Maar ik heb Peu al als slechtste speller en ik wil wel enige diversiteit aanbrengen in mijn stemgedrag.quote:Op maandag 6 juni 2011 22:43 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Och, daar zijn meerdere mensen goed in
Als ie heel goed en lief is mag dat misschien een keertje als ik in een goede bui benquote:Op maandag 6 juni 2011 22:43 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Inclusief minimaal één keer per nacht klaarkomen in je mond?
Dat klinkt niet heel hoopgevend.quote:Op maandag 6 juni 2011 22:45 schreef Eigenmijsje het volgende:
Als ie heel goed en lief is mag dat misschien een keertje als ik in een goede bui ben
neequote:
Don't blame mequote:
Het valt me op dat ik bij heul veul dezelfde naam heb staan alquote:Op maandag 6 juni 2011 22:45 schreef L-E het volgende:
[..]
Maar ik heb Peu al als slechtste speller en ik wil wel enige diversiteit aanbrengen in mijn stemgedrag.
moet je dat nog vragen?quote:
zut is the keywordquote:Op maandag 6 juni 2011 22:46 schreef CherryLips het volgende:
karwei heeft amper wat op de website staan en van beter bed word ik niet vrolijk
leen bakker heeft wel leuke zut.
Als ik ja zeg geloven niemand mijquote:
Q. zeker?quote:Op maandag 6 juni 2011 22:46 schreef Good.vs.Evil het volgende:
[..]
Het valt me op dat ik bij heul veul dezelfde naam heb staan al
Een paar kleine details waardoor meneer het te lastig vondquote:
wie weet is er iemand die wel weer eens van wippenstijn is geweest.. het zou toch zomaar kunnen?quote:
nee, die 1xquote:
Dit is wel singles hequote:Op maandag 6 juni 2011 22:48 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
wie weet is er iemand die wel weer eens van wippenstijn is geweest.. het zou toch zomaar kunnen?
oh oh oh, het is spijtig.quote:Op maandag 6 juni 2011 22:48 schreef Eigenmijsje het volgende:
[..]
Een paar kleine details waardoor meneer het te lastig vond
Als ik dat wil, dan geef ik jou de schuld.quote:
Ik kan zo gauw even niemand bedenken van wie ik nog nooit een foto heb gezien, als het om de vaste Singles gaat.quote:Op maandag 6 juni 2011 22:48 schreef Good.vs.Evil het volgende:
Maar niet iedereen heeft foto's en hun relatiestatus staan
Stalkerd! Ik heb je nooit wat laten zien namelijk.quote:Op maandag 6 juni 2011 22:49 schreef L-E het volgende:
Ik kan zo gauw even niemand bedenken van wie ik nog nooit een foto heb gezien, als het om de vaste Singles gaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |