omdat ze voor mij ertoe doenquote:Op donderdag 23 juni 2011 22:25 schreef Multivitamine het volgende:
Waarom allochtonen met een hoofdletter?
Alsof allochtonen God himself zijnquote:Op donderdag 23 juni 2011 22:25 schreef Multivitamine het volgende:
Waarom allochtonen met een hoofdletter?
En nu je zin weer zonder een hoofdletter beginnen. Ben je soms zelf allochtoon?quote:
jij eerder aan je plaatje te zien. niks mis mee verder. En nee, ben geen allochtoon, ik ben bruin van binnen en wit van buiten zeg maar.quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:26 schreef Multivitamine het volgende:
[..]
En nu je zin weer zonder een hoofdletter beginnen. Ben je soms zelf allochtoon?
nee, en ik ken veel nederlanders (linksen) die geen problemen hebben met mulitcultiquote:
Ik heb ook niks tegen multiculti, maar ik word helemaal misselijk van die zoete openingspost.quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:28 schreef lellebelle het volgende:
[..]
nee, en ik ken veel nederlanders (linksen) die geen problemen hebben met mulitculti
oja, want alle nederlanders minachten allochtonen. Tuuurlijk!quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:28 schreef stan97 het volgende:
Had verwacht dat Hakki, amenth of coban dit topic had aangemaakt.
TS:quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:27 schreef lellebelle het volgende:
[..]
jij eerder aan je plaatje te zien. niks mis mee verder. En nee, ben geen allochtoon, ik ben bruin van binnen en wit van buiten zeg maar.
Dit dames en heren is het perfectionistische beeld van Partij Van De Allochtonen. Ik zie dit zo helemaal voor me als een soort script voor de PvdA. Voor hun nieuwe reclame die ze dan uitzenden op Nederland 1. En TS de multi culti heeft gefaald.quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:24 schreef lellebelle het volgende:
Ik loop mijn wijk in, het regent een beetje. Ik paseer mijn marokkaanse buurjongen van een jaar of twintig die me vriendelijk begroet. Hij praat wat heen en weer met een nederlandse en surinaamse jongen, ze zijn leuk aan het lachen. Ik loop de trap op en laat mijn tas met boodschappen vallen, mijn surinaamse buurvrouw komt aangerend. ''Kan ik je helpen'', vraagt ze met een lieve zachte creoolse stem. Ik knik behartig, en binnen een minuut zit alles weer in mijn mandje. Ik ga naar binnen en ja hoor, sleutels kwijt. Ik loop een paar deuren verder waar mijn huisbaas woont, en ik word meteen binnen gelaten. ''Ik ben mijn sleutels kwijt'', tranen lopen over mijn wangen. ''Ach meisie toch, ik heb een reservesleutel van jouw huisje'', zegt de alleraadigste roemeense man. Ik krijg de huissleutels en een paar dagen later vind ik mijn sleutels op de bank. Vergeten, mijn eigen stomme schuld.
Die avond kijk ik een comedyfimpje met mijn multiculturele vriendengroep, wat bestaat uit hollanders, turken, marokkanen, surinamers, antilianen, afrikanen, polen. We zitten gezellig met een groep of 10 gezellig te smikkelen van de couscous, baklava, chips en chipata.
Dit is nou jezelfs openstellen tot andere culturen. Haat anderen niet en ze zullen jou ook niet haten. Ik ben extreem gelukkig (op mijn uiterlijk na) en ben vernokt aan de multiculturele samenleving. Die zogenaamde ''oeh aah vieze buitenlanders'' is niks anders dan het hebben van angst en zelfhaat. Bang voor het onbekende, bang voor de donkere ogen, bang voor de snor, bang voor alles wat niet-hollands lijkt.
Open je ogen en open je hart, er gaat een wereld voor je open die jou verwacht.
Jij stemt zeker PVV?quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:29 schreef lellebelle het volgende:
[..]
oja, want alle nederlanders minachten allochtonen. Tuuurlijk!
zo is als het is, je hebt ook enkele vervelende allochtonen. Maar veel minder dan de kranten (die worden omgekocht door rechts) doen beweren. Er zit veel meer macht achter de politiek dan men denktquote:Op donderdag 23 juni 2011 22:29 schreef DaanA het volgende:
[..]
Ik heb ook niks tegen multiculti, maar ik word helemaal misselijk van die zoete openingspost.
OPEN JE OGEN!!!!1quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:24 schreef lellebelle het volgende:
Open je ogen en open je hart, er gaat een wereld voor je open die jou verwacht.
ik ben een vrouw, maar zoals die is zou ik hem wel als broer willen hebben. Wat is er mis met hem?quote:
Hou toch op, wat een onzin. Er is geen allochtonen-pest-plan.quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:30 schreef lellebelle het volgende:
[..]
zo is als het is, je hebt ook enkele vervelende allochtonen. Maar veel minder dan de kranten (die worden omgekocht door rechts) doen beweren. Er zit veel meer macht achter de politiek dan men denkt
Heb je soms groepsex gehad?quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:24 schreef lellebelle het volgende:
Open je ogen en open je hart, er gaat een wereld voor je open die jou verwacht.
Je kunt beter vragen wat er niet mis is met hem.quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:31 schreef lellebelle het volgende:
[..]
ik ben een vrouw, maar zoals die is zou ik hem wel als broer willen hebben. Wat is er mis met hem?
ja, door nederlanders! door géén allochtone vrouw. Ben zelf dus als hollandse weggepest door hollanders.quote:Op donderdag 23 juni 2011 22:29 schreef Garisson72 het volgende:
Was jij niet weggepest van het viva-forum?
Hier TS: klikquote:Op donderdag 23 juni 2011 22:31 schreef lellebelle het volgende:
[..]
ja, door nederlanders! door géén allochtone vrouw. Ben zelf dus als hollandse weggepest door hollanders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |