Ben benieuwd! Wat denken/vinden jullie?quote:Het best bewaarde geheim van de afgelopen maanden: Donatella Versace, de creatief directeur van het flamboyante Italiaanse label Versace, is dé nieuwe guest designer van H&M.
VOOR H&M- EN VERSACE-FANS
Donatella Versace verklapt dat de collectie uit veel leer, prints, kleur en uitbundigheid bestaat: De collectie is typisch Versace en perfect voor H&M- en Versace-fans wereldwijd, aldus de hoogblonde ontwerpster.
Maar dat is nog niet alles! Behalve dat ze een najaarscollectie voor dames en heren ontwerpt, komt er ook een Versace voor H&M pre-springcollectie én een aantal items voor H&M-home de interieurcollectie van het label.
De Versace voor H&M-collectie ligt vanaf 17 november in de winkels én digitale schappen.
Dat sowieso,quote:Op dinsdag 21 juni 2011 09:51 schreef GodsSon het volgende:
Dat het weer een teringzooi gaat worden bij start verkoop...
Mag toch hopen van nietquote:Op dinsdag 21 juni 2011 10:09 schreef Rens_Wilders het volgende:
Kleding die binnen een week uit elkaar valt.
^dat dus.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 10:25 schreef Rens_Wilders het volgende:
Snap wel dat merken zich binden aan H&M (ontvangen bakken met geld, en is wat Versace wel kan gebruiken) maar het levert zulke kwalitatief slecht gemaakte kleding op. Zonde van het gevoel dat aan dit soort merken moet hangen, alhoewel ik Versace al jaren kut vind. Zal mij benieuwen wat voor hoerige kleding er in de rekken komt te hangen, erger dan Cavalli zal het niet worden.
Het is maar wat je verwachtingen zijn. Als je graag regelmatig nieuwe kleding koopt zit je bij H&M goed: niet al te duur en het ziet er meestal wel leuk uit. Als je graag langer dan een jaar met een blouse doet (die er dan nog steeds mooi uit ziet) kun je beter naar een andere winkel gaan.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 13:47 schreef Mylene het volgende:
Ik vind het reuze meevallen met de kwaliteit van H&M kleding.
Volgens mij ging dat over de designer collectie. Er zit wel degelijk verschil in kwaliteit tussen de gewone en de designer collectie.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:37 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Het is maar wat je verwachtingen zijn. Als je graag regelmatig nieuwe kleding koopt zit je bij H&M goed: niet al te duur en het ziet er meestal wel leuk uit. Als je graag langer dan een jaar met een blouse doet (die er dan nog steeds mooi uit ziet) kun je beter naar een andere winkel gaan.
Ik heb alleen kunnen vinden van 17 november, maar ik ben benieuwd..quote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:33 schreef alors het volgende:
Ik las ergens dat er 2 collecties komen... een op 17 nov en nog een op 19 januari
Bij de Lanvin-collectie vond ik alleen de zonnebril tof. Maar die was gelijk 30 euro.. die schoenen waren echt pure plastiek.quote:@Marieclaire_NL : Officieel bevestigd: Donatella Versace is H&M's nieuwe guest designer! Vanaf 17 november ligt de collectie in de winkels #VersaceforH &M
Qua stofkwaliteit. Er werd bijvoorbeeld wel echt zijde gebruikt bij Lanvin, maar ik had nou niet per sé het idee dat dit niet langer erover deed om uit elkaar te vallen.. De herenlijn daarintegen zit altijd wel heel goed in elkaar..quote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:44 schreef Jurk het volgende:
[..]
Volgens mij ging dat over de designer collectie. Er zit wel degelijk verschil in kwaliteit tussen de gewone en de designer collectie.
Heb hier enkele artikelen uit de Lanvin collectie liggen, met name de wollen overjas is prachtig afgewerkt en van een zeer degelijke kwaliteit.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 13:47 schreef Mylene het volgende:
Ik vind het reuze meevallen met de kwaliteit van H&M kleding. Ik heb ook nog een aantal dingen van de Karl Lagerfeld collectie en die zijn, na een aantal keren gewassen te hebben, nog steeds mooi. Het is maar net hoe je er mee om gaat. De Lanvin collectie schijnt van een nog betere kwaliteit te zijn geweest. Alleen betaalde je daar dan ook voor. Ik vond die collectie niet zoveel aan.
Verder heel leuk nieuws.
Al zal er wel een ordinair tintje aan zitten. Ik ben ook benieuwd naar de Home collectie.
Ik ben helemaal niet van dierenprint, maar de leren dingen zullen afzondelijk en goed gecombineerd toch wel heel leuk zijn. Denk ik dan. Maar gelukkig gaat H&M in de toekomst gewoon verder met gastontwerpers vragenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 17:53 schreef zwartemarktplaats het volgende:
[..]
Heb hier enkele artikelen uit de Lanvin collectie liggen, met name de wollen overjas is prachtig afgewerkt en van een zeer degelijke kwaliteit.
Jammer van versace, dat merk is een en al kitch. Donatella Versace zelf is al de epitome van smakeloosheid, laat staan haar creaturen. Hoopte op iets vergelijkbaars smaakvols zoals voorheen V&R en Lanvin. Stiekem dacht ik aan AnnD maar het mocht niet zo zijn, jammer.
^ Madonna niet? Dat was in 2004 of 2005 toch? Maar dat was niet door haar ontworpen (as usual) maar 'handpicked' door haar en haar 'team'. Lees: Madonna ging op de foto in de H&M kleren. De foto's werden bewerkt, en jij kon vervolgens het lelijke kamperjasje kopen bij de H&M. Whooptiedoo.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 18:38 schreef linpunt het volgende:
Gisteren droeg ze een jurk van Versace for H&M tijdens haar mannenlijn show
[ afbeelding ]
[..]
Ik ben helemaal niet van dierenprint, maar de leren dingen zullen afzondelijk en goed gecombineerd toch wel heel leuk zijn. Denk ik dan. Maar gelukkig gaat H&M in de toekomst gewoon verder met gastontwerpers vragen
Ik bedoel.. Kylie en Madonna hebben ook dingen gedaan maar dat heb ik helemaal niet meegemaakt
Oh die jurkquote:Op dinsdag 21 juni 2011 18:38 schreef linpunt het volgende:
Gisteren droeg ze een jurk van Versace for H&M tijdens haar mannenlijn show
[ afbeelding ]
Klopt, die van 19 januari is de lente- en zomercollectie.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 14:33 schreef alors het volgende:
Ik las ergens dat er 2 collecties komen... een op 17 nov en nog een op 19 januari
Ja, ik was 15 ofzo toen Viktor & Rolf er een deden volgensmij en de rest heb ik een beetje aan me voorbij laten gaan..quote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:02 schreef OneTeaspoon het volgende:
[..]
^ Madonna niet? Dat was in 2004 of 2005 toch? Maar dat was niet door haar ontworpen (as usual) maar 'handpicked' door haar en haar 'team'. Lees: Madonna ging op de foto in de H&M kleren. De foto's werden bewerkt, en jij kon vervolgens het lelijke kamperjasje kopen bij de H&M. Whooptiedoo.
Ik vind het eigenlijk jammer van die designercollecties. Ze gebruiken inderdaad betere stoffen maar blijven beknibbelen op de constructie, zonde van de stof imo.
Nigga what? Daar zaten echt geniale stukken tussen.quote:Op woensdag 22 juni 2011 13:09 schreef shiftsix het volgende:
heren collectie van lanvin was ook stom
dus verwacht niet veel hiervan
en dat je dat paupervolk van school en de Uni plotseling ook in het uitgaansleven gaat zien met delen van deze kleding terwijl ze eigenlijk niks te makken hebben.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |