Voor de echte tokkies zonder auto?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 19:58 schreef Skaai het volgende:
Ooooh wacht crap, hoe kan ik dat nou door elkaar halen. Metropole idd bij de Griek en Cinemare naast de pizza/toko. Ik dacht de bioscoop
.
Maar het oude theater is wel heel groot dan, overigens wel een goeie locatie want tegenover het station
.
Voor de arme studenten die zich de Primark wel kunnen veroorloven en met hun OV kaart gaanquote:
Ik ga altijd naar de Primark in Cardiff, of soms die in Bristol, die is extra grootquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:00 schreef Skaai het volgende:
[..]
Voor de arme studenten die zich de Primark wel kunnen veroorloven en met hun OV kaart gaan
Ik ga altijd met de auto. En de Primark in Zaandam zou ongeveer 5 minuten dichterbij zijn dan Hoofddorp
Jaquote:Op donderdag 22 september 2011 14:18 schreef Audreyoot het volgende:
Is er ook een mannengedeelte in de Primark in Luik?
Ik weet niet.. ligt eraan, of je suïcidaal bentquote:Op vrijdag 23 september 2011 09:52 schreef electronique het volgende:
is woensdagmiddag een aanrader om naar primark te gaan? rotterdam bedoel ik dan overigens
Ik ben er ook wel is op woensdag geweest. Minder druk dan in het weekend dus het valt meequote:Op vrijdag 23 september 2011 09:52 schreef electronique het volgende:
is woensdagmiddag een aanrader om naar primark te gaan? rotterdam bedoel ik dan overigens
Ah ik ga naar Gelsenkirchen, dus das nog even afwachten.quote:Op dinsdag 27 september 2011 16:27 schreef Marrije het volgende:
Op de kinderafdeling wel, in Rotterdam dan.
hoi CarO
Waarom ga je dan ook weer weg?quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:28 schreef Mula het volgende:
Ik ben zaterdag 5 minuten in de Primark in Bremen geweest. Het was zoooo ongelofelijk druk daar, niet normaal. Bremen is altijd relatief rustig, zelfs op de zaterdagen dat ik ben geweest. Maar nu? Geen mandje meer te krijgen, overal mensen en er stond een gekrulde rij tot halverwege de winkel(dus ver buiten de normale kassawachtrij). We zijn dus maar meteen weer weggegaan. Het was trouwens in de dorpen voor Bremen ook goed druk, dus misschien dat het een speciale dag was ofzo?
Ik vond trouwens dat ze best leuke dingen hadden hangen, dus ik baalde wel.
Moet. Weg. Klikken.quote:Op maandag 10 oktober 2011 18:10 schreef Mylene het volgende:
Het Engelse Tesco heeft nu ook een webshop gericht op Europa: http://www.clothingattesco.com.
Er gingen geruchten dat Primark ook met een webshop zou komen, maar dat hebben ze inmiddels ontkend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |