ja, als ik weg ga wel, maar dat is nog steeds niet zeker...quote:Op dinsdag 21 juni 2011 17:16 schreef dralion13 het volgende:
Maen, had jij eventueel nog een kamer beschikbaar voor een half jaar onderhuur?
ja best wel! ik wil gewoon dingen regelen en zeker weten... maargoed. Ik houd hoopquote:Op dinsdag 21 juni 2011 17:51 schreef dralion13 het volgende:
Is het nog steeds niet zeker of je naar Warschau kan?![]()
Zal je wel van balen zeg
Je kan per editie op maximaal twee kamers reageren. Schrijf je dus alleen in voor kamers die het beste passen bij jouw wensen. Idealis heeft de afgelopen tijd wel weer kamers gespaard, zie ik... Dertig kamers, das veel!quote:Op dinsdag 21 juni 2011 18:22 schreef dralion13 het volgende:
Als ik op mn persoonlijke pagina kijk bij reacties staan daar alleen 2 reacties op kamers in Asserpark, terwijl ik op veel meer kamers heb gereageerd
Ligt eraan wat je zoekt. En je moet beetje geluk hebben, als je veel mensen kent kom je altijd via via wat tegenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 20:02 schreef dralion13 het volgende:
Per editie? Bedoel je daarmee per dag dat er wat op wordt gezet of maximaal 2 tegelijkertijd?
Hoe zit het trouwens met werken in Wageningen? Is het moeilijk om aan een bijbaantje te komen?
Ik wil verhuizen naar een appartementje, dus die van mij moet ook vrij komenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:28 schreef Blurred86 het volgende:
mijn kamer komt in ieder geval vrij in september![]()
niet dat je daar als eerstejaars zonder inschrijftijd veel aan hebt, maar alle beetjes helpen toch?
nope, helaas niet! voor mijn kamer zou je eigenlijk ook al in mijn complex moeten wonen aangezien nagenoeg alle kamers op de bovenverdieping naar doorschuivers van beneden gaan..quote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:05 schreef Saxofoontje het volgende:
Is het bij waar jullie nu zitten niet toevallig zo dat de bewoners een nieuw iemand mogen kiezen/voordragen? (A) Dat was bij sommige complexen, zag ik op de site van Idealis..
Iets specifieks op het oog?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:36 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Ik wil verhuizen naar een appartementje, dus die van mij moet ook vrij komen
hmm, dat zijn ook wel prima kamers toch? Ik wil langzamerhand ook wel iets zelfstandigers... Aan het twijfelen of ik dat nog voor, of pas als ik terugkom uit Polen moet regelen.quote:
als je het kunt regelen voordat je weggaat zou ik dat gewoon doen ja, in mijn ervaring is het heel makkelijk om een onderhuurder te vindenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 23:20 schreef maen het volgende:
[..]
hmm, dat zijn ook wel prima kamers toch? Ik wil langzamerhand ook wel iets zelfstandigers... Aan het twijfelen of ik dat nog voor, of pas als ik terugkom uit Polen moet regelen.
Je kunt altijd reageren om te kijken hoe hoog je komt, toch? Hoeveel inschrijftijd heb je?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 23:36 schreef maen het volgende:
haha ok
nouja ik weet het allemaal niet. Eerst maar eens zekerheid of ik naar Warschau mag, ga ik daarna denken over verdere plannen
Ruim 2 jaar. Heb gisteren even gekeken, en zou overal eerste staan behalve bij de echte combi kamersquote:Op woensdag 22 juni 2011 07:29 schreef Sodium het volgende:
[..]
Je kunt altijd reageren om te kijken hoe hoog je komt, toch? Hoeveel inschrijftijd heb je?
je kunt het!quote:Op woensdag 22 juni 2011 12:14 schreef Reflectionne het volgende:
Bah, had sollicitatiebrief gestuurd naar een heel leuk bedrijf, nu nog geen reactie, had gemaild of 't goed ontvangen was enzo.. nog geen reactie.. Nu moet ik bellen van mezelf, maar ben geen held aan de telefoon..
Nee, ik moest vandaag een herkansing biologie doen (was op 0,05 gezakt). Maar het ging niet zo goed..quote:Op dinsdag 21 juni 2011 06:53 schreef Sodium het volgende:
Is Hurray eigenlijk geslaagd?
@kamerzoekenden: ik zag op de website van Idealis dat er op dit moment nog altijd een kamervraag is onder huidige eerstejaars en dat daarom toekomstige eerstejaars aangeraden werd om niet alle hoop te vestigen op enkel Idealis. Ik zou in jullie situatie dus blijven reageren via de website van Idealis, maar daarnaast ook via de particuliere markt en via de Woningstichting (lotingskamers) zoeken.
@Reflectionne: boodschapjes weer binnen?![]()
Oh, wat naar dat je moest herkansen! Ik hoop dat je de herkansing van vandaag toch gehaald hebt. Wanneer weet je meer?quote:Op woensdag 22 juni 2011 17:58 schreef Hurray het volgende:
[..]
Nee, ik moest vandaag een herkansing biologie doen (was op 0,05 gezakt). Maar het ging niet zo goed..
Volgende week woensdag.quote:Op woensdag 22 juni 2011 18:02 schreef Sodium het volgende:
[..]
Oh, wat naar dat je moest herkansen! Ik hoop dat je de herkansing van vandaag toch gehaald hebt. Wanneer weet je meer?
Iets dat leuk en groot genoeg is voor 2 personen. We hebben niet iets heel specifieks op het oog, zijn snel tevreden. Maar hopen dat we geluk hebben met lotenquote:
Hoe ver weg woon je dan, dat je zels bereid bent om uiteindelijk in Ede te wonen?!quote:Op woensdag 22 juni 2011 22:11 schreef Saxofoontje het volgende:
Dijkgraaf heb ik nu toevallig niet gereageerd, maar ik kijk nu vooral waar ik zo hoog mogelijk kan komen(Ede doe ik alleen nog niet op reageren)
Hoogste voor mij is nu plek 7 ergens op de Haarweg.
Goede keuze van studiequote:Op woensdag 22 juni 2011 22:50 schreef Saxofoontje het volgende:
Die hou ik ook al een tijdje in de gaten, ook al een paar keer gereageerd maar niks teruggehoord. Kamernet zit ik ook al op, daar ben ik voor 2 hospiteeravonden uitgenodigd, maar de ene was ik op vakantie en bij de andere was ik het helaas niet geworden. Als er op Idealis de komende dagen nog net zo veel kamers op blijven komen als nu, heb ik wel goede hoop dat het gaat lukken
Edit: Ik wil levensmiddelentechnologie gaan doen!
Ah, had de vraag gemist.. Nouja, hier heb je toch het antwoord Sodiumquote:Op woensdag 22 juni 2011 22:06 schreef jappas het volgende:
[..]
Iets dat leuk en groot genoeg is voor 2 personen. We hebben niet iets heel specifieks op het oog, zijn snel tevreden. Maar hopen dat we geluk hebben met loten.
Dan komen er zelfs 2 kamers vrij in Wageningen! Overigens komen bij mij op de afdeling op Dijkgraaf ook kamers vrij, toevallig mensen van hier die gereageerd hebben?
Heb je niet perongeluk lokaal op de pc oid ingelogd? Anders een belletje naar 0317-488888 of een mailtje naar Servicedesk.IT@wur .nl. Zie ook: http://www.intranet.wur.n(...)-storing-melden.aspx.quote:Op donderdag 23 juni 2011 10:55 schreef PilgrimSands het volgende:
Iemand een idee waarom mijn WUR account gereset oid is? Hele desktop leeg, alles weg. M-schijf nog wel intact, maar daar heb ik geen fuck aan. Begin aardig in de stress te schieten, thesis wel geback-up'ed, maar wel veel literatuur, samenvattingen etc kwijt...
Hey, ik wil ook levensmiddelentechnologie gaan doen! Maar ik moet wel eerst slagen.quote:Op woensdag 22 juni 2011 22:50 schreef Saxofoontje het volgende:
Edit: Ik wil levensmiddelentechnologie gaan doen!
Haha, ja, buiten hier heb ik nog van niemand gehoord die dat ook gaat doen of überhaupt de studie kentquote:Op donderdag 23 juni 2011 13:22 schreef jappas het volgende:
Wat een levensmiddelentechnologen hier opeens
2 zelfsquote:Op donderdag 23 juni 2011 15:10 schreef ieniminimuis het volgende:
Wat een boel nieuwe aankomende 1stejaars! Leuk!
en een nieuwe aanstaande bos en natuurbeheerder![]()
We hebben 't nu 3 keer gedaan, ik was heel bang om bekenden tegen te komen bij de meet.. Dus waag het niet om een bekende te zijnquote:Op donderdag 23 juni 2011 16:12 schreef PilgrimSands het volgende:
Zijn er Fok! Wageningen meets, ja? Ik kom volgende keer wel een biertje doen, benieuwd of er nog bekenden tussen zitten... "Hé, jij hier?".
Haha, oke je hebt een punt..quote:Op donderdag 23 juni 2011 23:46 schreef dralion13 het volgende:
We komen net in Wageningen, hoe groot is de kans dat je ons al kent
Oke, ik ben tot nu toe elke keer dat ik er was wel bekenden tegen gekomen, maar daar gaat het nu niet om.
Minimeet ja, niet eens zelf georganiseerdquote:Op donderdag 23 juni 2011 23:51 schreef maen het volgende:
nou, de wereld is kleiner dan je denkt!
was wel een minimeet vanavondal moeten we misschien toch eens een datum prikken? net voor de AID ofzo, als iedereen weer terug is
quote:Op maandag 27 juni 2011 18:25 schreef PilgrimSands het volgende:
Die kamer op Droef is bij mij in huis. Inmiddels al een miljoen reacties binnen en twee hospiteeravonden georganiseerd/volgepland. Reageren heeft dus geen nut meer.
Probleem is nu dat Idealis geen dingen van het prikbord wil verwijderen en we dus nog steeds nieuwe reacties krijgen...
Kan me voorstellen. Gisterenavond om tien uur was het in het centrum nog altijd warmer dan 25 graden en ik geloof dat het kwik afgelopen nacht niet lager dan 20 graden is geweest. Vanochtend om tien over half zes was het nog altijd 22.4 graden met een luchtvochtigheid van 82% (zie: meteostation Haarweg). Het moet enorm warm zijn in de gemiddelde studentenkamer, zo gok ik.quote:Op maandag 27 juni 2011 19:08 schreef Reflectionne het volgende:
Ik mis een tuin echt zo erg met deze dagen/avonden!
Vandaag nog 1 dag knallen om verslagen af te krijgen. Daarna zomervakantiequote:Op donderdag 30 juni 2011 08:03 schreef Reflectionne het volgende:
Hoe is het hier? Iedereen al vakantie? Of nog verslagen/tentamens aan het maken?? Ik heb vanmiddag nog een feedback gesprek en dan heb ik heerlijk zomervakantie!
quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:01 schreef Hurray het volgende:
Ik ben helaas gezakt, tot volgend jaar dan maar!
Ik ga volgend jaar naar VAVO, maar het is echt balen dat ik op 0,05 ben gezakt.quote:Op donderdag 30 juni 2011 19:49 schreef Sodium het volgende:
@Hurray: wat vervelend! Lijkt me echt heel naar om tegen je zin nog een jaar op de middelbare school te moeten blijven. Woonde je niet in de omgeving van Wageningen? Dan kom je toch gewoon gezellig alvast een keertje mee-meeten?
Balen joh :S Succes op de vavo..quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:01 schreef Hurray het volgende:
Ik ben helaas gezakt, tot volgend jaar dan maar!
Ik mag komende week maar 5 dagdelen werken, terwijl ik er 8 wilquote:Op donderdag 30 juni 2011 09:55 schreef maen het volgende:
Ik heb voorlopig nog geen vakantie![]()
Woensdag herkansing, daarna flink werken (hoop ik), in augustus 4 of 5 herkansingen maken vanwege alle gedoe met mn pols, en ook nog ergens voor september mn scriptie afronden... Lekker bikkelen
ik mocht er 2, maar heb er 1 afgezegdquote:Op zondag 3 juli 2011 19:12 schreef Reflectionne het volgende:
[..]
Balen joh :S Succes op de vavo..
[..]
Ik mag komende week maar 5 dagdelen werken, terwijl ik er 8 wil
huize D-Way oid?quote:Op maandag 4 juli 2011 17:17 schreef Saxofoontje het volgende:
Dijkgraafseweg
Een huis wat ze nu aan het verbouwen zijn en waar nog een kleine 20 kamers vrij zijn. Als ik het goed begrepen heb, mag ik een kamer hebben als het me bevalt, dus ik hoop dat dat echt zo is en ik het niet verkeerd begrijp
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |