1. voer de code uit je bitcoin client in op de bitdeep deepbit sitequote:Op donderdag 9 juni 2011 17:39 schreef hoerezooi het volgende:
ok hoe verander ik de btc's in bitdeep naar geld op mijn bankrekening?
1. voer de code uit je bitcoin client in op de bitdeep site
2. laat een betaling uitvoeren naar die bitcoin client code op bitdeep site.
3. ga naar mt gox en klik op uitbetalen?
????
klopt dit en wie kan het afmaken? Hoe lang duurt het voordat het geld op je rekening staat?
Misschien even je Bitcoin client alle blocks laten ophalen?quote:Op donderdag 9 juni 2011 17:37 schreef Doodloper het volgende:
Er waren hier nog wat mensen met een HD5830 toch?
Ik heb net die kaart binnengekregen, nieuwste drivers geïnstalleerd en die SDK 2.1 geïnstalleerd (hier vandaan: http://developer.amd.com/(...)s/AMDAPPArchive.aspx ) maar als ik GUIMiner open kan ik kiezen uit m'n processor en "Cypress" ofzo, en als ik die cypress aanklik staat er onderaan "ATI Stream" en rechtsonder "Starting..." wat heel lang zo blijft staan. M'n videokaart komt ook niet op toeren dan ofzo.
Iemand een idee wat het is?
Met Phoenix doet 'ie het ook niet.
Mm dat gaat niet echt werken: Laptop + zo nu en dan. Je hebt toch minimaal wel een redelijke desktop videokaart nodig, het liefst ati volgens mij. Of je moet genoegen nemen met hele kleine bedragen.quote:Op donderdag 9 juni 2011 18:16 schreef raptorix het volgende:
Kan je eigenlijk je exacte saldo zien? Ik heb nu 0.00 maar misschien dat dit inmiddels 0.002 is?
Ik wil graag weten of het genereren uberhaupt werkt, heb me laptop zo nu en dan aan om te generaten maar nog steeds 0.00
Ja dat snap ik, ging meer om het experiment, vandaar de vraagquote:Op donderdag 9 juni 2011 18:24 schreef Mender het volgende:
[..]
Mm dat gaat niet echt werken: Laptop + zo nu en dan. Je hebt toch minimaal wel een redelijke desktop videokaart nodig, het liefst ati volgens mij. Of je moet genoegen nemen met hele kleine bedragen.
Mine je in een pool dan? Want als je de bitcoin client zo af en toe zijn gang laat gaan denk ik dat het wel tot 2140 kan duren voor je een bitcoin te zien krijgtquote:Op donderdag 9 juni 2011 18:16 schreef raptorix het volgende:
Kan je eigenlijk je exacte saldo zien? Ik heb nu 0.00 maar misschien dat dit inmiddels 0.002 is?
Ik wil graag weten of het genereren uberhaupt werkt, heb me laptop zo nu en dan aan om te generaten maar nog steeds 0.00
Geen idee waar het door kwam, maar ik heb het opgelost door in m'n phoenix-starter (.bat bestandje) dit erbij te doenquote:Op donderdag 9 juni 2011 18:05 schreef Asgard het volgende:
[..]
Misschien even je Bitcoin client alle blocks laten ophalen?
Bij mij deed hij het pas nadat ik de drivers had geupdate en alle blocks had gedownload (en aangezien jij al de nieuwste drivers hebt kan je misschien kijken of het aan de blocks ligt).
Ik had me opgegeven voor een pool, helaas gaf die phoenix client een error. Moet er nog eens naar kijken.quote:Op donderdag 9 juni 2011 18:29 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Mine je in een pool dan? Want als je de bitcoin client zo af en toe zijn gang laat gaan denk ik dat het wel tot 2140 kan duren voor je een bitcoin te zien krijgt
http://www.alloscomp.com/bitcoin/calculator.phpquote:Op donderdag 9 juni 2011 18:39 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Zo, ook aan het minen en wel met 70Mhash/s.
Ik kan dan toch ergens met een of andere calculator het geld uitrekenen?
Thank youquote:Op donderdag 9 juni 2011 18:43 schreef Doodloper het volgende:
[..]
http://www.alloscomp.com/bitcoin/calculator.php
MaGNeT trekt 1,4 Ghash/sec binnen dus dan valt die 290 mhash van mij ook wel weer meequote:Op donderdag 9 juni 2011 19:14 schreef -_Guitarist_- het volgende:
290... Ik vond mijn 70 al best cool
Nu wil ik toch nog een andere GPU, dus ik ga waarschijnlijk ook stijgen
ja van 30 cent naar 30 dollar is niet zo serieus iddquote:Op donderdag 9 juni 2011 19:30 schreef hoerezooi het volgende:
wordt tijd dat die koersen eens serieus gaan stijgen.
Yupquote:Op donderdag 9 juni 2011 19:21 schreef Doodloper het volgende:
[..]
MaGNeT trekt 1,4 Ghash/sec binnen dus dan valt die 290 mhash van mij ook wel weer mee
Bij BTCmine en BTCguild.quote:
$75 per dagquote:Op donderdag 9 juni 2011 19:44 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Bij BTCmine en BTCguild.
Ik draai nu 2x Phoenix per kaart en deel zo de Mhash/s per pool.
Als er 1 pool uitvalt zakt die naar 0Mhash/s en neemt de ander het met 400Mhash/s over, normaal draaien ze 200/200.
Soort van back-up pool dus
Op de prestaties heeft het geen negatieve invloed, iig.
Oh ja: Bitcoin calculator voor 1442Mhash/s
Coins Dollars
per Day ฿2.56 $74.90
per Week ฿18.64 $546.16
per Month ฿77.71 $2,277.02
Pools uitbetalen? Pools betalen de Bitcoins uit die je daar mined.quote:Op donderdag 9 juni 2011 19:49 schreef Doodloper het volgende:
[..]
$75 per dag![]()
Kun je ergens zien hoeveel die pools uitbetalen? Op hun sites vind ik het niet..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |