Gaaf, blijf het een van de beste bands van die periode vindenquote:Op dinsdag 29 november 2011 20:31 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Nogsteeds mijn vriendin heeft ze laatst nog bezocht ze doen tegenwoordig acoustische sets.
Lees er eens een boek over, of kijk The filth en the fury en kom dan nog een keer terug...quote:Op dinsdag 29 november 2011 20:28 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Leuk niet, dat het achteraf allemaal bedacht is door Malcom McLaren
Bedoel je gewoon post-punk?quote:Op donderdag 23 juni 2011 15:10 schreef Bosbeetle het volgende:
Noem hier bands die wel punk zijn maar geen punk maken. Het gaat om het gevoel zeg maar.
Nee dat bedoel ik niet ik bedoel die eind jaren 70 mentaliteit die je af en toe nog terug vind in sommige bandjes, genre doet er niet toe.quote:Op woensdag 30 november 2011 10:23 schreef NikeyAjax het volgende:
[..]
Bedoel je gewoon post-punk?
Wire, The Sisters of Mercy, Joy Division, Gang of Four, New Order, The Birthday Party, The Cure, Bauhaus en Devo speelden allemaal opgegevens moment een soort van post-punk.
Eind jaren 90/2000 zorgden wat mij betreft een gladdere en gelikte versie van post-punk door bijvoorbeeld de Editors, Interpol en the Strokes voor wat meer mainstream succes.
Ik bedoel mijn TT meer in de trant van punk is dood, lang leve punk. En ging juist in op het feit dat punk juist niet omsloten is door vaste genre lijnen.quote:Op woensdag 30 november 2011 11:04 schreef RM-rf het volgende:
Het leukste aan 'punk' zijn al die stumperts die gaan discussieren 'of iets wel of niet punk is' en heel verongelijkt lopen te roeptoeteren 'dat iets dood is' of dat een bepaalde band niet een bepaald naampje mag krijgen....
Wat dat betreft is de Punkmuziek soms qua scene een soort van volkstuincomplex waar iedereen heel netjes binnen de paadjes moet blijven en hun onkruit wieden en tuinonderhoud plegen:
Zelfs de gewone Populaire pop-muziek kent meer 'stijl-vrijheid', omdat men daar helemaal niet zo moeilijk doet als een artiest ook eens een keertje buiten al begaande paden treed of een 'cross-over' doet.
Het gaat je dan dus om de punk / DYI spirit dan om wat mensen vinden dat `punk muziek' qua muziek is.quote:Op woensdag 30 november 2011 11:08 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik bedoel mijn TT meer in de trant van punk is dood, lang leve punk. En ging juist in op het feit dat punk juist niet omsloten is door vaste genre lijnen.
ja zoiets ik was geinspireerd door de punk docu's want als je de punks van de begin tijd hoort ging het om alles behalve muziek spelen in een strak geformuleerd genre. Kijk naar bands als the clash en the minutemen voor de helft van de tijd is dat geen 'punk' maar het daarom juist des te meer punk.quote:Op woensdag 30 november 2011 11:16 schreef bartrid het volgende:
[..]
Het gaat je dan dus om de punk / DYI spirit dan om wat mensen vinden dat `punk muziek' qua muziek is.
Qua DYI spirit dan: Nadja. Boeken al hun concerten zelf, zijn zo'n beetje het hele jaar aan het touren.
Ja wittr zijn vuige hippies met hun eigen boerderijquote:Op woensdag 30 november 2011 23:42 schreef Trashcanman het volgende:
Als ik de trekking van de topic goed begrepen heb, is Wolves in The Throne Room wel aardig punk dus. Of zou je ze eerder een stel hippies willen noemen?
Verder kan je elke willekeurige noise en de meeste breakcore artiesten ook wel voor punks kunnen uitschelden.
Nou, ja? The Kinks is wel protopunk te noemen denk ik, The Sonics zijn ook een randgeval maar maken in wezen toch rock 'n roll lijkt me, als je het muziektechnisch zou bekijken (waar ik zelf niet bepaald goed in ben). De rest is vooral qua (mijn) gevoel verwant aan punk. Als ik echt protopunk had willen neerzetten had ik The Stooges er wel bij gezet, één van mijn favoriete bands, en dat is een select gezelschap.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |