Een beetje geduld kan geen kwaad in dit soort zaken. Ze moet even nadenken over het antwoord.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 08:00 schreef Hanneloor het volgende:
Ik zou nog even wachten, een week reactietijd op een (eerste) mail vind ik niet lang. Als ze je inderdaad ziet zitten zal ze het ook lastig vinden wat ze terug moet sturen en daar even de tijd voor nemen.
Daarna kun je nog wel een mail sturen....of even uitzoeken of je geen foutje hebt gemaakt in het mailadres.
Nouja bijna 3 dagenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 06:14 schreef Snuitebolletje het volgende:
Dat ze niet binnen 5 minuten wat terug stuurt wil natuurlijk niets zeggen he
Ik vind een week vrij lang. Vooral omdat ze hier eigenlijk altijd snel terug mailen.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 08:00 schreef Hanneloor het volgende:
Ik zou nog even wachten, een week reactietijd op een (eerste) mail vind ik niet lang. Als ze je inderdaad ziet zitten zal ze het ook lastig vinden wat ze terug moet sturen en daar even de tijd voor nemen.
Daarna kun je nog wel een mail sturen....of even uitzoeken of je geen foutje hebt gemaakt in het mailadres.
Ja. Gezegd dat als zei dat ook wou, ik haar weer wou ontmoeten.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 08:39 schreef Deetch het volgende:
[..]
Een beetje geduld kan geen kwaad in dit soort zaken. Ze moet even nadenken over het antwoord.
heb je haar in die mail overigens uitgenodigd om nog een keer af te spreken?
Tja waarom dan wel toevoegen op facebook en mail adres geven en zeggen dat ik haar niet moet vergeten de volgende dag? Het kwam allemaal van haar uit.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 10:45 schreef SAMTHAAA het volgende:
Ze heeft je geen telefoonnummer gegeven maar een e-mail adres?
Zegt genoeg toch
De vrouwen zijn niet in elk land hetzelfde he.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 10:56 schreef BiologischBoertje het volgende:
ga iig niet weer mailen, dan kom je dik wanhopig over en dan weet zij dat ze haar best niet meer hoeft te doen.
In Japan stuur je emails tussen email addressen, via je telefoon. SMSen kan alleen binnen dezelfde provider, en wordt alleen door ouderen gebruikt eigenlijk.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 10:45 schreef SAMTHAAA het volgende:
Ze heeft je geen telefoonnummer gegeven maar een e-mail adres?
Zegt genoeg toch
Denk het ook helaas. Al weet ik niet zo goed hoe Japanse vrouwen in elkaar steken.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 13:19 schreef Tanin het volgende:
[..]
Ik vrees dat ze zich misschien schaamt voor d'r dronken gedrag. Probeer d'r nog een keer te zien met wat anderen d'r bij, eventueel mensen die je inseint en die eerder naar huis gaan.
TS kan alles maken. Als ze het raar vindt, kun je altijd zeggen dat het in Nederland normaal is. Maar een blanke man is wel interessant natuurlijk.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 10:56 schreef Silenus het volgende:
[..]
De vrouwen zijn niet in elk land hetzelfde he.
Het gaat er niet om dat ze wat van zich moet laten horen, maar dat Japanse vrouwen/meiden alleen op een date gaan met een jongen als het al praktisch aan is, al het verkenningswerk wordt normaliter verricht tijdens sociale ontmoetingen met anderen erbij/mailen.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 15:20 schreef Kill_em_all het volgende:
Dat zou misschien kunnen maar zo'n type leek ze mij niet. Waar en met wie ik eventueel afspreek maakt mij veder niet zoveel uit. Punt is meer dat ze toch eerst iets van zichzelf moet laten horenMjah anders mail ik woensdag of donderdag nog wel een keer.
Kan natuurlijk ook zijn dat ze denkt hoepel een eind op aub hehe
Ik denk niet dat dat waar is, tenminste niet voor iedereen. De vorige waar ik een paar keer mee heb gedate kwam gewoon alleen. Mjah dat was misschien een geval apart want nadat ik me een keer afvroeg of ze nou ook eens uit zichzelf iets van zich zou laten horen heb ik nooit meer iets van haar gehoordquote:Op dinsdag 21 juni 2011 16:22 schreef Tanin het volgende:
[..]
Het gaat er niet om dat ze wat van zich moet laten horen, maar dat Japanse vrouwen/meiden alleen op een date gaan met een jongen als het al praktisch aan is, al het verkenningswerk wordt normaliter verricht tijdens sociale ontmoetingen met anderen erbij/mailen.
Ze zal nooit in gaan op een date met je, tenzij ze je echt leuk vindt, en denkt dat dat wederzijds is, en zelfs dat gebeurd maar zelden. Neem het van mij aan dat het praktischer is als je met z'n allen uitgaat en jij d'r thuisbrengt/je vrienden eerder weggaan/etc.
Ik vind 3 dagen echt niks.Tenminste niet zo lang, dat je er een topic op fok over moet openen om raad te vragen. Misschien heeft ze het gewoon druk. Als ze dit weekend nog niks heeft laten horen, kan je gaan denken over nog eens contact proberen opnemen. imho.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 10:55 schreef Kill_em_all het volgende:
[..]
Nouja bijna 3 dagenNou zegt het natuurlijk niets maar mijn ervaring hier is dat je eigenlijk altijd wel binnen een dag wat te horen krijgt zelfs als het antwoord ''nee'' is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |