Dat kan inderdaad ook een goed motief zijn!quote:Op donderdag 23 juni 2011 01:24 schreef nuget het volgende:
Mischien is het wel een dikke fuck you naar jou toe
Wauw, dit is best sneu. Het is meer dan logisch dat TS er kut over voelt. Ik betwijfel of jij ooit in zijn situatie bent geweest.quote:Op woensdag 22 juni 2011 19:49 schreef Leanotsoynus het volgende:
Het is je ex. Het is over en uit, ze hoeft niet meer om je te denken of aan je te denken.
Ik weet dat het lastig is, maar get over it and grow up.
Kansloze reactie.. Het is en was geen bezit. Face it.. Liefde doet soms pijn, maar TS is geen onderdeel meer. Let it go.. Waarom een negatieve afleiding opzoeken?! Grow up!quote:Op woensdag 22 juni 2011 23:38 schreef Jajong het volgende:
Lol @ alle reacties met de strekking: "Boeie het is je ex blabla". Deze mensen hebben obviously nog nooit een relatie met inhoud en liefde gehad. Is gewoon lelijk, klaar.
Waar is het stukje realisme?! Het is over en je hebt een jaar een relatie gehad BOEHOE. Als het een jaar is en komt erachter dat je niet bij elkaar past, dan zoek je toch een goed passend dekseltje. Ze willen vrienden blijven! Dat is niet iets dat je afspreekt, dat is wat de toekomst zal brengen. Vanaf nu is de relatie toch anders. Kom even met je beide benen terug op de aarde svpquote:Op donderdag 23 juni 2011 02:14 schreef Zeepvloertje het volgende:
[..]
Wauw, dit is best sneu. Het is meer dan logisch dat TS er kut over voelt. Ik betwijfel of jij ooit in zijn situatie bent geweest.
TS, heel vaag allemaal en het is helemaal niet raar dat je er niks van snapt. Ik ook niet, ik ken jullie (haar) situatie niet. Maar sterkte gozer!
Gewoon een rebound. Stel je niet aan.quote:Op woensdag 22 juni 2011 19:51 schreef CiviQ het volgende:
Tuurlijk, en als je leest wat ik schrijf dan zul je ook zien dat dat nu het beste is.
Maar ondanks dat slaat het nergens op, helemaal niet als je dergelijke uitspraken doet.
Tuurlijk is het niet leuk, maar het is van haar kant uit ook helemaal niet verkeerd of onaardig ofzo.quote:Op donderdag 23 juni 2011 02:14 schreef Zeepvloertje het volgende:
Wauw, dit is best sneu. Het is meer dan logisch dat TS er kut over voelt. Ik betwijfel of jij ooit in zijn situatie bent geweest.
Het zegt wel genoeg over haar als persoon.quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:43 schreef Catbert het volgende:
Tuurlijk is het niet leuk, maar het is van haar kant uit ook helemaal niet verkeerd of onaardig ofzo.
Ja, want na een relatie rond gaan scharrelen is heel fout enzo. Stel je niet aan man. Echt iedere kerle die ik ken gaat als het uitgaat met z'n vriendin meteen aan de scharrel, gewoon puur om zich eroverheen te zetten. Da's een stuk gezonder dan zielig thuis gaan zitten. Waarom zou dat voor vrouwen anders zijn?quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:49 schreef PBateman1978 het volgende:
Het zegt wel genoeg over haar als persoon.
Ah het 'echt iedereen die ik ken...'' geblaat.quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:51 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ja, want na een relatie rond gaan scharrelen is heel fout enzo. Stel je niet aan man. Echt iedere kerle die ik ken gaat als het uitgaat met z'n vriendin meteen aan de scharrel, gewoon puur om zich eroverheen te zetten. Da's een stuk gezonder dan zielig thuis gaan zitten. Waarom zou dat voor vrouwen anders zijn?
Want? Als mijn huidige relatie uitgaat zou ik het eerstvolgende weekend aan de gang gaan, en zij ook.quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:55 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ah het 'echt iedereen die ik ken...'' geblaat.
Verder is er nogal een groot gebied tussen zielig thuis zitten of direct na het stoppen van een relatie gaan scharrelen.
Want ?quote:Op donderdag 23 juni 2011 11:19 schreef PhirePhoenix4 het volgende:
[..]
Want? Als mijn huidige relatie uitgaat zou ik het eerstvolgende weekend aan de gang gaan, en zij ook.
Niet eens om me er overheen te zetten, want geen enkel wijf kan zich met haar meten in mijn optiek, maar het is beter dan zielig in je eentje thuis zitten![]()
En wie weet wat je tegen het lijf loopt?
quote:Op donderdag 23 juni 2011 11:17 schreef PhirePhoenix4 het volgende:
Dat zijn doorgaans de stumperds zonder ruggengraat die met een bibliothecaresse trouwen.
Er is niks met met na een relatie gaan scharrelen stumperd. Maargoed, dat geldt voor normale mensen in plaats van types die het van een forum moeten hebben.quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:55 schreef PBateman1978 het volgende:
Verder is er nogal een groot gebied tussen zielig thuis zitten of direct na het stoppen van een relatie gaan scharrelen.
Kneusquote:Op donderdag 23 juni 2011 11:29 schreef PBateman1978 het volgende:
Zal wel weer aan mij liggen, maar ik heb eerst een periode nodig waarin ik voor mezelf dingen op een rij zet, en dan heb ik echt geen behoefte aan 1 of andere vrouw.
Ach gossie, onze stoere Catbert gaat weer lekker anoniem schelden op internet.quote:Op donderdag 23 juni 2011 11:32 schreef Catbert het volgende:
[..]
Er is niks met met na een relatie gaan scharrelen stumperd. Maargoed, dat geldt voor normale mensen in plaats van types die het van een forum moeten hebben.
[..]
Kneus![]()
Geen ruzie makenquote:Op donderdag 23 juni 2011 11:33 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ach gossie, onze stoere Catbert gaat weer lekker anoniem schelden op internet.
Ja dan ben ik de kneus hier he ?
Je stelt je op als een kneus, kan ik weinig aan doen verder. Dat jij na een "liefdesrelatie" (de laatste keer dat ik dat woord IRL hoorde was uit de mond van m'n oma) thuis er een paar dozen tissues doorheen jaagt maakt nog niet dat dat de gangbare manier is van het verwerken hiervan. Het is doodnormaal om te gaan scharrelen nadat het uit is, dat dat pijnlijk voor jou is betekent vooral dat je het niet kunt relativeren. Het is uit, over. Er is niks respectloos aan dat ze met iemand gaat zoenen; ze heeft geen relatie meer. Bovendien is scharrelen een erg fijne manier om over een ex heen te komen, beter dan thuis zitten miepen en haar missen e.d.quote:Op donderdag 23 juni 2011 11:33 schreef PBateman1978 het volgende:
Ach gossie, onze stoere Catbert gaat weer lekker anoniem schelden op internet.
Ja dan ben ik de kneus hier he ?
Dit is geen ruzie, gewoon een meningsverschil.quote:
Jouw mening, en ik heb een andere.quote:Op donderdag 23 juni 2011 11:38 schreef Catbert het volgende:
Je stelt je op als een kneus, kan ik weinig aan doen verder. Dat jij na een "liefdesrelatie" (de laatste keer dat ik dat woord IRL hoorde was uit de mond van m'n oma) thuis er een paar dozen tissues doorheen jaagt maakt nog niet dat dat de gangbare manier is van het verwerken hiervan. Het is doodnormaal om te gaan scharrelen nadat het uit is, dat dat pijnlijk voor jou is betekent vooral dat je het niet kunt relativeren. Het is uit, over. Er is niks respectloos aan dat ze met iemand gaat zoenen; ze heeft geen relatie meer. Bovendien is scharrelen een erg fijne manier om over een ex heen te komen, beter dan thuis zitten miepen en haar missen e.d.
Verder, dat ik je een kneus noem is geen "schelden", het is gewoon mijn mening over jou.Ga dan niet lopen huilen van "oh hij scheldt!", dat maakt je een nog grotere kneus.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |