2 shirts. Thuis shirt voor mijn zoontje, uit shirt voor mijn dochter.quote:Op zondag 12 juni 2011 09:57 schreef manny het volgende:
[..]
Kinderen, uit en thuis, bedrukt, dat zijn minimaal 4 shirts voor 150 euro. Dat valt toch wel mee ?
Moet jij geen shirts van Barcelona kopen? Daar ben je toch meer fan van. Of zijn je kinderen wel Ajax supporters?quote:Op zondag 12 juni 2011 10:03 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
2 shirts. Thuis shirt voor mijn zoontje, uit shirt voor mijn dochter.
Ik hoop sowieso dat ze er zo snel mogelijk uit liggen. Anders worden Eriksen en Boilesen nog meer overbelast.quote:Op zondag 12 juni 2011 11:53 schreef Tarado het volgende:
11 juni 2011
Gastland Denemarken heeft zichzelf een slechte dienst bewezen in hun openingswedstrijd op het EK-21. De Ajacieden Christian Eriksen en Nicolai Boilesen verloren van Zwitserland met 0-1.
Beide Ajacieden stonden in de basis van Denemarken onder 21 en Eriksen maakte de negentig minuten vol, maar Boilesen ging acht minuten voor tijd naar de kant. Zij zagen snel in de tweede helft, in de 48ste minuut, de Zwitsers de - gezien het wedstrijdbeeld niet onverwachte - openingsgoal maken. Shaqiri was de maker. Denemarken ging niet bij de pakken neerzitten en had vooral in het laatste kwartier enkele goede kansen op de gelijkmaker. Die kwam er echter niet, waardoor de Deense gastheren hun toernooi zeer ongelukkkig begonnen met een nederlaag.
Denemarken speelt dinsdag 14 juni tegen Wit-Rusland, dat hun eerste wedstrijd met 2-0 won van IJsland.
Tekst:Ajax.nl
Helemaal mee eensquote:Op zondag 12 juni 2011 12:31 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Ik hoop sowieso dat ze er zo snel mogelijk uit liggen. Anders worden Eriksen en Boilesen nog meer overbelast.
je kan het toch nog alleen maar "blind" bestellen? ik wil er ook 2 voor mijn zoons kopen maar dan moet ik ze wel eerst zienquote:Op zondag 12 juni 2011 12:33 schreef Ethanolic het volgende:
Ik wacht altijd tot sluiten van de transferperiode tot ik mijn shirt koop.
Waarom zou je geen shirt van Blind kunnen bestellen? Hoewel hij misschien verhuurd zal worden.......quote:Op zondag 12 juni 2011 12:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
je kan het toch nog alleen maar "blind" bestellen? ik wil er ook 2 voor mijn zoons kopen maar dan moet ik ze wel eerst zien
Uhm...hij bedoelde dat de nieuwe thuisshirts nog niet bekend zijn, en je ze dus alleen kunt pre-orderen zonder dat je weet hoe ze eruit zien.quote:Op zondag 12 juni 2011 13:28 schreef Morendo het volgende:
[..]
Waarom zou je geen shirt van Blind kunnen bestellen? Hoewel hij misschien verhuurd zal worden.......
Oh, hihi. Wat een vergissing!quote:Op zondag 12 juni 2011 13:44 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Uhm...hij bedoelde dat de nieuwe thuisshirts nog niet bekend zijn, en je ze dus alleen kunt pre-orderen zonder dat je weet hoe ze eruit zien.
Het nieuwe shirt van Barcelona is spuuglelijk. vandaarquote:Op zondag 12 juni 2011 12:28 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Moet jij geen shirts van Barcelona kopen? Daar ben je toch meer fan van. Of zijn je kinderen wel Ajax supporters?
En Twente zo'n 10 - 12 miljoen voor Ruiz, waar Ajax zo'n 20-25 miljoen voor zou krijgenquote:Op zondag 12 juni 2011 16:35 schreef Vjenne12345 het volgende:
Toch mooi he PSV dat "maar" 14 krijgt voor hun top speler waar Ajax minimaal 20 had gekregen.
Beetje overdreven, we kregen "maar" 26 mil voor Suarez, en die was toch wel een stuk beter dan die 2.quote:Op zondag 12 juni 2011 16:37 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
En Twente zo'n 10 - 12 miljoen voor Ruiz, waar Ajax zo'n 20-25 miljoen voor zou krijgen![]()
17.5 - 22.5 milj.quote:Op zondag 12 juni 2011 16:39 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Beetje overdreven, we kregen "maar" 26 mil voor Suarez, en die was toch wel een stuk beter dan die 2.
Mijn paspoort zegt toch wat andersquote:Op zaterdag 11 juni 2011 22:59 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Jij geen Nederlander, so what. Hater.
Zo goed vond ik hem eigenlijk helemaal niet, in uitwedstrijden was die nauwelijks wat waard. 14 is gewoon een erg mooi bedrag.quote:Op zondag 12 juni 2011 16:35 schreef Vjenne12345 het volgende:
Toch mooi he PSV dat "maar" 14 krijgt voor hun top speler waar Ajax minimaal 20 had gekregen.
Je bent een PSV'er?quote:Op zondag 12 juni 2011 16:51 schreef Adames het volgende:
[..]
Zo goed vond ik hem eigenlijk helemaal niet, in uitwedstrijden was die nauwelijks wat waard. 14 is gewoon een erg mooi bedrag.
Klopt ...quote:Op zondag 12 juni 2011 16:55 schreef mash_ het volgende:
[..]
Mja kan wel kloppen, maar aan de anderenkant betalen wij vaak ook weer meer voor spelers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |