Ik zou er om kunnen lachen jaquote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:37 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ja, want een festivalcamping is een vrijbrief voor asociaal en irritant gedrag. Zal ik dan ook maar op jouw tent gaan schijten? Het is immers een festival en dan gebeuren zulke gekke dingen.
Hmm nee normaal gesproken niet. Ik ben ook geen officiële security, daar werken we wel mee samen. Wij lopen in groepjes over de camping te controlen op glas/vuur/diefstal/overlast. Maar geluid niet, tenzij je het te bont maakt en met een boombox om 5 uur in de ochtend op standje 10 over de camping loopt, dan heb je wss het verzoek hem uit te zettenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:50 schreef akadoenka het volgende:
Letten jullie security ook op geluidsoverlast na een bepaalde tijd? Of kan het net als op solar door gaan tot 8 uur?
Hou er rekening mee dat je tent dan zo lek is als een zeef nuquote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:53 schreef Piger het volgende:
voor elkaar gekregen om de tent weer met stokken en al in 1 zak terug te krijgen..Het lag sinds vorig jaar als een hoopje zooi bij elkaar, toen kreeg ik het met mijn brakke kop niet voor elkaar.
Ik ook. Heel hard. Want het is mijn tent niet waar ik in slaap.quote:
Haha wat the f bedoel je daarmee? Heb je een plaatje? Normaal mag je BBQ'en op de bbq plaats maar ik weet niet of je zoiets mee naar binnen krijgt (normaal wegwerp BBQ's). Maar laat maar es zien, ben wel benieuwdquote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:54 schreef koentjedrummer het volgende:
@audreyoot en een bbq met speciaal soort gloeiende niet brandende kolen mag dat op de camping?
Dat valt wel mee. Eerst de binnentent opgevouwen en ingepropt. Toen geprobeerd mijn arm er in de lengte naast te stoppenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:55 schreef akadoenka het volgende:
Hou er rekening mee dat je tent dan zo lek is als een zeef nu
Ik neem de bbq van m'n vader mee. Die staat op wieltjes, lekker makkelijk vervoeren dus. Mag dit?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:58 schreef koentjedrummer het volgende:
is een opvouwbare bbq met 2 soort van brandertjes die je aansteekt mag dat??
iddquote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik neem de bbq van m'n vader mee. Die staat op wieltjes, lekker makkelijk vervoeren dus. Mag dit?
[ afbeelding ]
nee, tenzij er zon mini campinggazz flesje in gaat.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:01 schreef Piger het volgende:
Voor eenmalig gebruikt, valt zoiets ook wel onder neem ik aan?
http://www.action.nl/prod(...)/-p/favoritelistid/1
Solar als voorbeeld noemenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:50 schreef akadoenka het volgende:
Letten jullie security ook op geluidsoverlast na een bepaalde tijd? Of kan het net als op solar door gaan tot 8 uur?
Mensen...jullie kunnen zelf toch ook wel met een beetje gezond verstand bedenken wat wel en niet mag. Gewoon die aluminium wegwerp-bbq's die je in elke supermarkt kunt kopen. Voor de rest niks van vuur oid, tenzij het een campinggaz stelletje is met gasflesje voor éénmalig gebruik. Het specifieke type staat op de Pinkpop-site.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:01 schreef Piger het volgende:
Voor eenmalig gebruikt, valt zoiets ook wel onder neem ik aan?
http://www.action.nl/prod(...)/-p/favoritelistid/1
Jij vind 10 Euro veel geld? lol. Ik reed gister over de Doctor Calsstraat en zag dat je daar voor 15 Euro kon parkeren voor drie dagen, is dus ook niet gratis, of het is 10 km van de camping af zeker?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:01 schreef Audreyoot het volgende:
Ik vind het duur gezien je 2 straten verderop voor niks kan parkeren, mja...
30 euro vind ik veel geld. Doctor calsstraat was vorig jaar gratis, ik heb niks vernomen dat je daar nu ook voor moet betalen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:04 schreef josb83 het volgende:
[..]
Jij vind 10 Euro veel geld? lol. Ik reed gister over de Doctor Calsstraat en zag dat je daar voor 15 Euro kon parkeren voor drie dagen, is dus ook niet gratis, of het is 10 km van de camping af zeker?
zo eentje dus.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:03 schreef Audreyoot het volgende:
nee, tenzij er zon mini campinggazz flesje in gaat.
Doe s normaal. Op de website staat wel mee wat niet mag. In de praktijk blijken de instructies toch wel anders te zijn. Zonde om zooi mee te slepen als het toch niet mag.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:04 schreef kapiteintje het volgende:
Mensen...jullie kunnen zelf toch ook wel met een beetje gezond verstand bedenken wat wel en niet mag. Gewoon die aluminium wegwerp-bbq's die je in elke supermarkt kunt kopen. Voor de rest niks van vuur oid, tenzij het een campinggaz stelletje is met gasflesje voor éénmalig gebruik. Het specifieke type staat op de Pinkpop-site.
Jewel, vorig jaar mocht je langs de weg op het fietspad parkeren. Maar nogmaals; ik hou me niet bezig met parkerenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:07 schreef josb83 het volgende:
Zag ik gister, gelijk achter camping B waar een groot grasveld ligt. Verder kun je daar toch niet parkeren? Althans, niet in de buurt van de camping lijkt mij.
Bier en Bbq bij jou!quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik neem de bbq van m'n vader mee. Die staat op wieltjes, lekker makkelijk vervoeren dus. Mag dit?
[ afbeelding ]
Ik doe toch normaal. Er staat gewoon duidelijk wat wel en niet mag en het is misschien al 20 keer gevraagd.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:08 schreef Piger het volgende:
[..]
zo eentje dus.
http://www.koopjespakker.(...)ktoestel-Gasbus.html
[..]
Doe s normaal. Op de website staat wel mee wat niet mag. In de praktijk blijken de instructies toch wel anders te zijn. Zonde om zooi mee te slepen als het toch niet mag.
Ik vind 30 euro ook veel geld, bij die parkeerplaats bij C is het toch 15 euro voor 3 dagen? Zover is dat niet lopen naar B...quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:05 schreef Audreyoot het volgende:
[..]
30 euro vind ik veel geld. Doctor calsstraat was vorig jaar gratis, ik heb niks vernomen dat je daar nu ook voor moet betalen.
Ik denk niet dat die mag maar weet ik niet 100% zeker, je kan het risico lopen misschien heb je geluk.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:08 schreef Piger het volgende:
[..]
zo eentje dus.
http://www.koopjespakker.(...)ktoestel-Gasbus.html
[..]
Doe s normaal. Op de website staat wel mee wat niet mag. In de praktijk blijken de instructies toch wel anders te zijn. Zonde om zooi mee te slepen als het toch niet mag.
Negeer die posts gewoon en je hebt nergens last van.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:09 schreef kapiteintje het volgende:
Ik doe toch normaal. Er staat gewoon duidelijk wat wel en niet mag en het is misschien al 20 keer gevraagd.Maargoed, bij deze beantwoord jij dus alle vragen die d.m.v. het lezen van het topic/reglement te beantwoorden zijn?
Ik vond het ook zelf ook beetje een twijfelgeval. Goed wegstoppen en dan zullen ze wel niet moeilijk doen.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:10 schreef Audreyoot het volgende:
Ik denk niet dat die mag maar weet ik niet 100% zeker, je kan het risico lopen misschien heb je geluk.
Algemeen worden idd die zilveren wegwerp BBQ's geaccepteerd of deze campinggazz flesjes voor 1 malig gebruik.
Geen idee, ik parkeer em bij de crew parkeerplaats bij C maar ik weet niet hoeveel velden nog parkeerplaats zijn ivm uitbreiding camping.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:10 schreef mieknok het volgende:
[..]
Ik vind 30 euro ook veel geld, bij die parkeerplaats bij C is het toch 15 euro voor 3 dagen? Zover is dat niet lopen naar B...
Jij kunt mijn posts ook negeren als ze je niet aanstaan.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:11 schreef Piger het volgende:
[..]
Negeer die posts gewoon en je hebt nergens last van.
We rijden tussen 6 en half7 weg vanuit Gorinchem, dus ik gok dat we er tussen 8 en 9 wel zijn. Ik neem pindakaas mee, dan brouw ik daar wel heerlijke satesaus vanquote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:10 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Neem jij de saté-saus mee? Hoe laat kom je ongeveer aan morgen?
De planning is 6 uur vertrek vanuit Tilburg. Zullen zo rond 8 wel aankomen op 't gemakje. Krentenbolletjes mee en lekker ontbijten op de camping.quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:14 schreef mieknok het volgende:
[..]
We rijden tussen 6 en half7 weg vanuit Gorinchem, dus ik gok dat we er tussen 8 en 9 wel zijn. Ik neem pindakaas mee, dan brouw ik daar wel heerlijke satesaus vanHoe laat zijn jullie van plan aan te komen?
Waar worden de hosties uitgedeeld?quote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:22 schreef akadoenka het volgende:
Ik wil iedereen hele fijne dagen toe wensen!
Laten we hopen dat de weergoden goed gezind zijn en pinkpop niet verregend.
Wees leef voor elkaar, dan wordt het weer een top weekend voor ons allemaal
Niet bang zijn voor wat druppeltjes regen, niet bang zijn dat je ziek wordt, niet bang zijn dat je tent lekt. Geen stress, gewoon genieten, 3 dagen lang .... met je kameraden, en met iedereen om je heen op de camping/festival. Die saamhorigheid maakt pinkpop
Slapenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 13:56 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ik ook. Heel hard. Want het is mijn tent niet waar ik in slaap.
Droge kleren aantrekkenquote:Op vrijdag 10 juni 2011 14:33 schreef akadoenka het volgende:
Wat doe jij als je kletsnatgeregend bent?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |