Ken je school de nieuwe veste havo/vwo gedeelte? daar zit een broer van me vriendin op ik woon in Zwolle sinds 2009 hiervoor altijd in Den Haag gewoont.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:08 schreef De_Melkboer het volgende:
Hallohier nog een Drent, uit Coevorden, al sinds jaren, na 14 jaren in Rotterdam wonen bevalt het me wel
Iedereen in Coevorden en omstreken kent die school. 't Is namelijk de enige middelbare school in de gemeente Coevorden (quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 06:44 schreef Gulmez het volgende:
[..]
Ken je school de nieuwe veste havo/vwo gedeelte? daar zit een broer van me vriendin op ik woon in Zwolle sinds 2009 hiervoor altijd in Den Haag gewoont.
Het heeft in het centrum wel veel mooie Jugendstilgebouwen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:23 schreef Gulmez het volgende:
Is Coevorden trouwens mooie stad en is er nog hoogbouw te vinden in coevorden ben ik nog nooit zelf ingeweest ik weet wel dat emmen niet echt boeiend is sorry![]()
Er zijn wel een paar aardige monumenten, aan de friesestraat, en in de buurt van het Kasteel.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:23 schreef Gulmez het volgende:
Is Coevorden trouwens mooie stad en is er nog hoogbouw te vinden in coevorden ben ik nog nooit zelf ingeweest ik weet wel dat emmen niet echt boeiend is sorry![]()
wel leuke mensen trouwens in Emmen lekker groen daar
uit coevordenquote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:08 schreef De_Melkboer het volgende:
Hallohier nog een Drent, uit Coevorden, al sinds jaren, na 14 jaren in Rotterdam wonen bevalt het me wel
nee wij worden miskendquote:Op maandag 15 augustus 2011 15:59 schreef Madame_Paon het volgende:
De OP wordt blijkbaar niet veranderd ...
Als de nieuwe OP in de wiki is geplaatst, moet je even een TR plaatsen met het verzoek aan de mod om dit over te zetten. Anders gebeurt dit pas bij het volgende topic (en dat duurt waarschijnlijk wel even).quote:Op maandag 15 augustus 2011 15:59 schreef Madame_Paon het volgende:
De OP wordt blijkbaar niet veranderd ...
Het is "Drent". En dat kun je zelf hier doenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 20:11 schreef SiepelR0cker het volgende:
hiero ook een drenth. mij kun je ook bij het lijstjen opschrijven
Groeten
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 20:14 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Het is "Drent". En dat kun je zelf hier doen
quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:27 schreef mustisuc het volgende:
Ok, ik heb de OP even wat opgefrist en deze tussen de spoiler tag gezet.
Mits goedgekeurd door anderen, kan deze op de WiKi pagina komen, ter vervanging van de oude.mooie OPSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
kusje op je neus
-insert koosnaampje-
You cannot save a life, you simply delay death.
Uit Drente, jeweets.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 21:18 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
mensen die drentH zeggen
de eerste foto's is wel weer lekker stereotype bevestigendquote:Op donderdag 18 augustus 2011 21:19 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
mooie OP
kusje op je neus
Vrij goed, oh genadige keizer. Hoe verging de uwe?quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 13:26 schreef KeizerKuzco het volgende:
Hoe was jullie vakantie, mededrenthenaren?
Uw houding bevalt me. En ja, ik heb er wel van genoten.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 13:54 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Vrij goed, oh genadige keizer. Hoe verging de uwe?
quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 20:25 schreef KeizerKuzco het volgende:
Oja superdruk is dat altijd ja. Geen doorkomen aan
Brrr. Mensenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 01:52 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
De allerlaatste Donderdag Meppeldag van dit jaar is geweest.![]()
Eindelijk. Wat een schijtevenement.
Weet je wel hoe verschrikkelijk druk het is op Donderdag Meppeldag? En de straatjes zijn al zo smal.quote:
Ah, piratenliedjes. Had dat nou eerder gezegd.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:05 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Weet je wel hoe verschrikkelijk druk het is op Donderdag Meppeldag? En de straatjes zijn al zo smal.
En dan heb je ook nog eens overal van die gasten die piratenliedjes zingen op vol volume ... verschrikkelijk.
Loc7000 wilde 80.000 euro extra, en dat geld heeft de gemeente niet. Diner Mobile heeft tot grote tevredenheid van gemeente Bevrijdingsfestival georganiseerd. Ik wens Diner Mobile alle succes toe en vind het ook wel fijn dat een lokaal bedrijf ons feestje gaat organiseren!quote:Op donderdag 17 november 2011 20:04 schreef Yurithemaster het volgende:
diner mobil in assen neemt ook de organisatie van het TT-festival over volgend jaar, ben benieuwd of het volgend jaar erg anders zal zijn.
Heb 'm nog niet gezien maar ga zo de kou in met mijn fototoestel om het ding te vereeuwigen.quote:Op donderdag 17 november 2011 03:13 schreef ondeugend het volgende:
De draak is te mooi om niet in dit topic te zijn.
Ach kom die paar dagen per jaar.. dat hoort er gewoon bijquote:Op donderdag 17 november 2011 20:14 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik heb een hekel aan de TT en alles eromheen.
Gelukkig woon ik niet meer in Assen, maar de drukte op de weg heb je in heel Drenthe ...
Van wie?quote:Op donderdag 17 november 2011 22:03 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Ach kom die paar dagen per jaar.. dat hoort er gewoon bij
iets niks vinden is iets anders dan er een hekelen aanhebben, jij bent toch niet zo'n zuurpruim uit baggelhuizen he?quote:Op donderdag 17 november 2011 22:43 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Van wie?
Ik vind het helemaal niks dus ik ga ook absoluut niet.
Ik weet niet eens waar dat ligt.quote:Op donderdag 17 november 2011 23:55 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
iets niks vinden is iets anders dan er een hekelen aanhebben, jij bent toch niet zo'n zuurpruim uit baggelhuizen he?
dan kom je ook niet uit assen of je zat er niet langquote:Op donderdag 17 november 2011 23:56 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik weet niet eens waar dat ligt.
Ik houd gewoon absoluut niet van lawaai, drukte en motorsport.
Ik heb er niet lang gewoond, nee.quote:Op donderdag 17 november 2011 23:59 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
dan kom je ook niet uit assen of je zat er niet lang
ik ben zelf ook geen diehard fan hoor zijn ga ook niet elk jaar het festival toe en ben nog nooit bij de races zelf geweest. maar zo'n groot evenement is gewoon goed voor assen.
't Ding is van Van der Most, komt uit Duitsland (Kalkar) geloof ik. Is in Assen in elkaar gezet door Chinezen.quote:Op donderdag 17 november 2011 23:52 schreef MaxMark het volgende:
Volgens mij stond die draak ook gewoon in het Noorder Dierenpark, een jaar of twee geleden..
Stichting Geluidshinderquote:Op donderdag 17 november 2011 23:55 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
iets niks vinden is iets anders dan er een hekelen aanhebben, jij bent toch niet zo'n zuurpruim uit baggelhuizen he?
Correctiequote:Op vrijdag 18 november 2011 09:29 schreef Inkomen het volgende:
[..]
Stichting GeluidshinderVerhuizen naar Marsdijk Friesland is ook een optie, bijvoorbeeld.
Ben ik helemaal met je eens.quote:Op vrijdag 18 november 2011 12:45 schreef ondeugend het volgende:
Ik vond het sowieso pauper met Loc7000, het eerste jaar zag je de commercie al toeslaan. Minder podia's en vooral veel 2e rangs artiesten met een duidelijk goede hoofdact.
Het enige goede wat het heeft gebracht is de dance area.
Daarbij was de stad een vesting afgelopen jaar... overal hekken om de veiligheid te waarborgen.
Alle gezellige kneuterigheid hebben ze in de 4 jaar gekilled.
Volgend jaar is er meer ruimte voor lokale artiesten en werden de acts verspreid over de stad dus niet meer centraal op 3 podia aldus diner mobilquote:Op vrijdag 18 november 2011 12:45 schreef ondeugend het volgende:
Ik vond het sowieso pauper met Loc7000, het eerste jaar zag je de commercie al toeslaan. Minder podia's en vooral veel 2e rangs artiesten met een duidelijk goede hoofdact.
Het enige goede wat het heeft gebracht is de dance area.
Daarbij was de stad een vesting afgelopen jaar... overal hekken om de veiligheid te waarborgen.
Alle gezellige kneuterigheid hebben ze in de 4 jaar gekilled.
Ik denk zeker te weten dat dat goed nieuws isquote:Op vrijdag 18 november 2011 13:04 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Volgend jaar is er meer ruimte voor lokale artiesten en werden de acts verspreid over de stad dus niet meer centraal op 3 podia aldus diner mobil
Anders ik wel!quote:Op maandag 21 november 2011 16:23 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Ik denk zeker te weten dat dat goed nieuws is
Da's dubbelop ...quote:
Je klinkt echt als zo'n Baggelhuizer zeurderd - no offencequote:Op maandag 21 november 2011 17:57 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Da's dubbelop ...
Mij maakt het niet zo veel uit. Als ik er maar geen last van heb.
Ik ben ook een zeurderd.quote:Op maandag 21 november 2011 18:00 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Je klinkt echt als zo'n Baggelhuizer zeurderd - no offence
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |