Pat Barry vs. Cheick KongoIk kan Kongo niet uitstaan dus ik ben snel geneigd om voor Barry te gaan en ondanks dat het Striker vs. Striker is denk ik dat Kongo net wat completer is. In de clinch/grond zou Kongo het voordeel hebben. En aangezien vrijwel iedereen dezelfde picks heeft zou het een 1-2-3tje zijn om #1 te blijven in The UP, maar ik ga voor HD!!
Matt Brown vs. John HowardWat een matige match om op de main card te zetten. Ik hoop dat Howard hem op KO kan winnen want Matt Brown
mag van mij wel eens langzaam opzouten.
Matt Mitrione vs. Christian MorecraftLeuke match-up in de middenmoot van de HW division. Zullen heel erg aan elkaar gewaagd zijn, maar all round is Mitrione beter en zal Morecraft langzaam maar zeker vervagen in de division.
UD voor Mitrione.
Voor de rest kijk ik uit naar het featherweight debuut van Daddy tegen
Vazquez. Vazquez is erg underrated en Stevenson is de weg een beetje kwijt. Meest awesome fight op de undercard gaat natuurlijk
Gamburyan vs.
Griffin worden

+
[ Bericht 5% gewijzigd door Tazmaniac op 26-06-2011 11:20:40 ]