quote:Haar clitoris heb ik nooit kunnen vinden….
De G-spot is nogal wat controverse over of het uberhaupt wel bestaat. Maar elke vrouw heeft sowieso wel een clitoris, dus je had beter moeten zoeken. (of beter moeten verzinnen)quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:33 schreef blomke het volgende:
Ja, die G-spot is tot veel groter dan een clitoris?
Tuurlijk... maar je stelt geen serieuze vraagquote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:49 schreef blomke het volgende:
Kan ik ook normale reacties op een serieuze vraag krijgen?
Of haar het moeten laten aanwijzenquote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:41 schreef bioloogje het volgende:
[..]
De G-spot is nogal wat controverse over of het uberhaupt wel bestaat. Maar elke vrouw heeft sowieso wel een clitoris, dus je had beter moeten zoeken. (of beter moeten verzinnen)
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:28 schreef blomke het volgende:
Waar zitten bij vrouwen nou de meest gevoelige plekjes en welke soorten orgasmen horen daarbij? Als ik het ze tijdens het spel vraag, krijg ik vaak enig gekreun en gebrom, maar (helaas) geen duidelijk antwoord (is dat er eigenlijk wel?)
Het verschilt nogal per vrouw.quote:
Hoe wil je dat dit uitgelegd wordt?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:28 schreef blomke het volgende:
Hoe zit het nou met het vrouwelijke orgasme? Ik heb vriendinnen gehad die een clitoraal orgasme kregen van beffen en vingeren en vriendinnen die van neuken een vaginaal orgasme kregen. De laatste vriendin kreeg beide na elkaar en vond de vaginale vorm het lekkerst en langst.
Ook een vriendin gehad met een gevoelige G-spot: zal uit respect niet de details beschrijven, maar daar kon zij heel veel plezier aan beleven. Haar clitoris heb ik nooit kunnen vinden….niet alle vrouwen hebben een G-spot?
Waar zitten bij vrouwen nou de meest gevoelige plekjes en welke soorten orgasmen horen darbij? Als ik het ze tijdens het spel vraag, krijg ik vaak enig gekreun en gebrom, maar (helaas) geen duidelijk antwoord (is dat er eigenlijk wel?)
Op dit forum, in medische termen.quote:
quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:41 schreef bioloogje het volgende:
Maar elke vrouw heeft sowieso wel een clitoris, dus je had beter moeten zoeken.
quote:Lenka Urbanova is woedend. Waar de 49-jarige Tsjechische naar het ziekenhuis ging om haar nier te laten verwijderen, bleken de chirurgen iets anders te hebben weggehaald. De moeder moet het nu door een medische blunder zonder clitoris stellen.
"Ik snapte niet waarom ik zo'n pijn in mijn genitaliën had", verklaart de vrouw uit Bilovecka. "Toen ik ging kijken, ontdekte ik tot mijn schrik dat ze mijn clitoris hadden verwijderd in plaats van mijn nier."
Wellicht, maar niet iedere vrouw heeft dus (nog) een clitoris. Al wisten we dat ook al wel voor deze medische blunder.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 16:20 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Mwa, ik denk dat de littekens dan wel opgevallen waren...
Yeah sure.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |