Ik heb nu een pakje gekocht en alles voor 200 bin erop gezet. Maar niemand hapt nog.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 19:08 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
10.000 ofzo. Het is geen vetpot zoals met IFs voor dubbele prijs doorverkopen maar nu de markt zo snert is, is dit wel handig.
serieus?!quote:Op zaterdag 11 juni 2011 19:09 schreef Rijstbal het volgende:
[..]
Ik zat net naar de prijzen te kijken en hij is vorige keer gewoon 2x voor minder dan 20k weggegaan.
Uiteraard! Verkopen overdag, kopen 's nachts.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 19:17 schreef Idioteque het volgende:
Het is dus beter om even te wachten met shoppen tot 's nachts?
Ik zou eens wat minder pakjes moeten kopen.. heb ik ook zo over het miljoenquote:Op zaterdag 11 juni 2011 19:25 schreef zerokil het volgende:
Net Toty Zlatan Serie A voor maar 200k weggegaan ik kwam hem tegen maar kon hem niet kopen ik had te weinig geld![]()
![]()
Hij is alleen niet echt sterk...quote:Op zaterdag 11 juni 2011 20:52 schreef ForumPimp het volgende:
Ik heb Ronaldo geruild tegen Messi, Torres en 100K. Beetje vreemde ruil.![]()
Maar Messi past perfect in mijn team.
Nope, dat valt inderdaad heel erg tegen. In het echt is hij moeilijk van de bal te houden, tenzij je een overtreding maakt. In het spel is hij inderdaad iets te slap / zwak.quote:
Een paar hier hebben een IF getrokken die voor flink veel geld wegging. Rijstbal onder andere.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 21:02 schreef laucas het volgende:
Hoe heb je zo snel je kapitaal kunnen opbouwen? Of was degene die IF Persie had?
Ik had een IF Persie.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 21:02 schreef laucas het volgende:
Hoe heb je zo snel je kapitaal kunnen opbouwen? Of was degene die IF Persie had?
Durf je zo nog een potje te spelen tegen mij?quote:Op zaterdag 11 juni 2011 21:05 schreef ForumPimp het volgende:
[..]
Ik kwam hem vandaag tegen, hij had niks te zeggen tegen mijn TOTY Abidal.
quote:Op zaterdag 11 juni 2011 21:07 schreef Rijstbal het volgende:
[..]
Durf je zo nog een potje te spelen tegen mij?
Moet ik wel even Cavani goedkoop zien te krijgen. Je ziet hem zo weinig op de markt. Dus je hebt nu Messi en VIlla in je voorhoede?:Pquote:
Park Chemistry 5quote:Op zaterdag 11 juni 2011 21:14 schreef SuperHarregarre het volgende:
Korea inclusief verbeteringen, formaties aangepast. (Achterhoede moet nog lichtgroen worden.)
http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/app#wqIqrAMTba0mj
Nu met die bronze handel gaat het als een tierelier.
Klopt, valt helaas weinig aan te doen.quote:
quote:Op zaterdag 11 juni 2011 21:18 schreef Rijstbal het volgende:
[..]
Moet ik wel even Cavani goedkoop zien te krijgen. Je ziet hem zo weinig op de markt. Dus je hebt nu Messi en VIlla in je voorhoede?:P
[..]
Park Chemistry 5Zonde
Ik wil Park niet als RW. En Young is een geniale spits, hem op het middenveld zetten is verkwanseling.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 21:27 schreef Rijstbal het volgende:
Als je hem nu omtovert in een RW en daar ook zet dan krijgtie gewoon een 9. Je kan dan Yong op het middenveld zetten
Pff ik heb geen geduld meer voor Cavani. Ik krijg bijna de neiging om hem te gaan halen voor de volle prijs.![]()
Omni heb nog nooit een pakje gekocht dus ik weet niet wat je zegt...quote:Op zaterdag 11 juni 2011 19:56 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Ik zou eens wat minder pakjes moeten kopen.. heb ik ook zo over het miljoen
finale EA Sports Cup... tegen IF Frans team 3-0 voorsprong weggegeven :s. nu verlengen
bam! 120e minuut 4-3
dit was trouwens de 1-0: http://www.easports.com/media/play/video/78099434
subtiel doorgekopt
quote:Op zaterdag 11 juni 2011 19:01 schreef zerokil het volgende:
Met wie kan je het fijnst dribbelen in Fifa?
Maar ook moet hij sterk aan de bal zijn
Misschien Cassano? Up Zlatan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |