quote:
juistquote:
In het Zuiden van ons landje moet je zoeken.quote:Op maandag 11 juli 2011 14:22 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
zonder op te zoeken, Genemuiden?
opgezocht en fout bevonden
quote:
Beetje flauw omdat FFrankie de gemeente al had gevonden, maar het juiste antwoord is Hoofdstraat, Sint Jansteenquote:
Vind ik niet, ik heb het expliciet gevraagd.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 15:25 schreef Rockfire het volgende:
[..]
Beetje flauw omdat FFrankie de gemeente al had gevonden, maar het juiste antwoord is Hoofdstraat, Sint Jansteen
Ja oke, dat is wel waar, maar zonder de "hint" van FFrankie had ik hem niet gevonden, dus van mij mag hij ook inderdaad het punt hebben. Als hij dan bij deze wel heeft geleerd de volgende keer het juiste antwoord te gevenquote:Op dinsdag 12 juli 2011 15:32 schreef bork het volgende:
[..]
Vind ik niet, ik heb het expliciet gevraagd.
Hij was inmiddels al geraden hoor, die rooksignalen een paar kilometer verderop waren niet meer nodig ;-)quote:
Juistquote:
Stand:quote:
Correct!quote:
Haha, klopt. Hier is het wel lastiger om een leuke opdracht te bedenkenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 20:49 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
het is dan wel geen geen G.E. quiz maar ook hier is je antwoord![]()
quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:01 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Tijd voor een tip. Het is tegenwoordig een museum.
Correct!quote:
Ja ik ook maar de mijne zijn nog wit ook op een naar het noorden gaande binnenwegquote:Op woensdag 27 juli 2011 20:13 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
he FF, doe eens een hint. Ik zie 2 huizen
Ja zal wel een Duitser zijn dus ergens in de buurt van onze 300km lange grenslijn met de oosterburenquote:Op woensdag 27 juli 2011 20:39 schreef Neroje het volgende:
En de auto heeft een wit nummerbord, zo te zien...
jazekerquote:Op donderdag 28 juli 2011 21:48 schreef Rockfire het volgende:
Pff het was even zoeken, maar uiteindelijk toch gevonden:
Molenslag / Verlengde Molenweg, Ter Heijde
Kloptquote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:01 schreef FFrankie het volgende:
http://maps.google.nl/map(...)Q&cbp=11,173.31,,0,0Gevonden vijverpark otterlo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |