nou over het algemeen zijn ze niet lelijk, althans, in mijn omgeving niet, maar ze zijn wel stom idd.quote:
quote:Op maandag 20 juni 2011 23:50 schreef Jajong het volgende:
Alle mongolen van FOK! hebben zich verzameld in dit topic zie ik.
Jij bent er een van.quote:Op maandag 20 juni 2011 23:50 schreef Jajong het volgende:
Alle mongolen van FOK! hebben zich verzameld in dit topic zie ik.
omdat hij krokante fucking krab isquote:Op dinsdag 21 juni 2011 00:08 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Waarom doen newbies zoals jij altijd alsof ze hier alles beter weten
Je kan niet eens insinueren dat ik dat doe want ik ben niet eens nieuw...quote:Op dinsdag 21 juni 2011 00:31 schreef Stuurver het volgende:
[..]
omdat hij krokante fucking krab is![]()
Heb liever users zoals hem met wat eigen persoonlijkheid dan die nieuwe users die zich als schapen gedragen die niets anders doen dan memes herhalen (Ik insinueer hier trouwens niet mee dat jij dit doet maar ik zie dit de laatste tijd erg vaak hier)
Weet ik maar ik dacht anders klinkt het weer zo aanvallendquote:Op dinsdag 21 juni 2011 00:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Je kan niet eens insinueren dat ik dat doe want ik ben niet eens nieuw...
Dit zijn geen moslimmeisjes maar verdwaalde hoeren.quote:Op maandag 20 juni 2011 23:21 schreef Chule het volgende:
Moslimmeisjes krijsen altijd fucking hard in de trein terwijl ze op een meter afstand van elkaar vandaan zitten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |