Klopt.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:56 schreef Sloggi het volgende:
Volgens mij kunnen er nog wel wat kilo's af bij Janssen.
Ze hebben gisteren metingen gedaan dus als dat enorm afwijkt van wat moet zal hij wel een aangepast programma krijgen, ik vind het wel meevallen, die eerste foto vertekent omdat er iemand in het wit achter staatquote:Op dinsdag 28 juni 2011 13:57 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Klopt.
Lijkt volgens mij wel dikker in het tenue van Ajax.
Samen met Mickey en Pizza op strafkamp.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 14:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze hebben gisteren metingen gedaan dus als dat enorm afwijkt van wat moet zal hij wel een aangepast programma krijgen, ik vind het wel meevallen, die eerste foto vertekent omdat er iemand in het wit achter staat
Blijft toch wel een beetje spannend dat gedoe rond Mounir, hoop dat hij toch naar het buitenland gaat...quote:De Boer: 'Als El Hamdaoui naar PSV wil, dan moet hij dat doen'
Dinsdag, 28 juni 2011 om 13:55
Frank de Boer zou er geen probleem mee hebben als Mounir El Hamdaoui vertrekt naar PSV. Voor de aanvaller is komend seizoen geen plaats meer in de selectie van Ajax, zo kreeg hij per brief te horen. De Marokkaans international dient zich bij de beloften van de Amsterdammers te melden. In Eindhoven en omstreken gaat het gerucht dat PSV El Hamdaoui graag wil overnemen.
"Ik gun hem het allerbeste en als hij naar PSV wil, dan moet hij dat doen", vertelde De Boer dinsdagmiddag aan AT5. Volgens de oefenmeester van de Amsterdamse club is er recent geen nieuw conflict geweest tussen hem en de spits. "Er is niks gebeurd", verzekert De Boer. "We hebben met elkaar gesproken en naar aanleiding van dat gesprek heeft Ajax hem de brief gestuurd."
Marcel Brands, technisch directeur van PSV, heeft naar eigen zeggen geen contact gehad met Ajax over een eventuele overname van de overbodig geworden El Hamdaoui. Ook met El Hamdaoui zelf zijn volgens de sportbestuurder geen gesprekken gevoerd. "Ik weet dat ik vanuit het verleden vaak aan hem word gelinkt", vertelde Brands eerder. "Toch is er op dit moment geen enkel contact geweest."
Dit dusquote:Op dinsdag 28 juni 2011 14:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze hebben gisteren metingen gedaan dus als dat enorm afwijkt van wat moet zal hij wel een aangepast programma krijgen, ik vind het wel meevallen, die eerste foto vertekent omdat er iemand in het wit achter staat
Ik hoop AZ dan.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:57 schreef J2T het volgende:
JozyAltidore17 Jozy Altidore
Learning Dutch is gona be hard. Can I get the "how to" on Rosetta stone?
10 hours ago
Laten we hopen dat het geen Ajax is waar deze man naar toe gaat.
Laat hem lekker naar PSV gaan. Zal niks worden ..quote:Op dinsdag 28 juni 2011 14:13 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Blijft toch wel een beetje spannend dat gedoe rond Mounir, hoop dat hij toch naar het buitenland gaat...
Hij heeft ook gewoon dikkere benen dan de meesten alá Koeman, waardoor hij dat harde schot heeft. Daardoor lijkt hij ook dikker.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 15:19 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
valt wel mee denk ik...
quote:Theo Janssen en Frank de Boer kwamen er dinsdag niet uit in de strijd om wie de beste traptechniek heeft. De nieuwe aanwinst van Ajax vond dat zijn passes en schoten strakker waren dan die van zijn trainer, maar de coach ging daar niet mee akkoord.
„Op dit moment is mijn trap zeker beter”, begon Janssen stoer. „Ik denk dat Frank wat meer gevoel had. Die van mij is wat strakker en harder.” De Boer ging direct in de tegenaanval. „Ik had vroeger ook een aardig strakke pass. Ik zal Theo de komende trainingen nog wel even laten zien hoe je dat doet.”
Janssen is naar eigen zeggen fit teruggekeerd van vakantie. In het verleden was dat wel eens anders. „Ik moet nog wel hard aan de bak, maar ik ben fitter dan vorig jaar. Je wil je toch goed presenteren bij een nieuwe club.”
quote:Stam gaat elke donderdag trainingen bij Ajax verzorgen
Jaap Stam gaat komend seizoen trainingen verzorgen bij Ajax. Dat meldde coach Frank de Boer dinsdag na de eerste veldtraining van zijn elftal. Stam komt elke donderdag naar sportcomplex De Toekomst.
De voormalig verdediger van de Amsterdamse club is ook nog assistent-trainer bij FC Zwolle.
''We moeten nog even bekijken hoe we dat gaan invullen. In principe kan hij tot nader order bij het eerste elftal werken of bij de jeugd'', aldus De Boer die in Dennis Bergkamp al een nieuwe assistent heeft.
Die oud-speler van de Amsterdammers is de vervanger van Danny Blind, die technisch manager moet worden.
Ruim takenpakket
De Boer hoopt dat Blind zich kan vinden in die rol. ''Ik zou het betreuren als het niet zou werken, maar ik denk dat het wel goed komt. Hij heeft een ruim takenpakket."
De Boer gaf aan dat het begin dit jaar al de bedoeling was dat Blind deze zomer het technische beleid zou overnemen en Bergkamp tot assistent zou worden benoemd.
''Dennis wordt belangrijk om kennis en ervaring over te brengen op de spelers. Details zijn essentieel in de top en dat soort dingen kan hij aangeven", zei De Boer.
La Ling
Bergkamp moet in het nieuwe beleid van Johan Cruijff ook de jeugdafdeling onder handen nemen. De Boer voorziet geen problemen. ''Dennis heeft gezegd dat hij het aankan. Daar vertrouw ik dan op."
De benoeming van Blind en Bergkamp is nog niet rond, mede omdat Ajax nog geen algemeen directeur heeft. Voor die functie is Tscheu La Ling in beeld. ''Het is niet aan mij om dat te beslissen, maar hij is zeker capabel", besloot De Boer.
Duitsen vrouwen elftal staat in de playboy, wel zwaar gephotoshopped, want ze zagen er goed uit.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |