A doen we geen plint, en b we krijgen geen bovenkastjes, dus het komt allemaal goedquote:Op woensdag 8 juni 2011 21:21 schreef Gulo het volgende:
[..]
105 cm is echt bizar hoog hoor!
Dan zal je ook een erg dik werkblad moeten nemen, anders krijg je een enorm plint, of sowieso een hogere kastmaat maar dat is doorgaans duurder.
waarschijnlijk sta je weinig in de keuken of nietquote:Op donderdag 9 juni 2011 09:06 schreef ueberduitser het volgende:
hier staat hij op 95 cm.
Ben zelf 1.93m en moeders is 1.76m. Werkt prima voor ons.
Waar baseer je dat op?quote:Op donderdag 9 juni 2011 09:26 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
waarschijnlijk sta je weinig in de keuken of niet
Op de hoogte van gecombineerd met jouw lengtequote:Op donderdag 9 juni 2011 09:52 schreef ueberduitser het volgende:
[..]
Waar baseer je dat op?
Met een gezin zal er toch dagelijks gekookt moeten worden dacht ik. En laat ik nou koken leuk vinden en dus veel in de keuken staan.
No harm taken!quote:Op donderdag 9 juni 2011 10:04 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
Op de hoogte van gecombineerd met jouw lengteVeel mensen die ik ken die rond de 1.90 zijn klagen altijd over rugpijn als ze een uurtje in de keuken aan het werk zijn, of dit nu snijden of afwassen is
Maar misschien heb jij gewoon een hele sterke en getrainde rug.
"No harm intended"
Te hoog betekend werken boven je macht.quote:Op woensdag 8 juni 2011 19:54 schreef RanTheMan het volgende:
90cm is idd standaard-laag lager wil je echt niet, ik ga mijn nieuwe keuken plaatsen op 105, gewoon omdat dat prettig is, zelf ben ik 1,90 dus zou eigenlijk wel hoger willen maar mn ega is maar 1,68 dus dat is het compromis geworden. Een aanrecht kan wel beter te hoog dan te laag zijn, want laag is automatisch rugklachten na enige tijd
Psies. Zo hebben wij het ook gedaan en onze keuken wordt op 95cm gezet.quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:23 schreef _VoiD_ het volgende:
90 is echt veel te laag. Ik zou persoonlijk zeker voor 95 cm gaan.
Goede richtlijn:
houd je hand langs je zij. Het puntje van je vingers moet de bodem van de spoelbak raken. Heb je ruimte over: te laag, ruimte te kort: te hoog.
De afstand van het raam tot die coniferen is toch al snel een metertje of vijf; de foto vertekend wat dat betreft wel een beetje. Er kan i.m.o. met gemak een auto staan dus je kunt er ook met gemak zittenquote:Op zondag 12 juni 2011 17:54 schreef Gulo het volgende:
Het is jammer dat onderkant dagkant ook gelijk zit met onderkant glas.
In de voorbeeldfoto van bluemoon23 loopt het blad door in de dagkant, maar daar zit het eigenlijke glas nog een stukje hoger dan onderkant dagkant.
Als jij blad in de dagkant door laat lopen komt de achterzijde inderdaad voor het raam.
Toch zou ik zeker voor die optie gaan. Je kan de achterzijde van het blad gewoon afwerken natuurlijk, dus dan lijkt het me niet al te storend. Sowieso, zo te zien er maar een smal padje tussen het raam en de coniferen. Daar zal je dus geen zithoek plaatsen, dus ik vermoed niet dat je er de hele tijd naar zou zitten kijken.
Exact. (als 90 cm dus te laag voor je is)quote:Op zondag 12 juni 2011 18:30 schreef Vonkenboer het volgende:
Jij zou dus het aanrechtblad gewoon door laten lopen over de gehele breedte van het aanrecht. En dan dat stuk wat voor het raam zit aan de achterzijde zo danig afwerken dat er geen water van het aanrechtblad in de vensterbank kan lopen
Dat lijkt me qua uitstraling een stuk storend dan een kitrandje in een transparante kleur eerlijk gezegd.quote:Op zondag 12 juni 2011 18:37 schreef densmee het volgende:
of rvs rand 2 cm boven het blad uit laten steken zodat er niet zomaar rotzooi achter komt
ja en als je dan een keer water op het aanrecht laat lopen dan loopt dat weer direct tussen het raam en het aanrecht.quote:Op zondag 12 juni 2011 18:48 schreef Gulo het volgende:
[..]
Dat lijkt me qua uitstraling een stuk storend dan een kitrandje in een transparante kleur eerlijk gezegd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |