hoe bereid jij het voor dan? ben ik wel nieuwschierig naar!quote:Op woensdag 22 juni 2011 13:03 schreef helldeskr het volgende:
Er is een verschil tussen geplande sex en goed voorbereid
Soms ben ik al dagen bezig met voorbereiden..opdrachtjes over en weer via mail & sms..quote:Op woensdag 22 juni 2011 13:06 schreef Olle. het volgende:
[..]
hoe bereid jij het voor dan? ben ik wel nieuwschierig naar!
maar je ook een plan van aanpak en geef je vooraf een presentatie?
Heb ik ook met jouw vriendinquote:Op woensdag 22 juni 2011 13:17 schreef tja77 het volgende:
Ben blij dat ik (en mijn vriendin) nog met volle teugen kunnen genieten van een vluggertje tussen de soep en de aardappelen (minuut of 5 all incl.)
Moet er niet aan denken om er uren en uren mee bezig te zijn, heb wel meer te doen.
Dat is toch ook niet iets voor elke keer, gewoon alles, vanaf een vluggertje tot de dageraad in seksen, variatie, heerlijk!quote:Op woensdag 22 juni 2011 13:17 schreef tja77 het volgende:
Ben blij dat ik (en mijn vriendin) nog met volle teugen kunnen genieten van een vluggertje tussen de soep en de aardappelen (minuut of 5 all incl.)
Moet er niet aan denken om er uren en uren mee bezig te zijn, heb wel meer te doen.
Klinkt alsof jullie nog niet zo heel lang samen zijn.quote:Op woensdag 22 juni 2011 13:06 schreef helldeskr het volgende:
ehm nee ?...
Tussen het eten door en tijdens de film is er genoeg gelegenheid tot wat TS zo denigrerend " voorspel" noemt.
En als we uit zijn is de hele avond een opmaat naar fijne zaken...
Als je elkaars lijf goed genoeg kent is een kriebel in de nek of even de achterkant/binnenkant dijen aaien genoeg om het vuurtje aan te wakkeren/ brandend te houden
quote:Op woensdag 22 juni 2011 00:41 schreef LuxorBeetroots het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat een man me langer dan twintig minuten gaat neuken. Ik moet er eigenlijk niet aan denken.![]()
Mensen die hier zitten met hun 'uren penetreren', ja hoor.
dat klinkt als iets anders ...naast dat je er dan zelf geen behoefte aan hebt.quote:Op woensdag 22 juni 2011 02:02 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Blijkbaar kan je ook niet lezen.
Om het nog maar even uit te leggen, ik heb daar geen behoefte aan zelf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |