abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_98179649
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 juni 2011 22:14 schreef NietDoen het volgende:

Dus als jij ooit uithuis gaat is dat puur om er zorgeloos op los te kunnen neuken?Niet omdat je je volwassen genoeg voelt
om voor je zelf te gaan zorgen, nieuwsgierig bent naar het leven op jezelf, het gevoel hebt dat je klaar bent om 100% je eigen keuzes te maken?
Ontzettende gay-reactie.
U MAD?
  dinsdag 14 juni 2011 @ 22:29:19 #127
188728 Lyzio
why do we fall
pi_98179746
Als de foto's niet gaan lukken vind ik een adres ook prima.
live as if you'll die today
dream as if you'll live forever
- james 'jimmy' dean
  dinsdag 14 juni 2011 @ 22:32:18 #128
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98179954
Ts' zus kan wel bij mij komen wonen, heb nog een kelder over. :9
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98180018
niets mis mee, zolang ze maar niet veel op haar broer lijkt
pi_98180341
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 juni 2011 22:29 schreef Lyzio het volgende:
Als de foto's niet gaan lukken vind ik een adres ook prima.
Ik heb al een foto geplaatst op pagina 5 :(
pi_98184967
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 juni 2011 16:33 schreef lalelilolu het volgende:

[..]

Ik heb een bewerkte foto hier, ogen uitgewist.
Kap nu met al die verzoeken naar me zus :(

Hier:

http://i53.tinypic.com/rmivtg.png

Onherkenbaar genoeg gemaakt. Topictitel kan gewijzigd worden ;(
Hahaa! Ik ken haar!!
Ze kan goed pijpen!
  woensdag 15 juni 2011 @ 00:49:40 #132
327202 maxburger
je krijgt die pics niet
pi_98186520
Laat je zus lekker doen wat ze wil. Ze is oud genoeg en kan haar eigen leven leiden. Diep van binnen zijn alle vrouwen sletten en velen ook biseksueel.
#YOLO
pi_98186536
quote:
0s.gif Op maandag 13 juni 2011 23:52 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

Re: Brecht, Privé ontvangst , Sabrina Johnson (8.9)

Beste vrienden,

Recent nog maar eens bij Sabrina op bezoek geweest voor een uitgebreide plas en poepsessie. Vermits ik me deze keer maar rond 20.30 kon vrijmaken zaten m'n darmen goed vol sinds de vorige ochtend. Ze kon dus heel wat van me verwachten.
Onderweg naar Brecht dronk ik nog 1,5 liter water zodat ik ook daar over voldoende hoeveelheden zou beschikken.
Bij haar aangekomen in hun knusse bungalow werd nog even over koetjes en kalfjes gesproken maar al vlug moesten we er aan beginnen want blijkbaar was ook haar blaas propvol gespannen.
En toen vroeg ze plots heel onverwachts of ik er iets op tegen had dat haar man ons zou bekijken tijden ons spel. Hij zou niet meedoen maar wilde haar wel eens bezigzien tijdens zo'n spel met een andere man. Ik had helemaal geen bezwaar en vond het zelfs geil.
Snel hebben we ons dan uitgekleed in haar slaapkamer zodat ik al vlug haar schitterend A cup kon bewonderen en haar 2 ringetjes door haar kleine schaamlipjes van haar gladgeschoren kutje.
In de badkamer waar we steeds zulke spelletjes spelen had ze plastiek op de vloer gelegd en daarover een aantal grote handdoeken.
Zij moest het dringends dus algauw plaste ze haar gouden nectar in m'n mond en boog zich prompt voorover om ook haar eigen pis te proeven.
Ze plaste in m'n mond ,over m'n hoofd borst ,lul en benen. Kortom ik was algauw "zeiknat".
Mijn beurt om m'n volle blaas in haar mond te legen. Ze slikte eerst een enorme hoeveelheid door en spoot dan een mondvol recht in m'n gezicht om alles gelijk af te likken. Ook zij was nu kletsnat en de lieve schat kon niet meer wachten om m'n kont te likken. Ik zat op m'n knieên en zij trok m'n billen uitelkaar om haar geile tong diep in m'n volle kont te steken. Een zalig gevoel kan ik jullie verzekeren want zo diep werd ik anaal nog nooit getongd. Dit duurde enkele minuten tot ze haast smeekte "Let it come please". Ik perste even en een eerste lading verse poep verdween in haar opengesperde mond. Ze duwde haar neus tegen m'n poepgaatje en begon met haar gezicht m'n geile poep over m'n kont uit te smeren. Toen draaide ik me om en begon ze met volle poepmond m'n lul te pijpen en m'n voorkant helemaal in te smeren. Ze vroeg nog meer poep wat ik prompt op haar gezicht perste zodat we nu elkaar wederzijds konden volsmeren.
Ik nam een beetje poep stopte die in haar mond stak m'n lul in haar volle poepmond en piste haar bekje vol. Deze mengeling liet ze dan in mijn mond lopen.
Een andere hoeveelheid poep propte ik in haar opengespreide kut zodat die helemaal vol kwam te zitten. Waarop ik uitgebreid haar poepkutje begon te likken tot ze klaarkwam en de poep er bij haar orgasme uitperste tesamen met een straal pis wat ik allemaal in m'n mond nam.
Toen trok ze haar kontgaatje open met tweevingers en vroeg me haar kont vol te pissen. Haar gaatje stond wijdopen en vanop enkel centimeters spoot ik m'n blaas nog eens leeg in haar kont.
We smeerdeen en likten elkaar nog enkele minuten tot m'n pis z'n werk had gedaan in haar darmen. Ik ging op m'n rug liggen en zij hurkte boben m'n mond. Eerst een straal pis die snel bruiner werd en dan een straal lopende poep in m'n mond en over m'n gezicht. Toen ze leeg was draaide ze zich om en likte alles van me af. Wat smaakte ze heerlijk.
Intussen was haar man duidelijk opgewonden geworden maar hij hield zich aan de afspraak en deed niet mee of kleede zich niet uit. Maar aan z'n ademhaling te horen vond hij het supergeil.
Zo speelden we nog een hele tijd door waarbij ik nog heel wat uit m'n darmen in en op haar kon persen en zij bij mij.
Ik denk dat we nog amper een wit plekje vel over hadden.
Toen nam ze een gote hoeveelheid poep bij elkaar en maakte m'n lul twee keer zo dik door hem met een dikke laag in te smeren en zo pijpte ze me klaar waarbij m'n sperma vermengd met poep in haar mond verdween. Met volle mond kwam ze over m'n gezicht hangen en liet m'n sperma vermengd met poep en speeksel uit haar mond over m'n gezicht lopen en likte alles weer af.
Wat een ontlading wat een heet en geil extreem spel.
Sabrina is een echte geile extreme meid als ze er zin in heeft en het is duidelijk dat ze er dan ook zelf echt van geniet.
Neem daarbij dat je niet vaak zulke vrouwen tegenkomt en dat ze daarbij dan nog een hele mooie jonge vrouw is. Wat kan je als perverseling nog meer
wensen.
Dit was nu al de derde keer dat ik zo'n spel met haar deed en elke keer is het anders en beter dan de vorige maal.
En wees gerust vrienden ze kijkt helemaal niet op haar horloge.
Tuurlijk betaal je meer als voor reguliere sex maar ze is het 200% waard. Je kan dus beter wat wachten en sparen om dan met haar samen in de zevende hemel te belanden. Als je van zulke dingen houdt natuurlijk.
En blijkbaar heeft haar man er ook geen moeite mee dus doen ze het privaat waarschijnlijk ook regelmatig samen.
Ik ben al terug aan het sparen.....
De fuck, ik word hier echt onpasselijk van :r

En ik heb het nog helemaal gelezen ook ;(
There are no good girls gone wrong, just bad girls found out.
  woensdag 15 juni 2011 @ 00:57:40 #134
327202 maxburger
je krijgt die pics niet
pi_98186800
Moet je nou alles weer quoten? Ransaap.
#YOLO
pi_98187047
Je zus belachelijk maken op Fok! en dan ook nog een foto van haar plaatsen :')
There are no good girls gone wrong, just bad girls found out.
pi_98187636
quote:
0s.gif Op maandag 13 juni 2011 21:23 schreef EvanStone het volgende:
Toch klikte ik voor pics.
life goes by...
  woensdag 15 juni 2011 @ 01:28:54 #137
322904 KevinMalone
Playa aan de Playa
pi_98187644
quote:
13s.gif Op woensdag 15 juni 2011 01:05 schreef Juminelle het volgende:
Je zus belachelijk maken op Fok! en dan ook nog een foto van haar plaatsen :')
Hopelijk snapt hij nu ook waarom zijn zus niet in dezelfde huis wilt wonen
Op dinsdag 26 april 2011 19:51 schreef Allessio het volgende:
KevinMalone is een eindbaas dat wel
Op maandag 30 mei 2011 19:00 schreef RickoKun het volgende:
Kevin's Oma is bazin!
pi_98188027
quote:
14s.gif Op woensdag 15 juni 2011 01:28 schreef KevinMalone het volgende:

[..]

Hopelijk snapt hij nu ook waarom zijn zus niet in dezelfde huis wilt wonen
:')
life goes by...
  woensdag 15 juni 2011 @ 10:23:24 #139
343340 Zonnnestraaaltje
Verblindt als je te lang kijkt
pi_98192556
Hé dat ben ik in de OP! :O

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 15 juni 2011 @ 10:34:21 #140
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_98192850
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 10:23 schreef Zonnnestraaaltje het volgende:
Hé dat ben ik in de OP! :O

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je ziet je zelf dus als slet?
Spoiler negerent.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
  woensdag 15 juni 2011 @ 10:35:25 #141
343340 Zonnnestraaaltje
Verblindt als je te lang kijkt
pi_98192883
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 10:34 schreef 2NutZ het volgende:

[..]

Je ziet je zelf dus als slet?
Spoiler negerent.
Nee dat doe ik niet.
Beter neger je mijn spoiler niet, dan hoef je ook niet te zeuren! ;)
  woensdag 15 juni 2011 @ 10:39:34 #142
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_98193019
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 10:35 schreef Zonnnestraaaltje het volgende:

[..]

Nee dat doe ik niet.
Beter neger je mijn spoiler niet, dan hoef je ook niet te zeuren! ;)
:')
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 15 juni 2011 @ 10:42:27 #143
343340 Zonnnestraaaltje
Verblindt als je te lang kijkt
pi_98193132
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 10:39 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

:')
Hahaha ja het klinkt een beetje als een fopneger die stoer probeert te klinken, ik weet het.
  woensdag 15 juni 2011 @ 11:11:16 #144
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_98193966
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 10:35 schreef Zonnnestraaaltje het volgende:

[..]

Nee dat doe ik niet.
Beter neger je mijn spoiler niet, dan hoef je ook niet te zeuren! ;)
Geen zeuren hoor, gewoon ijdele hoop :)
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
pi_98194572
Pics via PM, TS?
My dials are pupillated.
  woensdag 15 juni 2011 @ 11:35:53 #146
313962 alexmeijer
jag pratar inte holländska.
pi_98194746
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 11:30 schreef Hendroit het volgende:
Pics via PM, TS?
kansloos
Tik jag slå dig mycket hårt att inte ens Google kan hitta
  woensdag 15 juni 2011 @ 11:38:23 #147
72256 wise
Echoes - KL/B/
pi_98194824
quote:
0s.gif Op dinsdag 14 juni 2011 16:33 schreef lalelilolu het volgende:

[..]

Ik heb een bewerkte foto hier, ogen uitgewist.
Kap nu met al die verzoeken naar me zus :(

Hier:

http://i53.tinypic.com/rmivtg.png

Onherkenbaar genoeg gemaakt. Topictitel kan gewijzigd worden ;(
:'),
zoek foto van halfbloedje. Knip de ogen uit en plak ze over deze foto. Tadaaa, volledig foto van zus _O-
I had a splitting headache.From which the future's made.
† Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011)
It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to.
VIVA LA ASSANGE¡
pi_98194850
Hoe oud is je zus en hoe oud ben jij zelf TS ?
pi_98197516
quote:
19s.gif Op woensdag 15 juni 2011 11:39 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
Hoe oud is je zus en hoe oud ben jij zelf TS ?
Zij is 19 ik ben 23
  woensdag 15 juni 2011 @ 12:57:44 #150
265283 maickeltje
Nothing to lose
pi_98197549
pics van je mam
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')