Zal ff zoeken, thanks!quote:Op dinsdag 7 juni 2011 22:45 schreef Afwazig het volgende:
Er is hier op FOK! ergens een photoshop topic, ik zou daar even vragen.
Komt dit keer niet zo uit omdat het echt haast heeft en je weet niet hoeveel prutsers er deelnemen daar of hoeveel goede als je zoiets start. Heel veel wil ik er ook weer niet aan uitgeven.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 22:46 schreef Razor21 het volgende:
[..]
http://www.brandsupply.nl/ als je toch wilt bepalen niet duur.
Mooi site, thxquote:Op dinsdag 7 juni 2011 22:46 schreef Razor21 het volgende:
[..]
http://www.brandsupply.nl/ als je toch wilt bepalen niet duur.
Hier het zelfde. Gisteren iets minder, vandaag alweer wat beterquote:Op woensdag 8 juni 2011 12:06 schreef JortK het volgende:
Gister een boutdag. Vandaag alweer wat beter en zie de eerste kliks op me nieuwe site ook weer binnenkomen.
Gister wel een beetje keywords gezocht en maar 2 tegengekomen. Wel opgeschreven voor het geval ik een keer tijd over hebquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:32 schreef Eierbal het volgende:
[..]
Hier het zelfde. Gisteren iets minder, vandaag alweer wat beter.
Ondertussen een aantal 'leuke' domeinen aangekocht waarmee ik over een tijdje bezig ga
Hehe, die zie ik ook steeds op mijn 'financiële'-site. Helaas nog niemand op gekliktquote:Op woensdag 8 juni 2011 14:59 schreef Razor21 het volgende:
Langzamerhand krijg ik al wat meer content. Nu alleen nog de bezoekers regelen en het gaat lopen. Krijg nu wel (volgens mij) duurdere Adsense Ads te zien. Zie hieronder een voorbeeld:
[ afbeelding ]
¤1,13 per klik zijn zequote:Op woensdag 8 juni 2011 14:59 schreef Razor21 het volgende:
Langzamerhand krijg ik al wat meer content. Nu alleen nog de bezoekers regelen en het gaat lopen. Krijg nu wel (volgens mij) duurdere Adsense Ads te zien. Zie hieronder een voorbeeld:
[ afbeelding ]
Damn.....had ik nu maar het aantal bezoekers wat ik met mijn oude weblog had. Maar moet gewoon geduld hebben.quote:
Er zijn nog betere. Veel betere zelfs. Ik heb wel eens kliks gehad van rond de ¤6.quote:Op woensdag 8 juni 2011 16:01 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Damn.....had ik nu maar het aantal bezoekers wat ik met mijn oude weblog had. Maar moet gewoon geduld hebben.
quote:Op woensdag 8 juni 2011 16:14 schreef JortK het volgende:
[..]
Er zijn nog betere. Veel betere zelfs. Ik heb wel eens kliks gehad van rond de ¤6.
Waaat 6 euro voor 1 klik. Tell me more about thisquote:Op woensdag 8 juni 2011 16:14 schreef JortK het volgende:
[..]
Er zijn nog betere. Veel betere zelfs. Ik heb wel eens kliks gehad van rond de ¤6.
Waarschijnlijk goud handel en dergelijkequote:
Meld, goed idee. Meteen maar even uitvoeren. Moet ook echt iets gaan doen aan m'n vindbaarheid, google is niet lief tegen mijquote:Op woensdag 8 juni 2011 17:35 schreef waaromniet1988 het volgende:
Ik weet niet meer wie waarmagik130.nl als site heeft
Als je via Google zoekt: waar mag je 130 km rijden, kom je uit bij goeievraag.nl
De beheerder van waarmagik130.nl kan dan als antwoord zijn eigen site geven. Dat zorgt misschien voor een boost van bezoekers
Wat SEO tips misschien?quote:Op woensdag 8 juni 2011 18:33 schreef Razor21 het volgende:
Heb echt zo'n voorgevoel dat die miljonairsblog een goudmijn gaat worden. Heb nu tijdens het opbouwen veel meer rekening gehouden met SEO (wat meer ervaring). Het is nu een kwestie van tijd. Kan niet anders.
Heb ik ook gedaan, gister begon ik met het followen van mensen, op die dag bijna 100 bezoekers ofzoiets. Vandaag staat de teller op 23, flinke vermindering dus.quote:Op woensdag 8 juni 2011 18:38 schreef Razor21 het volgende:
Wat trouwens ook erg helpt is om meteen een twitter account te nemen voor je domeint en een Facebook fanpage aan te maken. Dit heb ik ook gedaan.
Ben ook met een schone lei begonnen. Slugs helpen trouwens ook erg goed zie hieronder:quote:Op woensdag 8 juni 2011 18:47 schreef dirkjo het volgende:
[..]
Heb ik ook gedaan, gister begon ik met het followen van mensen, op die dag bijna 100 bezoekers ofzoiets. Vandaag staat de teller op 23, flinke vermindering dus.
Sowieso zit ik er over te twijfelen om de site even volledig na te bouwen, maar deze keer op een cleane manier met wat punten vanuit SEO perspectief. Dit natuurlijk wel allemaal achter de schermen en uiteindelijk de site "opnieuw plaatsen". Wel met dezelfde uitstraling, zodat het herkenbaar blijft.
Volgens mij kijkt google ook een beetje naar je code, en op dit moment is dat echt serieus een grote bende.
Klinkt logisch, moet ik even kijken hoe ik dat precies ga regelen maar dat zal wel lukken! Zal even contact met je opzoeken vanuit ***@waarmagik130.nlquote:Op woensdag 8 juni 2011 18:53 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Ben ook met een schone lei begonnen. Slugs helpen trouwens ook erg goed zie hieronder:
[ afbeelding ]
Als je nu bij mij op de categorie Geld verdienen drukt plaatst hij de slug erachter :
[ afbeelding ]
Toch weer extra keywords ben nog bezig met finetunen.
Duurt niet lang meer voordat Google mij weer lekker indexeert
[ afbeelding ]
Nice! Had op mijn blog ook een artikel over wii u. Eerste half uur veel bezoekers maar werd dan terug gedrongen door alle grote sites die er ook artikel van maakten. Ik had gisterenavond nog zitten kijken om daar de Belgische versie van te kopen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 19:21 schreef LeNick het volgende:
Zo, ik ben de komende maanden wel zoet.. Hier ga ik me de komende tijd mee bezig houdenHeeft zeker potentie gok ik!
![]()
En niet te vergeten pracht domein. Tips meer dan welkom.
Dat geldt meer voor Xbox 360 en PS3. Wii is voornamelijk kleine kinderen / gezinnen (moeders). In mijn inziens dan.. In ieder geval, die doelgroep wil ik het liefst om die reden dan ook aanspreken, en niet de hardcore gamer.quote:Op woensdag 8 juni 2011 19:26 schreef Afwazig het volgende:
Leuk domein maar ik weet niet of je qua adsense er veel mee gaat verdienen. De doelgroep is tenslotte niet echt de doelgroep die veel ads klikt.
Daar merk ik bij onze sites weinig van hoor, overigens wel verschillen met de 'prehistorische' meta-tags waar Google amper/niet meer naar zou kijken, ik merk in de praktijk toch echt dat het een groot verschil maakt bij onze sites en het tempo/hoeveelheid van indexeren.quote:Op woensdag 8 juni 2011 18:47 schreef dirkjo het volgende:
[..]
Volgens mij kijkt google ook een beetje naar je code, en op dit moment is dat echt serieus een grote bende.
Gedeeltelijk met je eens maar met Nintendo is dat echt anders. Ik ben zelf een tijd terug een tijdje redacteur geweest op een Nintendo nieuwssite, gericht op de casual gamer, ik kreeg daar ¤80 per maand.. Laat staan wat de beheerder verdiendequote:Op woensdag 8 juni 2011 19:31 schreef Afwazig het volgende:
Nou de doelgroep die echt informatie over de Wii-U op gaat zoeken is meer de hardcore gamer groep van de Nintendo-aanhang. Mensen die de console kopen voor Zelda, Mario, Metroid Prime etc. De 1st party titels.
De groep die alle andere meuk speelt zoals de 13 in een dozijn partygames en my little pony bagger die speelt met de console maar surft denk ik niet naar informatie erover.
Heb er geen verstand van maar dat lijkt mij persoonlijk sterk, wwiu heeft er niet eens wat mee te makenquote:Op woensdag 8 juni 2011 19:31 schreef Razor21 het volgende:
Volgens mij als je de naam (Nintendo heeft hem al) wwiu zou hebben krijg je een hogere prioriteit bij Google omdat er geen koppelteken tussen zit.
Maar ben benieuwd.
wow, gefeliciteerd met die naamquote:Op woensdag 8 juni 2011 19:21 schreef LeNick het volgende:
Zo, ik ben de komende maanden wel zoet.. Hier ga ik me de komende tijd mee bezig houdenHeeft zeker potentie gok ik!
![]()
En niet te vergeten pracht domein. Tips meer dan welkom.
Ik bedoelde ook wiiu.nl dus zonder koppelteken.quote:Op woensdag 8 juni 2011 19:35 schreef LeNick het volgende:
[..]
Gedeeltelijk met je eens maar met Nintendo is dat echt anders. Ik ben zelf een tijd terug een tijdje redacteur geweest op een Nintendo nieuwssite, gericht op de casual gamer, ik kreeg daar ¤80 per maand.. Laat staan wat de beheerder verdiende
Daarnaast dus de vaders en moeders die voor hun kleine kind kijken of de game wat is. En de kinderen van 7 tot 10 bijv. zullen ook heus wel zoeken naar games voor hen.
[..]
Heb er geen verstand van maar dat lijkt mij persoonlijk sterk, wwiu heeft er niet eens wat mee te maken![]()
Google weet heus wel wat een streepje moet inhouden..
Ja, tuurlijk had die beter geweest, maar die was al van Nintendo.. denk dat dit dan het op 2 na mooiste domein isquote:Op woensdag 8 juni 2011 19:41 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Ik bedoelde ook wiiu.nl dus zonder koppelteken.
Volgens mij weet Google dan JUIST waar de spatie is.. Anders bepalen ze dat adhv je domein + de teksten op je site. Dat heb ik eens gelezen tenminstequote:Op woensdag 8 juni 2011 19:54 schreef ToshiArai het volgende:
Heeft dat koppelingsteken echt zoveel verschil? Wat is er dan bijvoorbeeld beter?
- je-rijbewijs.nl
- jerijbewijs.nl
Mee eens, maar wiiu was al bezet, en aangezien de console zelf ook met een spatie is, dacht ik dat deze wel minstens even mooi moest zijn..quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:02 schreef Geo3kant het volgende:
Google ziet een hyphen inderdaad als een spatie waardoor je keywords los komen, maakt het veel uit? Volgens mij niet ze geven niet veel voorkeur aan de ander zo ver maar.. voor type in's en bezoekers die je domain onthouden is een hyphen niet slim.
Nou is het in jouw geval (LeNick) wellicht fijner/beter, maar in de meeste gevallen zou ik hyphens vermijden tenzij je echt zo overtuigd bent dat het een topdomain met goede keywords is.
Over het algemeen raad ik het aan om hyphens te vermijden.
Het is dan ook een mooie in dit gevalquote:Op woensdag 8 juni 2011 20:03 schreef LeNick het volgende:
[..]
Mee eens, maar wiiu was al bezet, en aangezien de console zelf ook met een spatie is, dacht ik dat deze wel minstens even mooi moest zijn..
Hoezo?quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:06 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Het is dan ook een mooie in dit gevalben benieuwd naar de resultaten, ik raad je wel aan als je voor je gevoel goed bezig bent/groot bent/er leuk mee verdiend om het te verkopen.
Ik heb het domein 130.nl. Misschien kunnen we iets doen waar we allebei wat aan hebben?quote:Op woensdag 8 juni 2011 18:55 schreef dirkjo het volgende:
[..]
Klinkt logisch, moet ik even kijken hoe ik dat precies ga regelen maar dat zal wel lukken! Zal even contact met je opzoeken vanuit ***@waarmagik130.nl
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |