Ik weet ook niet wat ik moet geloven. Maar ik vind het idee van meerdere levens echt heel mooi.quote:Op donderdag 16 juni 2011 13:18 schreef Grunge. het volgende:
Oh, dat zou ik ook zo graag eens willen! Ik geloof niet in een vorig leven en ook niet niet, ik weet het gewoon niet. Ik heb trouwens wel dat ik heel onverklaarbare gevoelens op tijdloze plekken en bij kunstwerken krijg die een bepaald tafereel uitbeelden, als zoiets dan naar boven komt verklaart dat natuurlijk een hoop. Volgens mij werkt het vrijwel altijd (dat je daar dus 'bent'), ook als mensen er heel sceptisch instaan. Ik ben benieuwd naar je ervaringen, hopelijk levert je het iets op.
ik ook, dus verkapte tvpquote:Op donderdag 16 juni 2011 20:41 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Vooralsnog geloof ik er niet zo in, maar ik ben erg benieuwd hoe MissVanity het gaat ervaren.
Dat klinkt lekker negatief. Het is een eigenschap, geen stoornis!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 09:15 schreef RenRen- het volgende:
Dat is zo'n niet-erkende psychische stoornis die erg lijkt op autisme qua verwerken van prikkels.
Ik zeg ook niet dat het een stoornis is, maar het 'langzaam verwerken van prikkels', en het 'overstuur raken als er iets verandert in de omgeving' is erg verwant aan autisme, zo zijn er wel meer parallellen. Ik weet wat het isquote:Op vrijdag 17 juni 2011 09:26 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Dat klinkt lekker negatief. Het is een eigenschap, geen stoornis!
En het lijkt ook niet op autisme.
Het heeft wel te maken met prikkels.
http://mens-en-gezondheid(...)-hsp-wat-is-het.html
Als ik dat rijtje zo lees denk ik "hee dat heb ik ook" is dat niet gewoon weer een leuk kadertje waar je maar in kan vallen?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 09:26 schreef MissVanity het volgende:
http://mens-en-gezondheid(...)-hsp-wat-is-het.html
volgens mij kan je geen hsp oplopen. Ik denk wel dat je het gedrag van een andere hsp'er kan overnemen.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 11:04 schreef Bastard het volgende:
[..]
Als ik dat rijtje zo lees denk ik "hee dat heb ik ook" is dat niet gewoon weer een leuk kadertje waar je maar in kan vallen?
Zijn jouw klachten niet altijd al aanwezig geweest of kun je ineens HSP oplopen
Inderdaad, volgens mij zijn veel van deze lijst zaken die bijna iedereen wel over zichzelf denkt. Ik voldoe wat mij betreft aan alle eisen, behalve de laatste twee, waarvan ik eerder het tegenovergestelde ben..quote:Op vrijdag 17 juni 2011 11:04 schreef Bastard het volgende:
[..]
Als ik dat rijtje zo lees denk ik "hee dat heb ik ook" is dat niet gewoon weer een leuk kadertje waar je maar in kan vallen?
Zijn jouw klachten niet altijd al aanwezig geweest of kun je ineens HSP oplopen
quote:Je hebt 17 punten
Je bent heel waarschijnlijk hoogsensitief (HSP-er). Je bent gevoeliger voor nuance verschillen dan de meeste andere mensen. Het kan nut hebben om een boek te lezen over hoogsensitiviteit of kennis te maken met andere HSP-ers. Het kan zijn dat je heel veel herkent en daardoor iets bewuster wordt van deze eigenschap van je.
Nee ik wil hier begrip voor krijgen ja!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Precies, we hangen er een labeltje aan en klaar is kees. Next
HSP he,quote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:15 schreef Bastard het volgende:
Maar ik ga offtopic.. sorry.. kan mijzelf niet helpen.
Great ideaquote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:18 schreef Bastard het volgende:
[..]
We zullen de views voor deze maand voor TRU eens opkrikken.
Dat had ik begin dit jaar ook.. oa extreme vermoeidheid verschijnselen, bleek een onbekend virus te wezen die pas na zware antibiotica wegtrok. Konden ze eerst ook niet medisch vinden maar zat uiteindelijk in mijn leverfuncties (bloedonderzoek wees dat uit)quote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:25 schreef MissVanity het volgende:
Alles maar dan ook echt alles om van die moeheid af te komen!!
Ik heb het al minstens 6 jaar. Virus is wel uitgesloten denk ikquote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:28 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dat had ik begin dit jaar ook.. oa extreme vermoeidheid verschijnselen, bleek een onbekend virus te wezen die pas na zware antibiotica wegtrok. Konden ze eerst ook niet medisch vinden maar zat uiteindelijk in mijn leverfuncties (bloedonderzoek wees dat uit)
Je zit in hetzelfde schuitje als mij, blijkbaar. Vermoeidheid verbetert met de jaren maar heel gestaag. Heb ook eens een regressie-therapeut bezocht, verloren geld. Ik kwam niet in de hypnose-staat terecht die hij wou. Binnen een paar maand afspraak met psych. Bweurk...quote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:31 schreef MissVanity het volgende:
Ik heb het al minstens 6 jaar. Virus is wel uitgesloten denk ik
Ik heb dinsdag de uitslag van mijn ziekenhuisonderzoeken. Dan weten we of het misschien toch wel lichamelijk is.
Tja, het werkt natuurlijk niet voor iedereen. Maar ik heb er wel vertouwen in.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 13:41 schreef Loppe het volgende:
[..]
Je zit in hetzelfde schuitje als mij, blijkbaar. Vermoeidheid verbetert met de jaren maar heel gestaag. Heb ook eens een regressie-therapeut bezocht, verloren geld. Ik kwam niet in de hypnose-staat terecht die hij wou. Binnen een paar maand afspraak met psych. Bweurk...
Is er ook al! http://www.vereniginghooggevoelig.nl/quote:Op vrijdag 17 juni 2011 12:24 schreef Skint het volgende:
[..]
Cool, we zijn HSP-broeders. Laten we een stichting oprichten.
Lid voor 25¤ per jaar. Dit raakt me...quote:Op vrijdag 17 juni 2011 13:53 schreef Bastard het volgende:
[..]
Is er ook al! http://www.vereniginghooggevoelig.nl/
En volgens de folder is mijn oudste dochter ook HSP'er!
Ik ben vet bang dat ik een naar persoon was in mijn vorige leven.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:16 schreef jogy het volgende:
Maar regressietherapie lijkt me wel erg tof, al zou ik het gewoon uit nieuwsgierigheid doen eigenlijk. Kijken of ik ook Napoleon was in een vorig leven.
Ja, daar kunnen we niet aan beginnen hoor, eerst zorgen dat je HSP wordtquote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:16 schreef jogy het volgende:
Maar regressietherapie lijkt me wel erg tof, al zou ik het gewoon uit nieuwsgierigheid doen eigenlijk. Kijken of ik ook Napoleon was in een vorig leven.
Stel je was Napoleon? (Dat denken er trouwens wel meer) maar wat voegt het dan toe aan je leven?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:16 schreef jogy het volgende:
Maar regressietherapie lijkt me wel erg tof, al zou ik het gewoon uit nieuwsgierigheid doen eigenlijk. Kijken of ik ook Napoleon was in een vorig leven.
Kun je proffessioneel starcraft II speler worden, jonguh!quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:10 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Stel je was Napoleon? (Dat denken er trouwens wel meer) maar wat voegt het dan toe aan je leven?
Vloek je dan beter in het frans? Wil dat zeggen dat je niet echt groot bent?
vragen vragen en nog meer vragen.
En dan, je krijgt er geen certificaat van echtheid bij, of een adres waar je woonde..quote:Op vrijdag 17 juni 2011 14:51 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, daar kunnen we niet aan beginnen hoor, eerst zorgen dat je HSP wordt![]()
Maar zonder dollen, ik zou dat ook weleens mee willen maken, wil best wel weten of ik eerdere levens heb en waar ik toen woonde en werkte.
Het draait ook alleen om inzicht. Je gaat meestal niet uit nieusgierigheid terug naar een vorig leven. Meestal heb je een klacht die niet te verklaren is. Soms kan een vorig leven de klacht wel verklaren. Dit geeft dan inderdaad inzicht en rust.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:14 schreef Bastard het volgende:
[..]
En dan, je krijgt er geen certificaat van echtheid bij, of een adres waar je woonde..
Regressietherapie kan mijnsinziens alleen leiden tot inzicht en daardoor rust geven, waarom dan nu al niet de berusting proberen te nemen?
Zelf heb ik ook een idee wat ik in 1 van die levens geweest ben, ja het geeft een stukje inzicht, maar ik word er niet anders van.
Gewoon leuk eigenlijk, net als Bungee jumpen, een weekend naar een festival of met een Quad door de bossen sjeesen. Niets meer en niets minder. Ik wil het wel eens ervaren hoe dat nou is, wie ik nou was ( of wat mijn onderbewuste graag wil dat ik ben geweest uiteraard maar ik geloof in reïncarnatie dus sta ik er wel voor open )quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:10 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Stel je was Napoleon? (Dat denken er trouwens wel meer) maar wat voegt het dan toe aan je leven?
Vloek je dan beter in het frans? Wil dat zeggen dat je niet echt groot bent?
Oh.quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:20 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Het draait ook alleen om inzicht. Je gaat meestal niet uit nieusgierigheid terug naar een vorig leven.
Rust is ook het enige wat ik je kan aanbevelen. Je vermoeidheid komt vooral voort uit het meer bewustzijn van bepaalde zaken?quote:Op vrijdag 17 juni 2011 15:20 schreef MissVanity het volgende:
Het draait ook alleen om inzicht. Je gaat meestal niet uit nieusgierigheid terug naar een vorig leven. Meestal heb je een klacht die niet te verklaren is. Soms kan een vorig leven de klacht wel verklaren. Dit geeft dan inderdaad inzicht en rust.
"Natuurlijk"? Nee.quote:Op donderdag 16 juni 2011 12:54 schreef MissVanity het volgende:
Ik heb vanavond zo's sessie. Voor het eerst.
Ik weet niet heel zeker of ik geloof in een vorig leven.
Maar vanavond krijg ik antwoorden!
Ik ben heel erg benieuwd, het is echt spannend.
Ik kamp met vreemde klachten die niet medisch aan te tonen zijn.
Moeheid, hoofdpijn, plotseling zenuwachtig zijn.
Dit kan natuurlijk uit een vorig leven komen.
Wat vinden jullie hiervan? Geloven jullie hierin?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |