BJ, wat kleed jij je dochter toch altijd leuk! Ik kan me niet herinneren ooit een foto te hebben gezien waarop ze geen leuke kleren aan heeft. Helemaal mijn smaak. Oh, en je dochter zelf is natuurlijk ook superleuk (maar dat ziet iedereen zo wel, dat hoef ik eigenlijk niet nog eens te zeggen!).quote:
Jee, wat ziet ze er helder en goed uit. En groot! Hoe lang is ze nu?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 17:00 schreef ferrari_rood het volgende:
wat een mooie ogen heeft ze frup
Ik zag een elin voorbij komen die niet altijd van harte poseerde maar wat een mooi meisje zeg
[ afbeelding ]
Ik lees nog heel regelmatig mee, maar ik vind de tijd niet meer om actief te forummen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 21:17 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Mooie jongens webkim. Groot zijn ze!
Jij schrijft hier niet meer mee of wel? Lees je wel nog mee?
quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:42 schreef Twinkly het volgende:
Ik hoop dat dat bij Niels ook gebeurd, ik vind het zo schattig staan, krullies!
Het was zo leuk, Emma en Niels zeiden elkaar steeds na, dan zaten ze in het huis en zeiden allebei "huis!"
Of zoals een ons welbekend jongetje op zijn moeder trommelt en "billen" uitroept.quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:50 schreef Twinkly het volgende:
Niels is geobsedeerd met voeten, tenen, ogen en brillen. Hij benoemd ze zelfs bij wildvreemden in een winkelDe reacties van mensen zijn zo grappig
Nou ja, beter dan dan hij "borst" roept
Ja, ze heeft boven al 4 tandjes. Eerst kwamen de buitenste snijtandjes door (dracula) en nu zijn de middelste ook door.quote:Op zondag 19 juni 2011 22:21 schreef Ticootje het volgende:
Cantare, heeft ze boven ook tandjes? Zie ik dat goed?
Je moet toch ook wel serieus kijken als je een open sollicitatie aan Michelin stuurt!quote:Op maandag 20 juni 2011 14:27 schreef rubje het volgende:
Die laatste foto van Saar?![]()
![]()
![]()
Net of we een toekomstige Magistraat in wording zien.zo serieus gezicht
Na de geboorte lag ze bloot bij haar papa op de borst, tot ik er was, en al die tijd heeft ze toen ook liggen duimen. Dus waarschijnlijk in de buik ook heel vaak, wat de kriebelende nageltjes verklaard die ik altijd voelde de laatste weken.quote:Op maandag 20 juni 2011 15:47 schreef Leandra het volgende:
Juud, ze heeft gewoon d'r duim al gevonden!![]()
dat deed Evie idd ookquote:Op maandag 20 juni 2011 16:07 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Na de geboorte lag ze bloot bij haar papa op de borst, tot ik er was, en al die tijd heeft ze toen ook liggen duimen. Dus waarschijnlijk in de buik ook heel vaak, wat de kriebelende nageltjes verklaard die ik altijd voelde de laatste weken.
Ik denk dat ik er binnen een half uur kan zijn Rocka, zet je 'm vast klaar?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 09:34 schreef RockabeIIa het volgende:
Thanks en nee KDeetje. Die andere mag je zo meenemen maar deze is nog niet verpest
Ik zal je het adres van de school vd oudste effe PM-en oke?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 09:55 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Ik denk dat ik er binnen een half uur kan zijn Rocka, zet je 'm vast klaar?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |