Hier kun je volgens mij een oudere docu zien over haar.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 23:29 schreef nick1337 het volgende:
ok er is wel een echte film van alleen blijkbaar erg moeilijk te vinden
Ik weet niet of hier al op gereageerd is, want ik heb pagina's 3 en 4 niet gelezen, maar wat je beschrijft lijkt erg op Toni Braxton - Unbreak my heart.quote:Op zondag 3 juli 2011 19:29 schreef tinoz het volgende:
Nog eentje :
MuziekClip:
Een vrouw verliest haar geliefde?
Hij wordt aangereden op straat en zover ik me kan herinneren houd ze hem vast na of net voordat hij doodging.. erg emotioneel nummer...
Iemand een Idee ?
Ik weet niet meer of dit hem was:
Wie kent er meer van dit soort clips ?
quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:32 schreef tubacloud het volgende:
Ik ben op zoek naar een filmpje over een verlaten stad/dorp in Amerika, dat aan een meer lag. Leek een goed recreatie-oord, huizen werden in no-time gebouwd, maar later is iedereen daar vertrokken, en bleef er dus niets van over. knap stukje filmwerk, en ik weet nog dat ik het op dumpert had gezien, maar ik kan het niet meer terugvinden...
Iemand toevallig ook dit filmpje gezien en weet waar het staat?
Thanks!
Ja die! Dankje!quote:
Yep! Dat is m Thanx!!!!quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:29 schreef SaintOfKillers het volgende:
Les choses de la vie met Romy Schneider is dat.
Daar is trouwens een Amerikaanse remake van met Sharon Stone en Richard Gere.
Night of the Zombies?quote:Op maandag 8 augustus 2011 16:48 schreef jpg97 het volgende:
Ok, ik denk niet dat het iets oplevert maar vroegâh ( ik denk rond 1983 ! ) heb ik eens een stukje van een film gezien.
Ik was zelf ook nog jong, dus weet niet precies of ik het me nog goed herinner:
Film gaat over 2 (?) mannen die naar de jungle gaan om daar een stam (indianen?) te helpen met iets.
Nu kan ik me nog herinneren dat het met magie enzo te maken had. Die mannen gingen in een soort kayak over een rivier en daar kwamen ze ook zombies tegen, maar 1 van die mannen kon ook iets magisch. Hij creëerde een soort van schild vanuit zijn elleboog tegen die zombies.
Ik weet, het klinkt wazig/raar maar dat is het enige wat ik me nog kan herinneren.
't Zou een wonder zijn als iemand me kan helpen met deze film.
The Phantom Tollboothquote:Op maandag 8 augustus 2011 21:28 schreef OMGWTFBBQSAUCE het volgende:
Ik zoek een soort surrealistische film en ik herinner me één of andere jongen die in een wereld terechtkomt.
Er komt ook een dirigent in voor, alleen die dirigeert het weer in plaats van een orkest.
Kan iemand hier wat mee?
Klinkt een beetje als Unaccompanied Minorsquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:15 schreef nathan3020 het volgende:
Ik zoek een film wat over kerstmis gaat.
Het begon met een berg kinderen die volgens mij hun ouders kwijt waren in een groot winkelcentrum.
Dan worden ze opgehaald, op 5 kinderen na, die opgesloten worden in een groot vierkant bedrijfspand.
Met zijn 5en proberen ze het er besten van te maken.
Het midden van de film kan ik me niet goed herinneren..
Maar rond het einde sleeen ze van een berg af, samen met een volwassen man.
Fire in the Skyquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 15:19 schreef InTrePidIvity het volgende:
Ik zoek een film die ik een keer op Filmnet (toen nog) tegenkwam. Ik heb 'm niet afgekeken, want ik vond het niet al te smakelijk, maar de scene die ik zag is me altijd bijgebleven.
Je zag een man die liggend lag vastgebonden op een soort tandartsstoel, in een soort van buitenaards schip (dit zit in m'n hoofd, maar weet ik niet zeker). Langzaam maar zeker kwam er een apparaat met een dunne naald steeds dichter naar zijn oog toe, volgens mij werd er uiteindelijk in z'n oog geprikt. Dat laatste weet ik ook niet zeker, maar dat zou in elk geval een reden voor me geweest zijn om weg te zappen
Ik ben benieuwd of het collectieve geheugen van FOK! een oplossing heeft...
Dat was hem, dankuwel!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:37 schreef Tweek het volgende:
[..]
Klinkt een beetje als Unaccompanied Minors
Ja, dat is hemquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 15:23 schreef Velma_Dinkley het volgende:
[..]
Fire in the Sky
op ong. 1:30:00 de betreffende scene.
Tron?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 01:07 schreef KoningStoma het volgende:
Ik zoek al een tijdje naar de titel van een film die ik jaren geleden een keer gezien heb.
Het is een film uit de jaren 80/90. Het is een beetje sci-fi-achtig en speelt zich volgens mij af in de toekomst.
Ergens aan het begin van de film moet de "held" een basketbal spel doen. Hij moet binnen een bepaalde tijd een aantal punten scoren. Als hij dat niet doet wordt hij neergeschoten. Dit is zo'n beetje alles wat ik me er nog van kan herinneren, maar het is wel specifiek genoeg hoop ik.
Escape from L.A.?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 01:07 schreef KoningStoma het volgende:
Ik zoek al een tijdje naar de titel van een film die ik jaren geleden een keer gezien heb.
Het is een film uit de jaren 80/90. Het is een beetje sci-fi-achtig en speelt zich volgens mij af in de toekomst.
Ergens aan het begin van de film moet de "held" een basketbal spel doen. Hij moet binnen een bepaalde tijd een aantal punten scoren. Als hij dat niet doet wordt hij neergeschoten. Dit is zo'n beetje alles wat ik me er nog van kan herinneren, maar het is wel specifiek genoeg hoop ik.
Klinkt echt precies als de film Limitless van dit jaarquote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:14 schreef TheQuestioner het volgende:
Ik ben op zoek naar een film waarbij iemand aardig wat pillen krijgt die hem helemaal fantastisch maken, vervolgens zijn ze op en heeft ie een probleem en is de trailer afgelopen. Paar jaar oud.
Iemand enig idee?
quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:18 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Klinkt echt precies als de film Limitless van dit jaar
Lijkt me Shadow of the Vampirequote:Op zaterdag 13 augustus 2011 18:25 schreef znarch het volgende:
Ik ben op zoek aar een film.
Het is een zwart wit film waarbij een persoon iemand interviewd over vampiers.
Degene die hij interviewd ziet er uit als Nosferatu uit de gelijknamige films.
De interviewer weet niet dat de geïnterviewde daadwerkelijk een vampier is.
Weet iemand welke film ik bedoel?
Loaded?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:18 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Ik zoek een film over een rijke jongen die met zijn 21ste verjaardag gaat feesten en de verkeerde mensen tegenkomt, en vervolgens helemaal afdwaalt, drugs gaat gebruiken, gaat dealen, etc etc.
Er speelt een super mooi meisje in met donker lang haar, dat is eigenlijk alles wat ik weet.
Ik dacht dat de film iets met Guns of Bullet of zo in de naam had, maar heb tot heden niks kunnen vinden.
Bvd
Aflevering van Twilight Zone?? Komt mij wel bekend voor, maar ik kan er niet opkomen..quote:Op maandag 15 augustus 2011 14:41 schreef isaacd2000 het volgende:
Ik ben op zoek naar een korte film die ik jaren terug eens voorbij zag komen op tv.
Een man loopt over straat, negeert een bedelende zwerver en wordt even later overreden door een auto. Hij staat meteen in een lift en komt terecht in een kantoor/wachtkamer. Hierin wordt bepaald dat hij naar de hel gaat: hij heeft te weinig credits voor de hemel, want te weinig goede daden in zijn leven verricht. Zijn bewakers letten even niet op en hij sprint terug de lift in en komt terug op aarde. Vervolgens gaat hij als de sodemieter aan het werk om zijn karma credits op te waarderen door veel goede daden uit te voeren, terwijl vanuit een controlekamer zijn 'bewakers' allerlei rampen op 'm afsturen om 'm te vermoorden (bliksem etc.). Op 't laatst wordt hij alsnog overreden, maar hij weet nog net een kwartje in de cup van de bedelaar te gooien zodat hij precies genoeg karma heeft om wel naar de hemel te gaan.
Iemand die dit bekend voor komt?
Ik moest denken aan Twelve, al komt hij niet helemaal overeen (http://www.imdb.com/title/tt1407084/)quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:18 schreef ATOMIC_FUUU het volgende:
Ik zoek een film over een rijke jongen die met zijn 21ste verjaardag gaat feesten en de verkeerde mensen tegenkomt, en vervolgens helemaal afdwaalt, drugs gaat gebruiken, gaat dealen, etc etc.
Er speelt een super mooi meisje in met donker lang haar, dat is eigenlijk alles wat ik weet.
Ik dacht dat de film iets met Guns of Bullet of zo in de naam had, maar heb tot heden niks kunnen vinden.
Bvd
quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 19:24 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik zoek de naam van een animatiefilm, gaat over een negertje in afrika, nogal bloedig, handgranaten, afgerukte handen, hilarisch leuk
Dat moet haast wel Carver zijn.quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 21:28 schreef baloutjekerkrade het volgende:
ik zoek een waargebeurde horrorfilm waar officiële camerabeelden in zijn,die gaat over een groep tieners die gaan kamperen op een nogal verlaten plek.....
Bij een van die moorden zit een jongen op de wc en krijgt door de moordenaar de wc pot op zich gegooid en kan niet meer ontsnappen.De moordenaar knijpt bij die jongen met een knijptang de ballen te samen.
hopelijk weet iemand welke film ik bedoel.
Jep, dawassumquote:
Ik ken de Twilight Zone niet zo goed, maar ik had het idee dat het een korte film was. Het was ook allemaal redelijk luchthartig in mijn herinnering, dus ik weet niet of dat bij de Twilight Zone past. Heb even de episode guide er op nageslagen, en er komt niets overeenquote:Op maandag 15 augustus 2011 16:30 schreef Zonnetje1981 het volgende:
[..]
Aflevering van Twilight Zone?? Komt mij wel bekend voor, maar ik kan er niet opkomen..
Nurse Bettyquote:Op donderdag 18 augustus 2011 23:17 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Ik zoek een film waarbij Morgan Freeman een crimineel speelt, enige dat ik weet is dat een van zijn 'partners' de scalp van iemand aftrekt. Enig idee?
Léon?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 20:34 schreef Mpj het volgende:
Film over een echt jong meisje die een relatie heeft met 'n veel oudere man, ze woont ook bij hem thuis. Volgens mij ook waargebeurd.
Misschien Paper Dolls? Die is uit 1984, maar wel gebaseerd op een TV-film uit 1982.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 22:11 schreef botterfly het volgende:
Serie over een modellenbureau in New York (?) Haat en nijd wat de klok slaat en was eind 1982 begin 1983 op de NL TV!
Het is niet models inc. Deze was later te zien op TV!
Wie kan mij helpen aan de titel?
Bedoel je wellicht Lolita?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 20:34 schreef Mpj het volgende:
Film over een echt jong meisje die een relatie heeft met 'n veel oudere man, ze woont ook bij hem thuis. Volgens mij ook waargebeurd.
Nee helaas die is het niet!quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 07:44 schreef HilarityEnsues het volgende:
[..]
Misschien Paper Dolls? Die is uit 1984, maar wel gebaseerd op een TV-film uit 1982.
Entrapment met Catherine Zeta-Jones en Sean Conneryquote:Op zondag 21 augustus 2011 13:35 schreef ch0c0l0c0 het volgende:
En m'n laatste die ik ook zoek. is een film van een iets oudere man en een wat jonger meisje en die moeten samen een diefstal plegen ofzo, het gaat om een heel groot bedrag, In 2 hele hoge torens. En dan hacken ze de camera's in de lift ofzo waardoor ze ongezien naar binnen kunnen, Ik herinner het me niet zo goed meer, maar aan het einde zei die man tegen die vrouw dat ze ergens op een treinstation af moesten spreken, en dat hij altijd optijd is en als ie dat dit keer niet was dan was ie dood. En toen die vrouw er toen was was die man telaat, toen dacht ze dat hij dood was, maar uiteindelijk stond ie er toch. Iemand enig idee? Dankje
Rundown/Welcome To The Junglequote:Op zondag 21 augustus 2011 13:33 schreef ch0c0l0c0 het volgende:
ik zoek de titel van een film. De film speelt zich af in een jungle, waarbij er een man een zoon van iemand terug moet halen, in de jungle eenmaal wou die zoon niet met hem mee, ik weet niet meer precies, maar die man die die zoon moest halen, gebruikte nooit meer wapens, altijd zijn handen, en hij won altijd. Ergens in de film werden ze gevangen door een dierenval van de rebellen en toen kwamen er boze apen en toen moesten ze naar die rebellenstam en die rebellen wouden vechten om te kijken wie er won. En helemaal aan het einde gebruikte die man wel een wapen en schoot ie iedereen neer, want hij won altijd. En aan het einde bracht hij die zoon naar zo´n man terug en toen gaf ie die man een soort vruchten uit die jungle waarvan die ging trippen en hallucineren. Volgens mij kwam het woord jungle ook in de titel voor. Weet iemand dit misschien? Dankjewel
Klinkt een beetje als Monty Python and the Holy Grailquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:50 schreef waaromniet1988 het volgende:
Ik zoek een oude film waarin er een fragment is waar ze zeggen: ai ai ai ai ai
Ik weet niet zeker of ze dit 1 keer zeggen of meerdere keren
dat was hem niet, maar het heeft toch geholpen want ik heb de film gevonden: Gods must be crazy uit 1981quote:Op zondag 21 augustus 2011 13:50 schreef Tanin het volgende:
[..]
Klinkt een beetje als Monty Python and the Holy Grail
http://www.imdb.com/title/tt0071853/
laat maar ik weeeet het al:)quote:Op maandag 22 augustus 2011 13:11 schreef Laura_ het volgende:
ik zoek een soort van horrorfilm. het lijkt op deel drie van i know what you did last summer, alleen deze speelt zich af op een huisje in het bos. In ieder geval een scène wat ik me nog kan herinneren, is dat een groepje jongeren op een begraafplaats zijn en dat dat dan fout gaat, omdat iemand per ongeluk het hek in springt en dood gaat. later gaan ze geloof ik dan weer terug naar die plek en dan wil iemand ze dus vermoorden.
iemand idee?
quote:
De eerste is What Women Want met Mel Gibsonquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 16:21 schreef Euribob het volgende:
Ik zoek de naam van een film over een man die tot de conlusie komt dat hij de gedachten van vrouwen kan lezen.
Én
Ik zoek de naam van een film over een man die een bepaalde dag steeds opnieuw beleeft.
What women wantquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 16:21 schreef Euribob het volgende:
Ik zoek de naam van een film over een man die tot de conlusie komt dat hij de gedachten van vrouwen kan lezen.
Groundhog dayquote:Ik zoek de naam van een film over een man die een bepaalde dag steeds opnieuw beleeft.
Centurion?quote:Op donderdag 25 augustus 2011 14:46 schreef One_conundrum het volgende:
uuuuh die ridder middeleeuwen achtige hack en slash film van een tijdje terug. begin 2011 eind 2010. Speelt ik Engeland dacht ik...
nope dat is m niet , ik ken die clip ook al....quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 11:01 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik weet niet of hier al op gereageerd is, want ik heb pagina's 3 en 4 niet gelezen, maar wat je beschrijft lijkt erg op Toni Braxton - Unbreak my heart.
benieuwd.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 20:23 schreef penny-wise het volgende:
Ik zoek de titel van een film. Die gaat over een soldaat in de 2de WW die zogenaamd in coma heeft gelegen en de oorlog voorbij is. Dat is niet zo, want de Duitsers hebben hem gevangen en proberen zo de datum en plaats van de invasie te achterhalen
36 Hours (1965)quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 20:23 schreef penny-wise het volgende:
Ik zoek de titel van een film. Die gaat over een soldaat in de 2de WW die zogenaamd in coma heeft gelegen en de oorlog voorbij is. Dat is niet zo, want de Duitsers hebben hem gevangen en proberen zo de datum en plaats van de invasie te achterhalen
quote:Germans kidnap an American major and try to convince him that World War II is over, so that they can get details about the Allied invasion of Europe out of him.
Die heeft 5.5quote:Op zondag 28 augustus 2011 09:35 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
De remake, braking point, is bekender
http://www.imdb.com/title/tt0096977/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |