WOAH, drie boterhammen smorges, ik ben net aan het opbouwen met twee en dat moet ik al wegproppenquote:Op woensdag 22 juni 2011 23:57 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
O: boterham kaas, boterham zoet beleg, boterham vleesbeleg en een glas melkdrank
T: Yoghurt of rauwe noten
L: boterhammen of yoghurt met fruit
T: fruit of een snoepje?
D: Wat de pot schaft vermoed ik
T: waar je behoefte aan hebt (ga je sporten dan wel iets stevigs)
Als ik morgen moet beslissen dan verval ik in mijn oude patroon.. als ik voor mezelf zeg "en dat ga/moet ik morgen eten" dan is het makkelijker..quote:Op woensdag 22 juni 2011 23:57 schreef uniekhoorn het volgende:
Niet aan denken Siral, dat beslis je morgen wel en het is bijna middennacht dus je doet er nu weinig aan...
Ik denk dat we sowieso spaghettie of macaroni etenquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:02 schreef uniekhoorn het volgende:
Dan eet je morgen lekker een ribkarbonade met bloemkool
2x2 boterhammen danquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:00 schreef Siral het volgende:
[..]
WOAH, drie boterhammen smorges, ik ben net aan het opbouwen met twee en dat moet ik al wegproppenEn smiddags dan weer drie?
Ik wilde rustig opbouwen haha!
[..]
Als ik morgen moet beslissen dan verval ik in mijn oude patroon.. als ik voor mezelf zeg "en dat ga/moet ik morgen eten" dan is het makkelijker..
Wat anderen eten is niet echt een referentie.. mijn meeste dikke (ja dik en man trouwens ook nog) die eten overdag niet meer dan 2 boterhammen. Dat wordt waarschijnijk in de avond wel gecompenseerdquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:02 schreef Sjaapje het volgende:
Ik eet echt veel meer denk ik dan jullie denken, grote porties enzo. Ik eet toch meer dan mijn vriendinnen, en zelfs dan mijn vriendje... Misschien moet ik later eens het heel goed bijhouden en wegen/foto's nemen ofzo (lees augustus want daarvoor ben ik niet echt thuis of heb ik het veel te druk).
trouwens mijn D was:
- geconfijte tomaat, iets met geitenkaas en geconfijte wortel, iets met platte kaas, venkel en lieve vrouwe bed stro en een merengue van bruin bier met granny smith (en nu vergeet ik lijk 10 ingredienten)
- ZEEBAARS, gemarineerd, komkommer, kokkels en bouillon van algen
- GEGRILDE WIJTING: gerookte kuit, waterkers, gemarineerde pijlinktvis
- SPEENVARKEN: krokant geroosterd op houtskool, verdure, sjalot, gedroogde ui
- Rood fruit met iets platte kaas achtig en ijs, chocolademousse met crumble van onrijpe druiven en caramel
- Koffie met koekjes
Lekker maar niet echt grote porties, ga straks nog wat kwark met appel eten denk ik... vooral weinig vis en groenten zoals altijd op restaurant
Hmhm, dat was wat ik "vroeger" ook altijd at. en met 'boterham' bedoel ik 1 snee.quote:
Zie het verschil niet hoorquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:03 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik denk dat we sowieso spaghettie of macaroni eten
Maakt het voormij wel zwaarder om overdag goed te eten dan met gewoon groente/aardappels/vlees..
Inderdaad, ik ben graag voldaan, en dat ben ik nu zeker niet vooral niet omdat ik geen wijn heb gedronken...quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:05 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Wat anderen eten is niet echt een referentie.. mijn meeste dikke (ja dik) die eten overdag niet meer dan 2 boterhammen. Dat wordt waarschijnijk in de avond wel gecompenseerd
Owwww, ik haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat het om met "trek" uit een restaurant te komen. Daar word ik serieus ongelooflijk chagrijnig van
I know, kan ook best, ik schep ook geen vet groot bord ofzo net als sommige mensen, helft sla helft spaghettie meestal. How about this:quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:06 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Zie het verschil niet hoorje bent niks te dik dus gewoon normaal eten volstaat en dan kun je prima eens wat anders eten.
Neem nog wat nootjes erbij en ik vind het best netjesquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:09 schreef Siral het volgende:
[..]
I know, kan ook best, ik schep ook geen vet groot bord ofzo net als sommige mensen, helft sla helft spaghettie meestal. How about this:
O: volkoren snee appelstroop, appel
T: magere yoghurt
L: volkoren snee kipfilet, volkoren snee 30+ kaas
T: volkoren snee met rauwkost
D: spaghettie dus denk ik met salade
S: uurtje fitness, lala niveau
T: magere yoghurt, kiwi
Zoiets?
paar cashews na het sporten dan over mn bakkie yoghurt en kiwi erbij, ik ga het proberenquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:11 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Neem nog wat nootjes erbij en ik vind het best netjesmaar ik ben niet iemand die er verstand van heeft verder
Nootjes zijn inderdaad denk ik wel een goede manier om kcal binnen te slopen zonder dat je je ploffie voelt!quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:11 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Neem nog wat nootjes erbij en ik vind het best netjesmaar ik ben niet iemand die er verstand van heeft verder
quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:12 schreef Siral het volgende:
[..]
paar cashews na het sporten dan over mn bakkie yoghurt en kiwi erbij, ik ga het proberen
Kijk dat is de juiste instellingquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:12 schreef Siral het volgende:
[..]
paar cashews na het sporten dan over mn bakkie yoghurt en kiwi erbij, ik ga het proberen
Nog geeneens kcal want rauwe noten eet ik voornamelijk voor de eiwitten en de stoelgang, het is gewoon gezond.quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:12 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Nootjes zijn inderdaad denk ik wel een goede manier om kcal binnen te slopen zonder dat je je ploffie voelt!
Ik vind noten nog steeds wel eng, omdat ik weet dat die dingen gewoon veel calorieen bevatten. Maar ik denk dat ik gewon ff niet erover moet nadenken hahaquote:
Tiens ik wist niet dat die goed waren voor de stoelgang... En eiwitten inderdaad zoals hummus ook zo goed!quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:13 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Nog geeneens kcal want rauwe noten eet ik voornamelijk voor de eiwitten en de stoelgang, het is gewoon gezond.
Rauw hé niet gebrand, dat scheelt een bak.quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:15 schreef Siral het volgende:
[..]
Ik vind noten nog steeds wel eng, omdat ik weet dat die dingen gewoon veel calorieen bevatten. Maar ik denk dat ik gewon ff niet erover moet nadenken haha
Je eet in ieder geval meerdere keren per dag iets maar je O en L mogen best wat meer zijn voor iemand die wat aan zou moeten komenquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:16 schreef Siral het volgende:
Ik vond vandaag trouwens ook niet super slecht.. maargoed vast te weinig;
O; 150 ml magere yoghurt, 2 weetabix, handje kersen
T: appel
L: 2x volkoren snee, 1x kipfilet, 1x komkommer
T: rijstwafel, tomaat
D: bord nasi goreng met sla
S: kwartiertje cardio, half uurtje kracht
T: schaaltje magere kwark, kiwi, stuk paprika
Maar als ik iemand zou zijn die goed op gewicht is, is dit lijstje goed? Ik kom uit op 1300 kcal though.quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:19 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Je eet in ieder geval meerdere keren per dag iets maar je O en L mogen best wat meer zijn voor iemand die wat aan zou moeten komen
Overigens doel ik wel op pecan, para, cashew, of walnoten bijvoorbeeld en geen pinda's (dat zijn peulvruchten).
En dan goed kijken of ze ongebrand en ongeflavourd zijn.
Onoplosbare vezels of iets dergelijks.quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:15 schreef Sjaapje het volgende:
[..]
Tiens ik wist niet dat die goed waren voor de stoelgang... En eiwitten inderdaad zoals hummus ook zo goed!
Dat ben je nietquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:20 schreef Siral het volgende:
[..]
Maar als ik iemand zou zijn die goed op gewicht is, is dit lijstje goed?
Neenee! Maar ik ga niet eten om aan te komen he. Ik wil vanaf nu meteen een normaal eet patroon beginnen. Opbouwend. Dus niet eten om aan te komen. Dat gaat vanzelf als ik weer normaal eet.quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:21 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dat ben je nietdus hang je er niet aan op.
Nou ik ben echt slapen
Jij moet niet eten om wel of niet aan te kom en of af te vallen, jij moet eten om een gezonde kijk op voedsel te krijgen en om je lijf te voorzien van allerhande voedingsstofjes. En je moet ervan genieten.quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:22 schreef Siral het volgende:
[..]
Neenee! Maar ik ga niet eten om aan te komen he. Ik wil vanaf nu meteen een normaal eet patroon beginnen. Opbouwend. Dus niet eten om aan te komen. Dat gaat vanzelf als ik weer normaal eet.
Havermout hebben we, dit eet ik meestal smorgens in het weekend met yoghurt, dan sport ik namelijk een uurtje of 2 na mijn ontbijt. Als ik smorgens niet sport vind ik het een beetje zwaar..quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:30 schreef loveli het volgende:
[..]
Jij moet niet eten om wel of niet aan te kom en of af te vallen, jij moet eten om een gezonde kijk op voedsel te krijgen en om je lijf te voorzien van allerhande voedingsstofjes. En je moet ervan genieten.
Havermout is een gezond ontbijt. In havermout zitten naast calorien allerlei gezonde stofjes die goed zijn voor je suikerstofwisseling en schommelingen van de suikerspiegel voorkomen. Een ontbijt dat ervoor zorgt dat je niet een paar uur later alweer honger/trek krijgt. Voor de lunch zijn boterhammen prima, tussendoor ergens wat fruit of nootjes.
Visolie + nootjes zijn goed voor je lijf, maar ook voor je gemoedstoestand. Brainfood... Gezonde geest in een gezond lichaam, als je goed voor je lichaam zorgt, kun je beter tegen stress en reageer je minder heftig op spanningen.
Te mager eten is niet gezond en in jouw lijstjes mis ik de gezonde vetzuren die je lichaam nodig heeft om optimaal te functioneren. Lust je makreel? Haring? Zalm? Is goed voor je.
Maar die eet ik ervoor, niet erna whehequote:Op donderdag 23 juni 2011 00:37 schreef uniekhoorn het volgende:
Pasta, goed voor je spierherstel. Is alleen maar positief, krijg je spieren, kracht en energie van... geen vet.
Welterusten.. ben al vanaf 4 uur in de weer, beetje moe nu.
Loveli, gaat het?
Je weet het zelfquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:37 schreef Siral het volgende:
Ok nieuwe lijst:
O: magere yoghurt met paar schepjes havermout
T: appel
L: 2x snee volkoren brood, 1x zalm flink belegd
T: 2 wasa crackers, 1x appelstroop, 1x komkommer
D: spaghetti, sla
S: fitness
T: magere kwark, kiwi, cashews
precies, niks teveel maar het 'voelt' als teveel.quote:Op donderdag 23 juni 2011 00:43 schreef Siral het volgende:
[..]
?
Het voelt voor mij als veel, dus dat is goed..het is sowieso veeell meer dan 'normaal'?
Deal, dit word het morgenquote:Op donderdag 23 juni 2011 00:48 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
precies, niks teveel maar het 'voelt' als teveel.
Dus je weet het wel.
Probeer iig dit te eten
Ow en (ja, doe het zelf ook)
probeer een ritme in te bouwen... het is tijd om te slapen namelijk
Och, ik heb momenteel volgens de officiele maatstaven ondergewicht en ik heb dat nog...quote:Op donderdag 23 juni 2011 07:41 schreef Viking84 het volgende:
Wat is de menselijke geest toch een misbaksel. Gisteren keek ik in de spiegel en vond ik mezelf echt móddervet en vandaag heb ik hetzelfde aan, kijk weer, en vind het allemaal wel prima. Zucht
.
Bright side: je hebt geen krukken meer nodig.quote:Op donderdag 23 juni 2011 08:42 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
De lift is kapot.
En ik zit op de 7e verdieping. En het trappenhuis is vooral stoffig en benauwd. En ik ben al astmatisch en heb veel last van hooikoorts.
Joepie.
Gister was de lift ook al kapot.quote:Op donderdag 23 juni 2011 08:46 schreef loveli het volgende:
[..]
Bright side: je hebt geen krukken meer nodig.
Succes met klimmen!
quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:05 schreef loveli het volgende:
Op een oud stageadres van me was de stroom uitgevallen, waardoor de airco het niet deed. Iedereen naar huis, ook de collega met krukken kon 10 trappen af.
De volgende dag bleek dat iedereen een halve vrije dag kwijt was, want het kloksysteem werkte op noodstroom...
Leuk lijstjequote:Op donderdag 23 juni 2011 08:42 schreef MarMar het volgende:
mogge!
Ik ben weer helemaal netjes terug naar de 70 en ga dus blijven afvallen als ik zo doorga. Next step: geen magere yoghurt meer maar vollescheelt toch weer een slok op een borrel. Het valt me alles mee dat ik wel netjes rond die 70 blijf zweven ondanks culinair weekend en verjaardagsweekend
O: volle yoghurt met muesli
T: beschuitje kaas en cappuccino
L: 2 boterhammen, 1 rollade, 1 sandwichspread, karnemelk
T: appel, cappuccino
T: komkommer en tomaat en een stukje kaas
D: groenteroerbak met garnaaltjes ofzoen dan met rijst of rissoto
T: verse ananas
wel onthouden dat ik niet kan sporten en maar een beetje kan lopen he.. normaliter zou dit een veel te mager lijstje zijn!quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:10 schreef Siral het volgende:
[..]
Leuk lijstjeVooral die groente roerbak met garnaaltjes
uhu oke, al vind ik het er 'voor mij' nu als prima uit zienquote:Op donderdag 23 juni 2011 09:14 schreef MarMar het volgende:
[..]
wel onthouden dat ik niet kan sporten en maar een beetje kan lopen he.. normaliter zou dit een veel te mager lijstje zijn!
quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Dinsdag naar de gyn voor een fijne echo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo'n fijne?
http://www.nu.nl/politiek(...)pensioenstelsel.html![]()
![]()
Edit: Spoiler voor de spontane krampen![]()
quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Dinsdag naar de gyn voor een fijne echo.
Jajaaa havermout is lekker, heb ik net ook op! Maar das niet echt muesliquote:Op donderdag 23 juni 2011 09:19 schreef V1z0R het volgende:
Havermout Siral!
Ai, is minder XM
Dacht ik gister nog een blikje tonijn te hebben, had ik de verkeerde gepakt namelijk 'Makreelfilet met knoflook en kruiden in olijfolie'.
Die was mij een portie nom!
Jaquote:
quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:17 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]JaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo'n fijne?
http://www.nu.nl/politiek(...)pensioenstelsel.html![]()
![]()
Edit: Spoiler voor de spontane krampen![]()
. Heb ik al eens gehad en heb inmiddels zo vaak inwendige onderzoeken gehad, dat ik er niet zo nerveus voor ben. Hooguit voor de uitslag. Hoop dat alles ok is *daar*.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
Ook lekker over de havermout trouwens.quote:
Herkennen is een stap.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:22 schreef Siral het volgende:
[..]
Jahad het gelezen. En het bevat weinig/tot geen calorieen. (zucht die calorische gedachtegang van mij)
Potje per dag lijke me wat te veel, maar verder kan het bij mijn weten geen kwaad.quote:Maar is het ook gezond als je het elke dag eet?Agh het zou me ook, ik vind het lekker, dus ik eet het
Jepquote:Op donderdag 23 juni 2011 09:22 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ook lekker over de havermout trouwens.
Neu, maar als ik bijv m'n appeltje eet vandaag gaat er toch wel wat kaneel over, en over mn yoghurt netquote:Op donderdag 23 juni 2011 09:23 schreef loveli het volgende:
[..]
Herkennen is een stap.
[..]
Potje per dag lijke me wat te veel, maar verder kan het bij mijn weten geen kwaad.
quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:17 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]PensioenstelselSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo'n fijne?
http://www.nu.nl/politiek(...)pensioenstelsel.html![]()
![]()
Edit: Spoiler voor de spontane krampen![]()
draag je verdimme tussen de 200 en de 400 euro per maand af (Jan Modaal en erboven) en dan gaat het straks in rook op
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
Hoor er wel meer mensen over, er is toch een blaasontsteking die behoorlijk resistent lijkt te zijn en ook steeds een beetje verstoppertje speelt en die buikpijn is een van de bijwerkingen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:26 schreef MarMar het volgende:
Maar weer sterkte XM! Hopelijk valt het mee en zit je nu "gewoon" met de naweeën van het ziekzijn en de drie kuren..
'We' kunnen nog tegen stemmen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:26 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Pensioenstelseldraag je verdimme tussen de 200 en de 400 euro per maand af (Jan Modaal en erboven) en dan gaat het straks in rook op
Hoe gek dat ook klinkt, dat geeft me toch een beetje moed. Dankjewelquote:Op donderdag 23 juni 2011 09:27 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Hoor er wel meer mensen over, er is toch een blaasontsteking die behoorlijk resistent lijkt te zijn en ook steeds een beetje verstoppertje speelt en die buikpijn is een van de bijwerkingen.
Klopt, maar van ab-kuren kan je ook flink buikpijn krijgen weet ik uit ervaring, zeker als het er drie achter elkaar zijn. Nah, ik duim gewoon hard!quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:27 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Hoor er wel meer mensen over, er is toch een blaasontsteking die behoorlijk resistent lijkt te zijn en ook steeds een beetje verstoppertje speelt en die buikpijn is een van de bijwerkingen.
Thanks.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:29 schreef Perruche het volgende:
XM sterkte!
En Siral ook bij de huisarts. Kaneel is idd
.
Wat betreft muesli: Ik wil ook liever zonder suiker en 2 merken die ik lekker vind zijn 1: AH , een ornaje kartonnen verpakking, Boerenmuesli ofzo? Zit heeel wienig zuiker bij in. En ook 1 van de natuurwinkel, dat heet "4 granan vlokken" in een wit/grijze pstic zak. Alleen vlokken en geen suiker. Als ik dat als ontbijt neem, zet ik het vaak de avond van tevoren met melk in de koelkast, dan is het de volgende ochtend lekker zacht. Geraspt appeltje en kaneel erdoor en smullen maar!
Hmmpf.. beterschap!quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:31 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mijn buikpijn zit echt laag, ter hoogte van de blaas. Het is niet de gewone middenbuikpijn zeg maar.
Oh yeah, true that!!quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:32 schreef Blurred86 het volgende:
muesli zelf mengen! Dan weet je precies wat er in gaat en kun je de suikers beperken. Bij de natuurwinkel kun je zakken met gerst- en havervlokken enzo kopenen dan nootjes er in en wat gedroogd fruit, yum!
Je hebt toch ook weleens een problematische menstruatie (lange duur/hevig?)quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:31 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mijn buikpijn zit echt laag, ter hoogte van de blaas. Het is niet de gewone middenbuikpijn zeg maar.
Kon de collega op krukken niet in de evac chair? Trouwens onwijs eng om in zo'n ding de trap af te gaan.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:05 schreef loveli het volgende:
Op een oud stageadres van me was de stroom uitgevallen, waardoor de airco het niet deed. Iedereen naar huis, ook de collega met krukken kon 10 trappen af.
De volgende dag bleek dat iedereen een halve vrije dag kwijt was, want het kloksysteem werkte op noodstroom...
Alleen de 1e twee keer nadat de mirena eruit was. En toen was de tweede alweer lichter dan de 1e, in verhouding. De laatste was juist heel licht, vreemd genoeg. Ik hoop eerlijk gezegd dat er niets uit de echo komt.quote:Op donderdag 23 juni 2011 09:35 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Je hebt toch ook weleens een problematische menstruatie (lange duur/hevig?)
Hoop dat er iets voorbijgaands uitkomt!
Heb niet goed genoeg ingelezen (ehh afgesloten dus), hoebedoeljequote:
Dat vermoeden had ik al maar mijn naailerares klaagt over hetzelfde en collega ook dus niet teveel doemdenkenquote:Op donderdag 23 juni 2011 09:29 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Hoe gek dat ook klinkt, dat geeft me toch een beetje moed. Dankjewel.
Daar ben ik helaas erg goed inquote:Op donderdag 23 juni 2011 09:38 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dat vermoeden had ik al maar mijn naailerares klaagt over hetzelfde en collega ook dus niet teveel doemdenken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |