quote:FOK! Singles verkiezingen 2011
Hieronder staat een lijst waar je per categorie mag stemmen op een Single. Vul het in en stuur je antwoorden via PM naar stbabylon. Hier zal vertrouwelijk mee om worden gegaan. Zodra er genoeg stemmen zijn (maar op zijn vroegst 20-6), wordt de uitslag bekend gemaakt.
• Mooiste vrouw
• Mooiste man
• Sletterigste vrouw
• Sletterigste man
• Single die cool was, maar nu niet meer
• Single die niet cool was, maar nu wel
• Single die je graag nog wil ontmoeten
• Single met het grootste bord voor de kop
• Krassende Single (meeste medelijden)
• Domste Single
• Slimste Single
• Grootste taalnazi
• Slechtste Speller
• Beste reller
• Beste rel
• Wie een trein moet koppen
• Grootste kapitalist (meest rechtse)
• Grootste bomenknuffelaar (meest linkse)
• Zal nooit een relatie krijgen
• Saaiste Single
• Lompste Single
• TMI-Single
• Grootste niet-single Single (aka De Rot Op Award)
• Grootste alcoholist
• Grootste drugsgebruiker
• Single met meeste zelfkennis
• #grootste @Single (Grootste Twitteraar)
• Beste tetters
• Single die we het meest missen (die nu niet meer post)
Let op: je hoeft niet elke categorie in te vullen
quote:
Neuh. Die heb ik de afgelopen week al te vaak langs zien komen.quote:Op maandag 13 juni 2011 18:08 schreef Bartholomeus het volgende:
Ik dacht dat de nieuwe TT wel iets in de geest van 'Bier & Tieten' zou worden
Ik zou hem wederom zonder eten naar bed sturen en uiteraard ook geen beltegoed geven....quote:Op maandag 13 juni 2011 18:10 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Neuh. Die heb ik de afgelopen week al te vaak langs zien komen.
Echt he!!
Gisteren dus ruzie met huppelkoter.
Toen zei ik dat hij voortaan om 18:00 thuis moet zijn. Voor elke minuut te laat mag hij 1 dag niet naar buiten!
Day 10 and counting![]()
Hoe kan je zoiets nou zo snel vergeten
Smsen dat ie al 10 dagen huisarrest te pakken heeft en dat als ie niet binnen 3 minuten thuis is dat ie dan z'n zakgeld voor de rest van het jaar ook op z'n buik kan schrijvenquote:Op maandag 13 juni 2011 18:10 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Neuh. Die heb ik de afgelopen week al te vaak langs zien komen.
Echt he!!
Gisteren dus ruzie met huppelkoter.
Toen zei ik dat hij voortaan om 18:00 thuis moet zijn. Voor elke minuut te laat mag hij 1 dag niet naar buiten!
Day 10 and counting![]()
Hoe kan je zoiets nou zo snel vergeten
Neuh hij moet wel eten.quote:Op maandag 13 juni 2011 18:11 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ik zou hem wederom zonder eten naar bed sturen en uiteraard ook geen beltegoed geven....
Nee.quote:Op maandag 13 juni 2011 18:12 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Smsen dat ie al 10 dagen huisarrest te pakken heeft en dat als ie niet binnen 3 minuten thuis is dat ie dan z'n zakgeld voor de rest van het jaar ook op z'n buik kan schrijven
Waarschijnlijk komt hij rond een uur of 8 binnen stappen.quote:Op maandag 13 juni 2011 18:12 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ja, moet ie lekker op tijd thuis komen......
Dan de volgende keer als ie weg komt dat als mededeling meegeven. Raak 'm waar het pijn doet, zou ik zeggenquote:Op maandag 13 juni 2011 18:12 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Nee.
Ik ga hem niet helpen onthouden dat we iets hadden afgesproken.
Ik zou nu alvast een pizza bestellen....quote:Op maandag 13 juni 2011 18:13 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Waarschijnlijk komt hij rond een uur of 8 binnen stappen.
Hij bekijkt het maar. Ik ga zo een pizza bestellen ofzo.
Janken, beterschap beloven, 2 weken gaat het goed en dan vervalt hij weer in het oude patroonquote:Op maandag 13 juni 2011 18:14 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ik zou nu alvast een pizza bestellen....
Ik zou gewoon dreigen met breakdancen van hem af te pakken.... kijken wat ie dan doet....
Het is een kind he huppel, niet te hard zijn. Misschien is hij gewoon in z'n drukte de tijd vergeten. Anders bel je hem, als hij niet binnen 5minuten thuis is dag huisarrest.quote:Op maandag 13 juni 2011 18:12 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Nee.
Ik ga hem niet helpen onthouden dat we iets hadden afgesproken.
Mja, er is een verschil tussen een kind en een puber.....quote:Op maandag 13 juni 2011 18:15 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Het is een kind he huppel, niet te hard zijn. Misschien is hij gewoon in z'n drukte de tijd vergeten. Anders bel je hem, als hij niet binnen 5minuten thuis is dag huisarrest.
En dan bestelt ze 1 pizza die ze voor zijn ogen opeet!quote:Op maandag 13 juni 2011 18:17 schreef Bartholomeus het volgende:
En dan komt ie zo binnengestoven, helemaal hijgend van het rennen, en dan vliegt ie z'n moeder in de armen. Dat ie de tijd vergeten is en dat het hem zo spijt, inclusief puppieoogjes en pruillipje. En dan smelt ze als warme boter in een pannetje
Grote bek, klein hartjequote:Op maandag 13 juni 2011 18:18 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
En dan bestelt ze 1 pizza die ze voor zijn ogen opeet!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |