Nexus S is wel erg aantrekkelijk en in de benchmarks bij tweakers komt hij vaak erg goed uit de test, meestal als 1 van de beste single core telefoons.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:37 schreef 1517 het volgende:
Bedankt voor je reactie. Welk toestel verkies je dan wel boven een Nexus S en waarom?
Neig nu naar de Nexus S. Maakt het trouwens uit of ik het toestel in de UK of in Nederland aanschaf voor gebruik in Nederland?
Dit is al 1000x gezegd, maar ongelimiteerd of niet boeit echt niet (vrijwel) alle providers hebben nu 1000mb limiet, dat is echt heel veel. Als je thuis gewoon je wifi pakt kom je daar never nooit overheen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:58 schreef 1517 het volgende:
Begrijp ik het goed dat telfort de enige provider is van een ongelimiteerde databundel?
Bij Vodafone was de 'ongelimiteerde' databundel een paar maanden geleden 800MB.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:58 schreef 1517 het volgende:
Begrijp ik het goed dat telfort de enige provider is van een ongelimiteerde databundel?
Vodafone heeft geen ongelimiteerde bundels meer.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:09 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Bij Vodafone was de 'ongelimiteerde' databundel een paar maanden geleden 800MB.
Als je nu nieuw abo doet niet nee, maar toen wel.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:09 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Vodafone heeft geen ongelimiteerde bundels meer.
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:08 schreef Catch22- het volgende:
voor dat geld heb je ook een 2e hands Desire...
En hoe is dat relevant voor zijn vraag?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:10 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Als je nu nieuw abo doet niet nee, maar toen wel.
Dat hij niet hoeft te kijken naar een provider met 'ongelimiteerde' databundelquote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:10 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
En hoe is dat relevant voor zijn vraag?
Hmm, ik woon namelijk anti-kraak en heb dus geen wifi thuis. Wilde mijn telefoon als modem gebruiken voor mijn laptop. Ging altijd goed met mijn blackberry, daar ging ik wekelijks mee over de 1000mb maar nooit wat over gehoord.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:00 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Dit is al 1000x gezegd, maar ongelimiteerd of niet boeit echt niet (vrijwel) alle providers hebben nu 1000mb limiet, dat is echt heel veel. Als je thuis gewoon je wifi pakt kom je daar never nooit overheen.
Dat gaat je niet meer lukken. Er zijn nog wel providers die onbeperkt internet aanbieden, maar dat wordt dan zo traag als dikke stront.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:25 schreef 1517 het volgende:
[..]
Hmm, ik woon namelijk anti-kraak en heb dus geen wifi thuis. Wilde mijn telefoon als modem gebruiken voor mijn laptop. Ging altijd goed met mijn blackberry, daar ging ik wekelijks mee over de 1000mb maar nooit wat over gehoord.
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:30 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Dat gaat je niet meer lukken. Er zijn nog wel providers die onbeperkt internet aanbieden, maar dat wordt dan zo traag als dikke stront.
Zo blijf je bezig.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:39 schreef Catch22- het volgende:
weet je het zeker?
http://tweakers.net/nieuw(...)oon-voor-google.html
Vodafone of KPN/Hi zijn de betere netwerken.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:49 schreef 1517 het volgende:
Ja zeker ben nu telefoonloos. Heb je provideradvies voor me? Ben namelijk een tijdje niet in Nederland geweest dus heb geen idee of er verschil zit tussen aanbieders
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |