Om je dwars te zitten ofc! Wat was de eigelijk reden ervoor? Ik heb iets in mijn hoofd dat het ging over 25man guilds 10mans gingen doen voor de gear die ze in 25man misliepen of iets in die richting kan natuurlijk helemaal verkeerd liggenquote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:47 schreef Isabeau het volgende:
[..]
De seperate lock-outs, god wat haat ik dat systeem en ik snap niet eens goed waarom het er is
quote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:54 schreef Rikketik het volgende:
De game was dus inderdaad gewoon een heel stuk ontoegankelijker vroeger. Maar was dat nu echt zoveel leuker dan een soepele game spelen en dan maar iets minder uitgedaagd worden? (Al heb ik sinds de release van Cata toch het nodige gelezen over Heroics die behoorlijk pittig zijn.)
De rest van mijn post heb ik maar in een spoiler gegooid. Klik op eigen risico...Ik patch 4.2 worden de riads ook dik generfed voor de meer casual mensen. Alleen de HC's blijven zo moeilijk wat natuurlijk wel logisch is ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hearing voices from afar, Join the madness when the curtain falls.
We are the ones, To ignite the darkened skies.
quote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:54 schreef Rikketik het volgende:
De game was dus inderdaad gewoon een heel stuk ontoegankelijker vroeger. Maar was dat nu echt zoveel leuker dan een soepele game spelen en dan maar iets minder uitgedaagd worden? (Al heb ik sinds de release van Cata toch het nodige gelezen over Heroics die behoorlijk pittig zijn.)
De rest van mijn post heb ik maar in een spoiler gegooid. Klik op eigen risico...Goed stukje, btw wat Blizzard met die revamped quests heeft gewoon in Azeroth een dikke pluim daarvoor. Toen ik op mijn priest zat te levelen vond ik het echt geweldig om die quest chains te doen. Vooral dat je de effecten kunt zien van je oude quests.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In het oude content heb je bv "boss1" 1 gekilled daarvoor is nu "boss2" opgestaan. Of omdat je een bepaalde race hebt gekilled in het oude content kon een andere race hun gebied opeisen ect.
123. Zoethoudertjes ftw.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:01 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Ik patch 4.2 worden de riads ook dik generfed voor de meer casual mensen. Alleen de HC's blijven zo moeilijk wat natuurlijk wel logisch is ook.
Tsja het is nou eenmaal zo. Kan er nix aan doenquote:
Gewoon op de normale servers te vinden. Zuidelijk van Feralas, bij de Steam Pools. In dat dorpje staat ie!quote:Op zaterdag 25 juni 2011 01:10 schreef Georges het volgende:
[..]
Hehe, grappig.
Is dat op de ptr, of waar is dat?
Is al weer onlinequote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:08 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Tsja het is nou eenmaal zo. Kan er nix aan doen
Trouwens.. MMO nog steeds offline ?![]()
I know, Blizzard welquote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:08 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Tsja het is nou eenmaal zo. Kan er nix aan doen
Trouwens.. MMO nog steeds offline ?![]()
Idd geld, dat is het enigste waar het nu nog maar om draait bij hun.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:12 schreef Blistering het volgende:
[..]
I know, Blizzard wel. Maarja, geld he.
Ik kan er nog niet op. Nog een x proberen danquote:
Blizzard wou 10 man guilds niet de mogelijkheid ontnemen om ook de epix te scoren en content te clearen van 25 man. Maarja, het hilarische is dan wel weer dat 10 man content 2,5x makkelijker is dan 25 man omdat je 2,5x minder retards hebtquote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:58 schreef Chau het volgende:
[..]
Om je dwars te zitten ofc! Wat was de eigelijk reden ervoor? Ik heb iets in mijn hoofd dat het ging over 25man guilds 10mans gingen doen voor de gear die ze in 25man misliepen of iets in die richting kan natuurlijk helemaal verkeerd liggen
Ik was er aan gewend geraakt dat ik de 25-man raids met mijn guild deed en de 10-man raids met mijn vriendquote:Op zaterdag 25 juni 2011 10:58 schreef Chau het volgende:
Om je dwars te zitten ofc! Wat was de eigelijk reden ervoor? Ik heb iets in mijn hoofd dat het ging over 25man guilds 10mans gingen doen voor de gear die ze in 25man misliepen of iets in die richting kan natuurlijk helemaal verkeerd liggen
Ah op die manier,quote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:16 schreef Blistering het volgende:
[..]
Blizzard wou 10 man guilds niet de mogelijkheid ontnemen om ook de epix te scoren en content te clearen van 25 man. Maarja, het hilarische is dan wel weer dat 10 man content 2,5x makkelijker is dan 25 man omdat je 2,5x minder retards hebt.
Die flamewars tussen 25 en 10 man guilds waren wel heerlijk. Van die 10 man guilds die world/realm 1st kills gaan claimen terwijl het amper meetelt. Maarja, iedereen heeft zich er nu maar bij neergelegd.
quote:* Recruit-A-Friend now awards bonus experience and free level grants to level 80, up from level 60.
Ooooh, free levels van 60-68 *ding* *ding* *ding*quote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:24 schreef Chau het volgende:
[..]
Ah op die manier,
Btw iemand die weet of [ afbeelding ] ook cata inhoud? Zou wel tof zijn incombinatie met
[..]
Ja, de huidige raids worden generfed, en Firelands heeft een eigen raid die gewoon weer voor de elitist spelers beschikbara is en niet voor de casuals.Goed systeem imho.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 11:01 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Ik patch 4.2 worden de riads ook dik generfed voor de meer casual mensen. Alleen de HC's blijven zo moeilijk wat natuurlijk wel logisch is ook.
Ik vind het huidige systeem ook primaquote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:06 schreef Knut het volgende:
Ja, de huidige raids worden generfed, en Firelands heeft een eigen raid die gewoon weer voor de elitist spelers beschikbara is en niet voor de casuals.Goed systeem imho.
Alleen ze krijgen het wat later. Imo moeten ze het 5 man dungeons systeem ook veel en veel meer uitbreiden. Meer grote instances waar je uren in rond kan dwalen en lekker knallen. Want nu komen die hc's 5 man nu al me strot uit.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 12:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind het huidige systeem ook primaEr is moeilijke content voor de competitie tussen guilds beschikbaar en de meer casual spelers kunnen ook genieten van alles waar ze voor betalen.
Dan verlaat iedereen de groep zodra je die dungeon krijgt in het LFG-systeemquote:Op zaterdag 25 juni 2011 13:04 schreef pl4kkie het volgende:
Alleen ze krijgen het wat later. Imo moeten ze het 5 man dungeons systeem ook veel en veel meer uitbreiden. Meer grote instances waar je uren in rond kan dwalen en lekker knallen.
Tsja dat is de schuld van blizzard zelf. Hun hebben deze mentaliteit gecreeerd zoals het nu is geworden.quote:Op zaterdag 25 juni 2011 13:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dan verlaat iedereen de groep zodra je die dungeon krijgt in het LFG-systeem
Zal wel nooit meer gebeuren. Blizz zal de laaste zijn die fatsoenlijk naar hun community luistertquote:Op zaterdag 25 juni 2011 13:15 schreef Chau het volgende:
Ik hoop dat nog steeds dat Blizzard AV gaat aanpakken zodat het weer de oude AV is. Maar je bosses kunt summonen enz.
De dagen van overnachten in AV om uiteindelijk na een battle van 10 uur te winnen omdat 1 partij afhaakt door het gemis aan spelers?. Mooie herinneringen overigens ook 1 van mijn laatste aan WoW ik ben alweer zo'n 4 jaar gestoptquote:Op zaterdag 25 juni 2011 13:15 schreef Chau het volgende:
Ik hoop dat nog steeds dat Blizzard AV gaat aanpakken zodat het weer de oude AV is. Maar je bosses kunt summonen enz.
In de ochtend AV beginnen om vervolgens om 3 uur in de ochtend nog niet eens klaar te zijn <3quote:Op zaterdag 25 juni 2011 13:52 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
De dagen van overnachten in AV om uiteindelijk na een battle van 10 uur te winnen omdat 1 partij afhaakt door het gemis aan spelers?. Mooie herinneringen overigens ook 1 van mijn laatste aan WoW ik ben alweer zo'n 4 jaar gestopt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |