Die van vorige week, drie dagen ofzoquote:Op woensdag 15 juni 2011 15:31 schreef Gemaskerde het volgende:
Even serieuze vraag, wat is de snelste levering die bij jullie tot nu toe heeft plaatsgevonden?
Euhmz.. echt al een jaar geleden ofzo, inderdaad 3 dagenquote:Op woensdag 15 juni 2011 15:31 schreef Gemaskerde het volgende:
Even serieuze vraag, wat is de snelste levering die bij jullie tot nu toe heeft plaatsgevonden?
Ja die volgens mijquote:Op woensdag 15 juni 2011 14:19 schreef CherryLips het volgende:
Welke korte broek was dat, die van een tientje?Had ik vorige week ook, normaal gesproken heb ik ook 31 maar hier kreeg ik maat 40 nog niet over m'n heupen.
quote:Op woensdag 15 juni 2011 15:42 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Die van vorige week, drie dagen ofzo
Haha, ik kreeg n.a.v. al die andere reacties echt een indruk van H&M alsof ze altijd vier weken duren met versturen van bestellingen.quote:Op woensdag 15 juni 2011 15:44 schreef Joell het volgende:
[..]
Euhmz.. echt al een jaar geleden ofzo, inderdaad 3 dagen
Soms krijgen ze er ineens vaart in jaquote:Op woensdag 15 juni 2011 16:50 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
[..]
Haha, ik kreeg n.a.v. al die andere reacties echt een indruk van H&M alsof ze altijd vier weken duren met versturen van bestellingen.
Will doquote:Op woensdag 15 juni 2011 12:23 schreef Saisai het volgende:
Hey MI-etje, wil je laten weten hoe die jumpsuit valt? Ik ben vrij lang en meestal passen die jumpsuits mij niet omdat ze nogal eeeh strak om de tenen zitten zeg maar.
Ben benieuwd hoe dat met deze is
Dat dusquote:Op woensdag 15 juni 2011 17:52 schreef CherryLips het volgende:
Ik vouw het ook zo netjes mogelijk weer op, doe het in de juiste zakjes en dan gaat het de zak of doos weer in...
Als ze dat echt doet verdiend ze gewoon dat het niet geaccepteerd wordt voor retourquote:Op woensdag 15 juni 2011 17:40 schreef Mylene het volgende:
Hoe doen jullie een retourbestelling? Ik was bij een vriendin en die gooide alles wat retour kon gewoon in de doos alvorens de sticker in te vullen. Ik zou dat niet kunnen hoor. Ik vouw het op, doe het netjes in het plastic en in de retourzak of doos.
Mwah, het gaat wel in dezelfde zakjes, maar echt netjes vouw ik het niet op (vanwege het stofje lukt dat ook vaak niet)quote:Op woensdag 15 juni 2011 17:40 schreef Mylene het volgende:
Hoe doen jullie een retourbestelling? Ik was bij een vriendin en die gooide alles wat retour kon gewoon in de doos alvorens de sticker in te vullen. Ik zou dat niet kunnen hoor. Ik vouw het op, doe het netjes in het plastic en in de retourzak of doos.
En daardoor krijgen we dus steeds verkeerde dingen geleverdquote:Op woensdag 15 juni 2011 17:58 schreef Gemaskerde het volgende:
[..]
Als ze dat echt doet verdiend ze gewoon dat het niet geaccepteerd wordt voor retour
Tokkiegedrag.
Ik knip ze open als het niet fatsoenlijk kanquote:Op woensdag 15 juni 2011 18:17 schreef Merel1808 het volgende:
Ik vouw nooit iets echt netjes op, ik prop ook niet, maar als ik het krijg zit het ook bijna nooit netjes opgevouwen in het zakje. Terug in het juiste zakje probeer ik altijd wel, maar dat is ook lastig aangezien die zakjes altijd faliekant kapotscheuren als ik ze open maak
quote:Op woensdag 15 juni 2011 18:26 schreef anisoptera het volgende:
Pfrt. M'n bestelling staat nog steeds op voorgemeld.
Hihi, dat doe ik ook, nu voel ik me opeens écht netjes, ook vouw ik het netjes op en doe het in het juiste zakje terug ^^quote:Op woensdag 15 juni 2011 18:21 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik knip ze open als het niet fatsoenlijk kan
Ben ik dan zo netjesIs ook voor het eerst
Ik ook. Eerder deed ik het heel netjes, maar ze zullen het toch in nieuwe zakjes moeten doen als je het retourneert dus dat vond ik wat doelloos. Vouw de spullen wel altijd (redelijk netjes) weer op.quote:Op woensdag 15 juni 2011 19:21 schreef Tegan het volgende:
Ik scheur zakjes altijd open, tenzij ik al vantevoren weet dat het verschrikkelijk is en ik het terug ga sturen.
's ochtends vroeg staat ie er nog wel eensquote:Op woensdag 15 juni 2011 20:45 schreef farfallina het volgende:
Nou, heb een reactie op mijn mail; dat ze begrijpen dat het vervelend is, maar dat ze een ''leveringsachterstand in het distributiecentrum'' hebben en dat er nog geen exacte leverdatum bekend is. Ze hebben wel de leveringskosten verwijderd (die waren al verwijderd). Liever heb ik dat ze gewoon m'n pakketje opsturen
![]()
En weet iemand of ze die ketting met dromenvanger nog hebben? 's Ochtends ofzo? Had hem namelijk besteld, maar hij zat niet in het pakketje vorige maand. En heb hem sindsdien niet meer op de site zien staan.
Volgens mij komt die zo ongeveer iedere donderdag.quote:Op donderdag 16 juni 2011 12:24 schreef Gemaskerde het volgende:
Iemand ook die mail ontvangen van H&M?
Ik ben vanochtend ook geweest.quote:Op donderdag 16 juni 2011 13:17 schreef alors het volgende:
Ze beginnen langzaamaan ook met de sale in de winkel, ik zal als ik thuis ben wel even posten wat ik heb gezien.
quote:Op donderdag 16 juni 2011 13:30 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
Ik ben vanochtend ook geweest.
Heb niet veel sale gezien nog..
En veel van wat ik in mijn online (sale-)bestelling had, hebben ze niet eens in de winkel.
Ik heb wel een zwarte jumpsuit gescoord, die ik al heel lang wilde
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |