Gewoon opgenomen, zodat ze niet weten dat ze op de radio zijn.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 19:55 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Probeert Ekdom hier nou net te doen alsof het gesprek live is terwijl dat niet is, gezien de schuif van de microfoon bijna uit staat en zijn mond niet beweegt?!
Dat kan je vaak al een beetje horen. En meestal staat die cam naar hem gericht, niet achter hem. Oftewel: opgenomenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 19:55 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Probeert Ekdom hier nou net te doen alsof het gesprek live is terwijl dat niet is, gezien de schuif van de microfoon bijna uit staat en zijn mond niet beweegt?!
Waar?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 19:55 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ik ga es gek doen; Stompshow terugluisteren.
Naisquote:Op dinsdag 21 juni 2011 19:58 schreef Pino112 het volgende:
[..]
http://podcast.kxradio.nl/stompshow/2011-06-20-stompshow.mp3
quote:
Heb ik nog wel een leuk verhaal over betreffende een andere DJ de afgelopen weken... maar kan dat denk ik beter niet vertellen (ook al is het behoorlijk obvious).quote:Op dinsdag 21 juni 2011 19:56 schreef ConscienceNL het volgende:
[..]
Dat kan je vaak al een beetje horen. En meestal staat die cam naar hem gericht, niet achter hem. Oftewel: opgenomen
Ramon?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:12 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Heb ik nog wel een leuk verhaal over betreffende een andere DJ de afgelopen weken... maar kan dat denk ik beter niet vertellen (ook al is het behoorlijk obvious).
Domienquote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:14 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Nee, overdag. Hole/TwitWouter zal wel weten over wie ik het heb uit z'n video-opnames.
Nyan Cat is al maanden oud, Michiel loopt indd ver achterquote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:13 schreef Sirolf het volgende:
Michiel is wel wat laat met Nyan Cat trouwens, zag een paar weken terug al een Kids React-aflevering hierover.
De afgelopen weken... leuk verhaaltje...quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:12 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Heb ik nog wel een leuk verhaal over betreffende een andere DJ de afgelopen weken... maar kan dat denk ik beter niet vertellen (ook al is het behoorlijk obvious).
Maar het is idd vaak heel goed te horen of iets opgenomen is... en anders wel te zien.
Idd, gewoon vertellen dus Sirolf, anders had je het niet moeten aankondigenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:26 schreef ConscienceNL het volgende:
[..]
De afgelopen weken... leuk verhaaltje...Het klinkt alsof er iets aan de hand is.
Maar ik denk Domien, die neemt vaak gesprekken op.
Paul draaide de afgelopen weken vaak de cam weg naar de meest random plaatsen (zoals een lege andere studio of de live-ruimte) om dus te verhullen dat 'ie een opgenomen gesprek aan het uitzenden was. Alsof dat zo juist niet alleen maar meer opvalt...quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:26 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Idd, gewoon vertellen dus Sirolf, anders had je het niet moeten aankondigen.
quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:35 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Paul draaide de afgelopen weken vaak de cam weg naar de meest random plaatsen (zoals een lege andere studio of de live-ruimte) om dus te verhullen dat 'ie een opgenomen gesprek aan het uitzenden was. Alsof dat zo juist niet alleen maar meer opvalt...
Foo Fighters nuquote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:39 schreef Allrounder het volgende:
Ik schakel in en krijgt direct één groot oorterreur te verwerken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |