Ja daar ben ik niet zo goed in.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:07 schreef RemcoDelft het volgende:
Ga naar een winkel en zoek de verschillen?
Maar het ambilight dan?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:12 schreef FredvZ het volgende:
Samsung.
Het enige dat "Philips" is aan een Philips, zijn de letters "Philips". Vroeger was Philips een van de betere tv merken, maar op gebied van lcd's zijn ze allang in gehaald door Panasonic, Samsung en hun vroegere compangion LG.
Ambilight is een leuke gadget. Je moet er van houden.quote:
en Philips tv's hebben brakke schakelaars voor aan/uit die in de garantieperiode stukgaan en waar Philips per definitie roept dat het aan de klant ligt en 50 euro rekent voor een vervangende unit ( van dezelfde brakke kwaliteit)quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:17 schreef kiwiholland het volgende:
Zoek eens op Samsung storingen bij veel tv's begeven de voedingen het net na de garantie...
kan je gewoon garantie voor claimen bij de verkopende partij. (zie nederlandse wetgeving)quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:17 schreef kiwiholland het volgende:
Zoek eens op Samsung storingen bij veel tv's begeven de voedingen het net na de garantie...
In mijn vorige topic had ik al iets gevraagd over zelf ambilight maken. (Misschien dat jij het antwoord weet)quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:21 schreef FredvZ het volgende:
[..]
kan je gewoon garantie voor claimen bij de verkopende partij. (zie nederlandse wetgeving)
Bedankt, op dit moment wil ik ze eigenlijk allebei even graag hebben.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:27 schreef ferrari222 het volgende:
Persoonlijk zou ik voor Philips kiezen. Eerlijk gezegd wel wat problemen mee gehad. Heb ook een Samsung led gehad maar ik vond het beeld maar niks, het instellen van de philips tv vond ik een stuk fijner. En ambilight is heerlijk, zonder is het kijken van tv niet leuk meer.
Maar zoals al eerder is gemeld, ga even naar de winkel, beeld is iets persoonlijks. Geen expert hier die die keuze voor jou kan maken. Veel succes!!!
Wij hebben de Philips 40PFL9705H en met de 9000 lijn bewijst Philips dat ze qua beeldkwaliteit nog altijd king of the hill zijn. Niet 1 van de grote jongens komt daar bij in de buurt.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 20:21 schreef ShaoliN het volgende:
Philips loopt hopeloos achter de feiten aan qua tv. Het enige wat van hoog niveau is, is de prijs.
In your dreams. En dan neem ik niet eens de plasmatoestellen in beschouwing. Bedenk je ook dat jouw paneel gewoon een Sharp paneel heeft en dat in de toestellen van 600 Euro, Philips een LG paneel levert, en in veel gevallen ook derest van het toestel behalve de bezel gewoon LG is.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 11:38 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Wij hebben de Philips 40PFL9705H en met de 9000 lijn bewijst Philips dat ze qua beeldkwaliteit nog altijd king of the hill zijn. Niet 1 van de grote jongens komt daar bij in de buurt.
Niet te vergeten dat die philips tv net is afgeprijsd he? Maar ik bestel ze niet in nederland.quote:Op zondag 12 juni 2011 11:00 schreef 16meter het volgende:
Voor 600 euro kun je beter een plasma halen. Geen enkele LCD van 600 euro die het daarbij haalt.
Wat wil je hiermee suggereren? Dat het eigenlijk een toptelevisie is, die je snel even voor een prikje kunt oppikken omdat hij snel weer duurder wordt? Dat is niet het geval hoor. Het is gewoon de prijs die geleidelijk tot dit niveau is afgezakt. En dan heb ik het niet eens over ambilight, waar je normaal gesproken een meerprijs voor betaalt. Dan zou je kunnen zeggen dat het dus eigenlijk een TV met prestaties uit een lager segment zou zijn.quote:Op zondag 12 juni 2011 11:31 schreef Jetskemets het volgende:
[..]
Niet te vergeten dat die philips tv net is afgeprijsd he? Maar ik bestel ze niet in nederland.
Plasma biedt gewoon beter beeld. Zeker als het gaat om SD-kwaliteit. Verder is de inkijkhoek ook geen issue. Kwa stroomverbruik is het wel wat meer. Ongeveer net zo veel als de CCFL lcd's. De Samsung is geen slechte TV, zoals ik al eerder aangaf. Maar kwa instellingsmogelijkheden is blijft hij wel erg achter. Kijken in de winkel is geen goede maatstaf. Lees de zaken in dit topic even na omtrent de onderbouwingen voor een plasma, HD Ready vs Full HD, een uitgebreidere beeldmotor en waar je op moet letten om goed beeld te beoordelen.quote:Op zondag 26 juni 2011 20:26 schreef Waps het volgende:
ik heb wel meer vergeleken, ook de sony die jij noemt
ik merk in de winkel weinig tot geen verschil in kwaliteit.
dus dan kijk ik toch naar de prijs. en dan kom ik toch op de samsungD5000 uit.
waarom plasma? energie zuinig vind ik ook een belangrijk punt. vandaar de led en geen mega tv.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |