Als dat gebeurt met actieve coaching en ondersteuning zou dat niet zo snel moeten voorkomen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:37 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Of een herbevestiging van het negatieve zelfbeeld waardoor je alles alleen maar erger maakt.
Het betekend wel dat jouw oordeel over wajong, werk en therapie puur jouw subjectieve mening is, en dus iets dat ik niet voor waar aan hoef te nemen omdat je zelf niet eens weet of het überhaubt wel waar is.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:36 schreef Maanvis het volgende:
[..]
nee dat je de bron weerspreekt betekent niet dat mijn oordeel incorrect is, als je dat wilt bewijzen moet je met een relevante onafhankelijke bron komen die dat weerspreekt. Want jouw mening over die bron is natuurlijk maar subjectief.
je hoeft het ook niet voor waar aan te nemen, maar constant hier de negatievo uithangen zonder bron is ook zinloos en daar help je niemand meequote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:40 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Het betekend wel dat jouw oordeel over wajong, werk en therapie puur jouw subjectieve mening is, en dus iets dat ik niet voor waar aan hoef te nemen omdat je zelf niet eens weet of het überhaubt wel waar is.
Dit zal ik dan ook niet doen, omdat ik zelf beter weet...uit eigen ervaring
Nou nou, kijk eens in de spiegel, zeg.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:43 schreef Maanvis het volgende:
[..]
je hoeft het ook niet voor waar aan te nemen, maar constant hier de negatievo uithangen zonder bron is ook zinloos en daar help je niemand mee.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:44 schreef magnetronkoffie het volgende:
omdat je een simpele discussie niet kan winnen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is wel de juiste instelling in elk gevalquote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:47 schreef Mama_Mia het volgende:
Oh ja, daarom was ik niet meer in dit topic
Ontopic: ik heb vanaf afgelopen donderdag me opgegeven als vrijwilliger om kittens op te vangen. Ik dacht dan heb ik iets te doen + ritme + kittens
Alleen bleek ik allergisch en daarnaast ook fysiek & mentaal niet in staat om ermee om te gaan. Mooi kut.
Maargoed, ik wilde het in ieder geval proberen. Ik hou er niet van om er vanuit te gaan dat ik iets niet kan.
Al op zoek naar het volgende vrijwilligerswerk?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:47 schreef Mama_Mia het volgende:
Oh ja, daarom was ik niet meer in dit topic
Ontopic: ik heb vanaf afgelopen donderdag me opgegeven als vrijwilliger om kittens op te vangen. Ik dacht dan heb ik iets te doen + ritme + kittens
Alleen bleek ik allergisch en daarnaast ook fysiek & mentaal niet in staat om ermee om te gaan. Mooi kut.
Maargoed, ik wilde het in ieder geval proberen. Ik hou er niet van om er vanuit te gaan dat ik iets niet kan.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:52 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Al op zoek naar het volgende vrijwilligerswerk?
Ah. Als je gewoon geschikt bent voor werk is herintegratie natuurlijk altijd beter. Verder niets mis met vrijwilligerswerk natuurlijk! En hoe langer je thuiszit hoe kleiner de kans om weer terug te komen op de arbeidsmarkt. Ermee bezig zijn is dus goed van je (vergroot je kansen waarschijnlijk)quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:53 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]binnenkort een keuring bij het UWV, ik wil liever een betaalde baan dan vrijwilligerswerk.
Mocht dat niet kunnen, dan wil ik kijken of ik binnen de FES (Fibromyalgie stichting) vrijwilliger kan worden.
Dankjequote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:57 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
[..]
Ah. Als je gewoon geschikt bent voor werk is herintegratie natuurlijk altijd beter. Verder niets mis met vrijwilligerswerk natuurlijk! En hoe langer je thuiszit hoe kleiner de kans om weer terug te komen op de arbeidsmarkt. Ermee bezig zijn is dus goed van je (vergroot je kansen waarschijnlijk)Suc6 bij de keuring.
iig heb je ons respect gewonnen omdat je vrijwilligerswerk probeert te doenquote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:53 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]binnenkort een keuring bij het UWV, ik wil liever een betaalde baan dan vrijwilligerswerk.
Mocht dat niet kunnen, dan wil ik kijken of ik binnen de FES (Fibromyalgie stichting) vrijwilliger kan worden.
Hoe kom je daarbij? Roept wat nare implicaties bij me op.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:59 schreef Maanvis het volgende:
[..]
iig heb je ons respect gewonnen omdat je vrijwilligerswerk probeert te doen.
Hoeraquote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:59 schreef Maanvis het volgende:
[..]
iig heb je ons respect gewonnen omdat je vrijwilligerswerk probeert te doen.
Nice. Gewoon dagje voor dagje nemen, van te voren vragen opschrijven en kritisch zijn he. Meer kan je niet doen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:58 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Dankjeik hoop dat ik iets kan werken, ik weet van mezelf aardig goed m'n grenzen. Waar ik bang voor ben (en wat in dit topic ondergesneeuwd raakt door mensen die schreeuwen dat je zo makkelijk in de wajong komt/blijft) is dat ze me meer goedkeuren dan dat ik aankan
Maar goed, dat zien we dan wel weer. Ik ben altijd bezig met mijn toekomst, heb eindelijk na tig jaar mijn universitair diploma gehaald, dus dat brengt hopelijk weer wat mogelijkheden
nou ze toont aan dat ze wil werken, dat ze het ook probeert, dat ze op zoek is naar haar ideale baan, en dat het dan niet lukt is wat minder maar ze probeert het tenminste. Ze is tenminste acite bezig om haar maatschappelijke verantwoordelijkheid te nemenquote:Op dinsdag 14 juni 2011 17:00 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij? Roept wat nare implicaties bij me op.
Precies. Ik maak altijd honderdduizend lijstjes omdat ik anders echt de meest basale dingen nog vergeet te doen, ik neem iemand mee naar het gesprek zodat ik me prettiger voel, en voor de rest doet mijn mond het gelukkig nog prima. Ik kom er wel, al dan niet via het geijkte paadjequote:Op dinsdag 14 juni 2011 17:01 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Nice. Gewoon dagje voor dagje nemen, van te voren vragen opschrijven en kritisch zijn he. Meer kan je niet doen.
Dankjequote:Op dinsdag 14 juni 2011 17:02 schreef Maanvis het volgende:
[..]
nou ze toont aan dat ze wil werken, dat ze het ook probeert, dat ze op zoek is naar haar ideale baan, en dat het dan niet lukt is wat minder maar ze probeert het tenminste. Ze is tenminste acite bezig om haar maatschappelijke verantwoordelijkheid te nemen.
Ik ken heel wat 'gezonde' mensen die ik op werk met een buitengewoon gedemotiveerde kuthouding heb zien werken. Respect verdien je met je houding, en dat je werk zoekt is mooi, maar als je dat niet doet kunnen daar tal van valide redenen voor zijn. Mensen die in rottijden op een positieve manier doorzetten hebben per definitie mijn respect.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 17:02 schreef Maanvis het volgende:
[..]
nou ze toont aan dat ze wil werken, dat ze het ook probeert, dat ze op zoek is naar haar ideale baan, en dat het dan niet lukt is wat minder maar ze probeert het tenminste. Ze is tenminste acite bezig om haar maatschappelijke verantwoordelijkheid te nemen.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 17:03 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Respect verdien je met je houding, en dat je werk zoekt is mooi, maar als je dat niet doet kunnen daar tal van valide redenen voor zijn. Mensen die in rottijden op een positieve manier doorzetten hebben per definitie mijn respect.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 16:44 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nou nou, kijk eens in de spiegel, zeg.
Meteen zo negatief gaan lopen doen alleen maar omdat je een simpele discussie niet kan winnen
quote:Beste ,
Naar aanleiding van ons gesprek over de functie van Orderverzamelaar in opleiding hebben wij besloten de procedure met andere kandidaten voort te zetten. Deze kandidaten voldoen ons inziens beter aan het gestelde functieprofiel.
Wij danken je voor de getoonde interesse in ons bedrijf en wensen je veel succes toe met verdere sollicitaties.
Met vriendelijke groeten,
Maar dat PWN gebeuren, dan heb je toch ook verplichtingen? En dat was toch een probleem voor sommigen, omdat ze niet weten wanneer ze het wel aan kunnen en wanneer niet en bij een baan heb je die verplichting altijd? Of geldt voor jou een andere (medische) situatie?quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:05 schreef Auti het volgende:
[..]
![]()
Maar als het goed is sta ik wel over een paar weken vrijwillig het verkeer te regelen voor de avond 4 daagse en ik heb mij ook aangemeld als vrijwilliger bij PWN om natuurgebied te onderhouden.
Nee je kan zoals ik het begrepen heb je eigen tijd indelen en er zijn veel mogelijkheden/klusjes.quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:10 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Maar dat PWN gebeuren, dan heb je toch ook verplichtingen? En dat was toch een probleem voor sommigen, omdat ze niet weten wanneer ze het wel aan kunnen en wanneer niet en bij een baan heb je die verplichting altijd? Of geldt voor jou een andere (medische) situatie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |