Jij bent altijd zo vriendelijk.quote:Op zondag 17 juli 2011 11:45 schreef Re het volgende:
[..]
niets mis met filmpjes neerzetten hoor als je er maar een topic gerelateerd verhaaltje bij hebt, het is natuurlijk erg interessant om te zien wat je in de muziek beweegt en hoe je het gebruikt in je leven
Nou Gewas mede door jou ben ik wel weer wat vaker op Youtube te vinden.quote:Op zondag 17 juli 2011 15:52 schreef Gewas het volgende:
[..]
Maar ik vond zelf ook al dat ik teveel video's plaatste, dus voorlopig doe ik dat niet meer.
Als je het vetgedrukte iets beter zou kunnen uitleggen, is het makkelijker voor diegene die deze vraag zou willen beantwoorden zich een beeld te vormen Gewas.Wil je dat niet is dat natuurlijk je goede recht, maar niemand kent nu de achtergrond waardoor antwoorden moeilijk wordt en het jou lijkt dat je geen antwoordt krijgt.quote:Even iets anders. Ik had twee vrienden. De ene heeft maanden geleden al al het contact verbroken. De ander neemt al weken haar telefoon niet op.
Nu vraag ik me af of ik echt zo vervelend ben, dat ze blijkbaar geen zin meer in mij hebben?
Dankje voor de heldere uitleg Tinoz.quote:Op maandag 18 juli 2011 10:40 schreef tinoz het volgende:
Een van de belangrijkste voordelen zou zijn dat vragen op de site geregistreerd kunnen worden, zodat ( zoals nu nog all eens gebeurd ) deze vragen niet onbehandeld blijven liggen.
Ook zouden gesprekken samengevat kunnen worden op ERS zodat deze later nog eens kan worden ingekeken.
Een afspraak met de psychiater ( hoe vreemd dit ook klinkt ) is niet zoals ik voor mijn opnames dacht, een aantal maal per week, maar veel minder frequent.
Voor zo een afspraak is het via ERS mogelijk gespreksvoorbereiding te maken en deze eventueel met anderen te delen om te zien of alle belangrijke punten erin staan.
Tussen de consulten aan de psychiater, kan je gewoon op ERS bijhouden hoe het met je gaat en worden de juiste mensen hievan op de hoogte gebracht zodat men er eerder bij is om in te grijpen mocht he fout gaan. Ook wanneer en client mogt vergeten wat er de afgelopentijd is gebeurd, kan dat op ERS worden opgezocht mits juist ingevuld. Hiervoor is de tijdlijn die RE voostelde erg interessant.
Je kan gewoon rustig thuis nagaan of je nog vragen hebt en deze op ERS aan de psychiater vragen.
Omdat je signaleringsplan en je behandelplan op he net staan is dat handig in te zien. Op dit moment is het niet mogelijk om " kantlijn notities" te maken in deze plannen maar dat is zeker iets wat ik blijf promoten.
Ja, ik luister af en toe Edith Piaff. Maar niet te vaak, soms word ik er somber van.quote:Op maandag 18 juli 2011 09:07 schreef zusterclivia het volgende:
[..]
Nou Gewas mede door jou ben ik wel weer wat vaker op Youtube te vinden.
Klopt het dat je ook graag naar Edith Piaff luisterde (meen het ooit ergens gelezen te hebben) zo ja dan is het misschien wel leuk te weten dat het Conny v/d Bos ( den haag video) haar grote voorbeeld was.
[..]
Als je het vetgedrukte iets beter zou kunnen uitleggen, is het makkelijker voor diegene die deze vraag zou willen beantwoorden zich een beeld te vormen Gewas.Wil je dat niet is dat natuurlijk je goede recht, maar niemand kent nu de achtergrond waardoor antwoorden moeilijk wordt en het jou lijkt dat je geen antwoordt krijgt.
![]()
Jazeker is de site afgeschermd voor de buitenwereld ! De ervaringsverhalen in die te zien zijn voor de buitenwereld zijn niet zomaar verhalen uit de site die zomaar op de voorpagina zijn gezet.quote:Op maandag 18 juli 2011 11:11 schreef zusterclivia het volgende:
De site opzich is dan een openbaar ik bedoel waar je vragen kunt stellen? Ben je wel afgeschermd genoeg voor de buitenwereld als deelnemer/bezoeker van de site?
Helemaalquote:Op dinsdag 19 juli 2011 09:33 schreef tinoz het volgende:
[..]
Jazeker is de site afgeschermd voor de buitenwereld ! De ervaringsverhalen in die te zien zijn voor de buitenwereld zijn niet zomaar verhalen uit de site die zomaar op de voorpagina zijn gezet.
En zoals ik al en heb laten zien in dat screenshot, kan elke deelnemer zelf instellen wie wat wel en wie wat niet kan inzien !
Snappie ?
Wie nietquote:Op dinsdag 19 juli 2011 09:16 schreef Gewas het volgende:
[..]
Ja, ik luister af en toe Edith Piaff. Maar niet te vaak, soms word ik er somber van.
Ach ja, zo kan je het natuurlijk makkelijk voor jezelf maken.....toch?quote:Over de vraag of ik vervelend zou zijn. Ik heb geen idee. Ik weet niet hoe andere mensen mij zien, maar aangezien ze mij negeren neem ik aan dat ze mij vervelend vinden. Verder ga ik er geen drama van maken, als hun er geen zin meer in hebben, jammer dan.
quote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:13 schreef Gewas het volgende:
Contact moet van twee kanten komen ja. Geloof me, ik heb ze al vaak genoeg gebeld, berichtjes gestuurd. Ze reageren nergens op.
Je hebt gelijk hoor, dan zou ik er ook klaar mee zijnquote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:05 schreef zusterclivia het volgende:
Krijg je daar dan ook geen reaktie op, tja dan is bovenstaande een terechte beslissing en ook als je al eens een poging hebt gedaan![]()
Het kontakt moet natuurlijk wel van 2 kanten komen, daar is geen speld tussen te krijgen
NB,
Als je niet weet waarom mensen je vervelend zouden moeten vinden, ga er dan gerust vanuit dat je niet de indruk van een vervelend iemand wekt, kort gezegt zoek het niet direkt bij jezelf Gewas daar doe je jezelf tekort mee. Soms duurt het gewoon langer om met iemand een goede klik te krijgen, waardoor een vriendschap kan groeien![]()
Minder, maar kan gebeuren.quote:
Als het hen bekend is jou met rust te laten als je je minder voelt kan ik me voorstellen dat je het vervelend vind dat zij geen rekening houden Gewas en al helemaal als je het aangegeven hebt dat je je niet lekker voelt.quote:Wanneer leren mensen nou eens om mij niet lastig te vallen als ik me niet lekker voel.
Doe je goed.quote:Net dus maar de medicatie genomen en de vredige muziek van Bach staat aan. Begin al wat rustiger te worden.
Tja, er zijn helaas genoeg mensen die aan de hand van een paar voorbeelden iedereen over één kam gaan scheren.quote:Op zondag 24 juli 2011 11:06 schreef tinoz het volgende:
zie hier hoe sommige mensen over schizofrenie en " schizofrenen" denken !
http://www.filmtotaal.nl/film.php?id=12571quote:Op maandag 25 juli 2011 13:50 schreef Gewas het volgende:
Zojuist heb ik al mijn Jimi Hendrix cd's en een LP onder het stof vandaan gehaald. Heerlijk om weer te luisteren, wat kon die man gitaarspelen.
Misschien vind iemand hier het interessant: vanavond komt er een film met iemand die schizofrenie heeft in de hoofdrol. De film heet Neverwas en begint om half 9 op RTL 8.
Neem dan direct de film op, voor je weer in slaapt valtquote:Op dinsdag 26 juli 2011 15:04 schreef Gewas het volgende:
Dat stuk dat de schizofrene man het boek over Neverwas onder ogen kreeg had ik nog net gezien, daarna was ik in slaap gevallen. In ieder geval bedankt voor de uitleg, Zusterclivia. Als hij nog eens op tv komt ga ik hem gewoon weer kijken, want wat ik gezien had vond ik goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |